Чому потрібно мити волосся і отримати манікюр, навіть якщо у вас немає міцності і бажання

Учора я приїхав додому і опущений в пінованну баню з ароматними свічками і склянкою вина. Я бачив, що на телевізорі. Я кладу в бульбашки і трохи розслаблений. Не було достатньо (або вино дав мені міцність), тому я сидів і почав нігтій Довгий, повільно, всі правила. Я роблю свої нігті гарно минулим нічом і, задоволений результатом, пішов до місця. Вперше за три тижні я швидко закохався.



Манікюрне лакування розпочато на місяць тому. У роботі були незначні проблеми. У відділі кадрів підказали про те, що зріз був очікуваний найближчим часом і кожен проціджував. Через два тижні з'явився серйозний карель з чоловіком. Ми вирішили жити окремо, заспокоїти і зрозуміти почуття. Цей захід ще не розірвав мене і почав сувору депресію.



До того ж, якось відірвав, я забрав день і пішов, щоб відвідати мій брат Світлана. Вона довго була запрошена, щоб відвідати її, оскільки вона пропускає спілкування з коханою людиною. Відносне життя в сусідньому містечку з дорослою дочкою Таня. У дівчини є особисте життя, вона переїхала, щоб жити з її дружцем, і мати нудьгувати самостійно.

Час і півдня, я в будинку сестри. На мою чарівність, Tanya відкрив двері. Вона дрочить мені з її руками:

- Нарешті! Чекаємо Вас!

до Ви хочете відвідати маму? вона запитала.

- Ви можете сказати: niece sighed.

Світлана таємно розповіла мені, що Таня зламалася з хлопцем і повернулася додому. Звісно, мама дуже рада бачити її дочку, але вона хвилюється про неї, бо бачить всі враження дівчини і сльози. Ми радимо спілкуватися частіше з друзями і не бути дискурованими. Це те, що вона зробила.



Наступного дня niece назвав її другом і почав збирати: взяв душ, зробив манікюр і почав застосовувати макіяж ретельно.

до Де ви йдете? мій мама дивився.

до Таня весело відповів.

- Де? - Ми попросили в хору.



- Ліс! Почати!

до А хто в лісах?! – Я дивився.

- Таня відповіла впевнено, і сказав про те, що нам за два дні.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І ввечері ситуація повторилася: Таня приймала ванну, укладала її волосся і почала застосовувати косметику на дзеркалі. Ми спостерігали її з нерозголошенням інтересу. Я вирішив жартувати:

- Похід знову?

до Ні, сауна з друзями!

до Ви повинні носити макіяж?

- Для мене, звичайно! - сказав niece з оптимізмом і лівим будинком.



- Я навчаю свою дочку: коли вона погана, подбати про себе, робити волосся, пофарбувати нігті лаком, наносити макіяж – це буде легше! - Ви можете використовувати його, теж! Згадуємо, що жінка заслуговує на краще!

Правове рішення - Я думаю про це! - і мимовільно думав про це, тому що на прикладі мого niece я бачив, що це дійсно допомагає.

Наступного дня пішов додому. По дорозі я вирішив подбати про мій зовнішній вигляд і зупинити збереження на собі, тому я побував в салоні парфумів і купила дорогі парфуми, які вже давно мріяли.

р.

З ранку мій чоловік назвав і попросив мене зустрітися з ним. Я приготував на дату з відповідальністю: Я побудував волосся, кладемо на макіяж і кладемо на нову сукню. Останній штрих - парфуми з захоплюючим ароматом. А манікюр був готовий на ніч.

до Коли я прийшов.

до Чи є все, що ви хотіли розповісти мені?

до Ні, звичайно, ні. Дякуемо!

Щиро дякую! Я не вмирав від моєї роботи, але запропонував нову роботу. Обов'язки схожі, але заробітна плата вище. Я сказав так, що я заслуги найкращого!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное