Мій чоловік загинув раптово, і його діти просто вивели мене з нашого будинку, ніхто не піклується про долю.

Що це означає сьогодні? сексуальні матусі? Так, насправді це нічого особливого. Немає драми або застави. Навіть якщо мова йде про тридцять. Ви можете знайти роботу в будь-який час. Ви не знаєте, що ви відчуваєте вдома. Ви хочете їздити, працювати водієм таксі. Але деякі 20 років тому, ніхто не міг подумати про це.



І ось що цікаво. Здавалося б, що в цьому випадку все повинно бути нерівномірним. Як мінімум для жінок. Але неприємності, якщо ви занурилися в коментарі людей, просто в розмовах по вулиці, виходить, що багато жінок не підтримують цього ставлення. Крім того, вони відкривають незрівняні жінки, які живуть за своє задоволення. Цікаво, huh? В той час як чоловіки досить одноступеневого питання: вони, по-великим, просто не доглядають.

Привіт всім, моє ім'я Ольга. Я 53 роки і недавно знайшов себе в двокімнатній квартирі з дочкою, чоловіком і їх двома дітьми. Тексти пісень, а це означає: Я буквально спати у ванній тому, що немає іншого способу. Я не бачу, як виправити цю ситуацію. Ви думаєте, що я провів всі мої гроші на парі, шкідливі звички або пірамідальні схеми? Ні, ні на все.

Я жив у гарному приватному будинку, розташованому в місті. У мене був улюблений чоловік, який приділяв увагу мені, давав мені подарунки і навіть приглушений трохи. І це наш вік! Я не знаю, як пощастило я тоді. Але вона йде, і це пішов. Я намагаюся пояснити все, якщо я можу. Вибачте, що це не моє.



В цілому, мій перший чоловік залишив мене з дочкою, нервовий поломок і неприпустимий алімонія. Він відвертав багато, розтушився і часто потрапив до столу своїми руками, даючи, що він був реальним власником будинку. Природно, нам довелося відокремити. Де зараз я не маю ідеї, і я не зацікавлений.

Я підняла дочку як одною матір'ю. Він був твердим, але він працював. Настя закінчила школу і вступила в інститут. У цей час я зрозуміла, що моя дочка була досить незалежною, і я не хочу дати їй всю свою увагу. Може бути занадто багато для когось, але я вирішив так. І в той час як моя дочка навчалася і живе в гуртожитку, я почав знайомства нових чоловіків.



Я допускаю, іноді ви повинні прийняти, що це просто не ваш. Що сталося мені. Я думав, що це буде божевільний веселощі і романтичний на сьогоднішній день, як я був молодий. Зустрічайте нових людей, які мають великий час. Але я був розчарований: кожен перший чоловік хотів одну річ від мене. Не запах романтичний. Я думав, що я був чоловіком назавжди.

І, нарешті, ми спробуємо знайти один, просто припинив. Я повернувся в режим роботи і почав просто зникнути в вечірки, приймаючи участь і більше завдань. Він мав свої переваги: Я просувався і перейшов на інший офісний простір. Ось де я зустрів Тимофію. Гарний чоловік, батько і моє майбутнє fiancé.

Ми дуже швидко і пішли жити з Тімоті. Він був косою, так довго жив тільки з дітьми в прекрасному будинку. Я не помітив мене. А потім, розуміючи, що батько, і я шукав один одного, ми почали говорити мені. Я думав, що ми були друзями.



Через півроку дочка одружилася, а через рік вона мала дітей. Подвійний. Я був неймовірно щасливим, тому без зцілення я підписала свою квартиру на дочку. Я збираюся жити з чоловіком. Тимофій не розумів. Після цього він навіть зробив пропозицію, яку я напевно прийняв.

Ми проживали красиво. Ми співпрацюємо разом, але навіть не відчуваємо втоми або не дратує. Ми можемо просто поспілкуватися один з одним і не говорити на всіх. Ми були добре в будь-якому місці. Я не думаю, що я коли-небудь відчуваю, що спосіб знову. Але Тимофій пробудив їх у мене.



Я знав, що він мав проблеми серця. Він колись згадує його, але подобається всім чоловікам, тільки випадково і потім у вигляді жарту. Коли Тимофій помер, це був повний удар до мене. Молодий чоловік, без ознак зайвої маси. Немає шкідливих звичок. Це таке горло. Я не можу відновити протягом тривалого часу і пару тижнів не пішов працювати. Я не пам'ятаю, що цей період дуже добре, я думаю, що мій мозок просто вирвав його.

Але це ще більше задоволення пізніше. Коли сини Тімоті, мій коханий чоловік, “нехай” мене залишити. Вони сказали, що вони не хочуть жити в будинку, наповненому спогадами. Щоб продати її якомога швидше і залишити країну. Ми завжди хотіли. І я. Девер я хочу, дайте мені йти. Не проблема.

Я не знаходився, ти знаєш. Повернутися до моєї дочки, синів і онуків. Я був таким, щоб приїхати до них! Але що я можу зробити, не спати на лавці або під храмом? Ось моя ситуація. У слово, безперечно. На роботі вони сказали, що вони не можуть допомогти, що піднятися.



Я думаю про це. Може бути, ми можемо стріляти деякі коробки на околиці міста, я навіть не знаю. Але в моєму віці знову починайте. Це, ймовірно, занадто пізно. Але з іншого боку, немає нічого спільного. Ми повинні рухатися далі. Що відбувається. Але я не гона робить нові відносини. Ні морально не фізично. Досить. Я жінка без чоловіка. Час, щоб навчитися жити окремо.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное