За шість місяців в Німеччині я змогла заробити хороші гроші, але до моєї неприємності я сказав про це.

«Ворд срібло, тиша золота». Кожен знає, що доведено. А бабуся мого дитинства, Ліза Івановна, в сім'ї яких були поляки, українці, німці та поведінці, часто сказали в хім'ї: «З чаттерів прийде, і тиша приверне золото. й



Ми були зацікавлені в слуханні мудрих слів, таких як «Троянди виростають від терпіння, вони дарують вам приклад» або «Сільце врятує золото, додадуть неприємності». Ми домовилися з значенням цих виразів, але ми не завжди дотримуємося своїх метафоричних порад.



Ось що я пам'ятав, слухаю історію Надії Романової, її несподіваний співрозмовник: Минулого тижня я повернувся з Німеччини, де я сподівався заробити гроші. У Кельні вже десять років у місті Івано-Франківської області з’явилась шкільний друг: вона іноді потребує керівництва з знаннями слов’янських мов. І я знаю, що Україна дуже добре, що зараз трендує, і Кельн навчався в той час як Саня. У мене є Польська і чеська, і я навчаю іспанську мову тільки в разі. І не в разі: Я люблю вчитися.

Подорож до друга, але це не точка. Це просто те, що я був Sonya в пару разів до, але тільки на тиждень, див. світ і мати друг. Вона відмовилася від запрошення на роботу: є достатньо причин. І тепер сам чоловік підштовхував прийняти нашу Лесю і піти. Так, він спокійний, коли дитина не боїться тривожних променів.

Так, було весело працювати з. А Лізениш проживав в хору і незі, що називається. Sonja і Gunther мають близнюки Monica і Карл практично той же вік, тільки рік старше. Вони також говорять українською мовою, хоча з акцентом, але грамотно, легітимно. І німецька навчалася Лесі в двох ротах і чотири руки (після всього, багато об'єктів довелося давати в руках, показано, намальовані - для чіткості). Так після пари місяців, дочка була прокидка. Зараз мої друзі тут навчаються... Але... Як про це, але?



Я покажу вам: якщо це не було для неперервної довготи для нашого чоловіка і Батьківщини, для наших близьких людей ми можемо жити там набагато довше. І так... Так ми назад. І я створив проблему самостійно.

Ми відразу відправили в село, щоб побачити наші батьки. І є повна родичів, знайомих - майже весілля розкочується. Ну, не весілля, окай. Але були намети і лампочки. Люди хочуть свято, хоча б війни... Я також приніс багато подарунків до родичів і родичів. Ми всі щасливі, співати, жартувати, обмінювати новини.

990 р.

Розмова про гроші: тиша зберігає золото У простоті душі, хтось на столі запитав мене, скільки звичайних одиниць я накопичився, так як я розподілив так щедрі подарунки. Я не зробив багато грошей. Екскурсії були рідко протягом всього дня або з вильотом на вихідні, в будні дні я був зайнятий тільки пара годин, тому я знайшов дистанційну роботу з перекладами текстів, оплата також в євро, але не погодинно, але за кількістю символів. Запрошуємо нас на відпочинок. Вони не хочуть заряджати нас, але я переконаний, що я буду сприяти моїй частки вартості продуктів харчування та комунальних виробів до загального горщика.

Так вийшло зібрати сувеніри і зберегти кілька тисяч євро. Сума далека від казкових, але дотепер я не заробив більше тисяч євро в домашніх умовах. Я відчував себе власником багато багатства. І я зрадився про це гроші. Я бачу!



Я знаю, що гроші люблять тишу. І що поширення про дохід не прийнято. Але якось, я впав мій язик...
На наступний день родичі почали дзвонити з проханнями запозичувати пару сотень євро. Іграшка для ремонту потрібна, він хоче змінити автомобіль, просто перетворюється практично новий "Німець", але, неприємності, три сотні євро недостатньо. І кожна частина обіцяє дати... Ви повинні почути, скільки повторення було в голосах після того, як я відмовився! Чому я не можу тримати рот?



Багато досвідчених людей і поціновувачів етикету, в тому числі розглянути свічну дискусію про дохід когось небажаний, особливо не гальмувати про заробіток, оскільки ця тема може вплинути на почуття тих, хто живе важче. Чому вигнете заздрити або пригнічувати самооцінку? Також вважається, що якщо ви занадто захоплено про заробіток грошей, енергія Всесвіту, необхідного для підтримки фінансового успіху, полетіти з словами.

Чому ви не можете говорити про гроші і тримати свій рот?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное