Моя мати-на-правила нас відро огірків для летючих, але були тільки великі і старі овочі, але вона не зажадала їй дочку.

Тепер літо і до класичного питання «де покласти кабачки» додано ще одне, не менше пресування. Що робити з великими огірками? Якщо ви не з'явитеся в саду більше трьох або чотирьох днів, огірки можуть перетворюватися в справжні гіганти, які не підходять навіть для салату. Що про них?



В цілому існує кілька відповідей на цю тему. Збереження, звісно. Але тільки для цього випадку огірки потрібно спочатку вирізати. Це любитель, хоча. Незалежно від того, наскільки важко ви намагаєтеся, чим більше огірка, тим гірше її смакує, що ви не робите з ним. Навіть китайці люблять рубати такі огірки на тонких пластинах і вичавити від зайвої вологи. Хоча навіть вони визнати, що з овочами звичайних розмірів блюдо тільки отримує тастер. Що таке жито.

Я звик до того, що мати завжди любити синів, і вони лікують своїх дочок більш прохолодно. У сім'ї друзів і знайомих. По суті, вони говорять про те, що саме в Інтернеті. Але не в моєму чоловікові. Я серйозний, мій мати-в-право лікує його як молодої помилки, якщо не гірше. Вони говорять, але заперечують більше слів.



На прикладі, ми починаємо з того, що мій батько-в-право працює в іншій країні. І весь час відправив гроші і подарунки. Але якщо вона подарувала сина деякі нещільності, як футболки або кілька пар шкарпеток, то для дочки подарунки були більш значущими. Косметика, побутова техніка, сукні. Це дуже легко порівняти.

Тоді коли сестра брата одружився, її весілля подарунок було двокімнатна квартира. Крім того, не звичайний хрущов з ремонтом ансамблю, але нормальний такий житловий простір, в новому цегляному будинку. Я був кілька разів і я розповім вам ці подарунки дорогі. Незважаючи на те, що сестра-в-право, мені здається, навіть зазвичай не спасибі батькам за такий прохолодний сюрприз. Добре, це особистість.

Чи знаєте ви, який подарунок мій чоловік, коли ми одружилися? Про нас Дуже важлива обіцянка полягає в тому, що після того, як його батьки перейдуть з своєї міської квартири в сільський будинок. А потім він і я буду жити в цій квартирі, як царі. У нас є 3 кімнати! Незважаючи на те, що ремонт старий і не найкращий. Але мама-в-одному пообіцяли, що все буде так. Коли ще одна справа.

р.

А тепер ми живемо в оренду квартиру, при цьому приїжджаємо на гідні умови. Ми платимо за це щомісяця, але це не все. Ми починаємо працювати, говорячи про те, що наша родинна гнізда повинна бути поставлена на замовлення. Ремонт, мало ремоделювання. І забирає гроші. А тепер ми платимо за це, обіцяне задоволення.

Не сказати, що я дуже щасливий, але я не маю вибору. Це, Андрій, мій чоловік, робить гроші як для нас, і він має право розпоряджатися його гроші, як він радує. Тим не менш, він любить свою маму, і завжди йде назустріч їй. Я витрачаю свою зарплату, якщо ви можете зателефонувати ці пені на себе особисто. Ми ще не мали дітей, тому маємо шанс. Ми будемо думати про загальний бюджет...

Але я хотів би поділитися з вами причиною, чому я до сварився з матір'ю і навіть трохи з чоловіком. Але я впевнений, що це варто. Наші принципи повинні бути перевірені на всі витрати. В іншому випадку, повільно, трохи, мати-в-праві обов'язково сходження на шию родини і підвісити ноги. Я знаю, що напевно.



В цілому, вона нещодавно прийшла до нас і приносила відро огірків з саду. Ви думаєте, що весь відро має бути багато, правильно? Але насправді не було більше 5-6 борів, так як ми назвали великі і старі огірки в дитинстві. Не знаю, що робити з великими огірками. Такі овочі, по суті, прийнято залишити в саду, адже в них немає сенсу. Але її матері-завдяки приніс нам, вона чекала за вдячність Андрія та скаржалась за півгодини, як важко було взяти їх до нас.

Але що робити з великими огірками в цілому? Я хотів сказати, що це все робота Мартишкіна і я не збираюся варити такі огірки. Але після мислення я вирішив зберегти тиху. І ввечері одного дня мій чоловік і я пішов, щоб відвідати його сестри, буквально, для чаю. І ви знаєте, що я бачив на них? Ванна повна дрібних, свіжих олій. Все до одного, не більше рожевого. Вони лежать в холодній воді і чекають зберігатися.



Пельс І, звичайно, з'ясував, що ці огірки були привезені батьком. Незважаючи на те, що її дочка сказав, що вона не схожа на збереження, тому вона не знає, чому вона так багато. Я не можу стояти. На наступний день мій мама-в-завдявся і сказав їй все. Що я думаю про це і не тільки це. Я думаю, що вона лікує свого сина, як дитина. Так багато було сказав.

Вона, звичайно, не залишалася в боргі, називається мені фіфом і змістом. І я назвав Андрію, щоб змащувати мене в очах. Я чекав щось інше. І на вечору того ж дня, коли мій чоловік прийшов в зраду, ми мали трохи скандалу. Далі, звичайно, ми зробили. Але, як кажуть вони, ламка залишається.

Я не знаю, де це призведе, але я не буду мовчати, і я не буду. Я можу перенести таке ставлення до себе - Я не подбаю про ставлення моєї мами до мене від великої дзвіниці. Тексти пісень, а це означає: Але мій чоловік просто шкода. Його мати використовує його і не сором'язливі з нього. Ваша дочка любить вас, не розуміючи, що ви робите.



І я вірю, що Я, дружина, повинна бути найближчою особою до дружини. Особливо з мамою подобається. Я сподіваюсь, що в майбутньому Андрій буде зрозуміти це і вивести висновки. Тим часом це ситуація. Наскільки іноді присутні стипендії та короткозорі чоловіки. Ви просто подивитеся і дивитесь!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное