На телефоні було повідомлення від мого чоловіка, а потім відразу зникнув, потім зрозумів, що він написав його коханці.

Люди в відносинах часто надсилають один одному. любовй Деякі люди думають це мило, і деякі, особливо старше покоління, воліють говорити на телефоні. Важко вводити на невеликий екран, особливо якщо у вас немає улюблених окулярів. Будьте, що, як це може, короткі романтичні повідомлення можуть піднімати настрій протягом всього дня.

3610Р. 4200Р.

Однак для такого листування потрібно очей і очей. Якщо ваш телефон може бути розблокований без особливих зусиль, деталі вашої кореспонденції, навіть найяскравіші, можуть зловити око кимось поза. І це не дуже радісно. Інформаційна гігієна дуже важлива, особливо в нашому технологічному 21 столітті.

Іноді мій чоловік може залишити місто на добу або два. Це нормально і я звик до нього протягом тривалого часу. Я не впевнений, але я думаю, що він фіксує деякі вузли, які життєво важливі для своєї фірми. Робота, в цілому, не погана, і я завжди оброблю ці міні-бізнесові поїздки з великим позитивним позивом. Він часто приніс мені подарунки, коли він повернувся з поїздки.

Щоб заохочувати один одного, ми іноді пишумо листи любові. Ніяких спеціальних, таких як звичайні короткі «поради» двох осіб в шлюбі. Ви можете сказати любов ноти. Я не пам'ятаю, як ми отримали там, але іноді він смішний, щоб відправити свою дружину і очікувати того ж відповіді. Що має бути романтика.



Я зазвичай починає цю гру і Dima продовжує. Але цей час був різним. Він написав мене першим і його повідомлення був дуже дивним і підозрілим. “Діти, дати мені годину, я буду закінчити свою роботу і дати вам незабутні вихідні.” Я міг бачити, що фраза на моєму телефоні, але потім вона зникла. Звісно, чоловік видали його, коли він зрозумів, що він відправив неправильний дзвінок. Але звичайно я зробив висновки.

Я маю на увазі, він не просто працює на дорозі. А ще з «буніями»? За перші кілька хвилин я був так шокований, що я не можу навіть дихати. Так само сльози заливають з очей, але без звуку або бобів. Я не можу зупинитися і тягнути себе разом. Я хотів би зателефонувати Діма, але рука, якби по собі, відьмавшись з телефону.

На одній точці я просто впав. Я думаю, що мій організм спробував захистити нервову систему від удару. Коли я кинувся, я знаю, що я не залишаю його самостійно. Я бажав знищити щось, руйнувати його, потерти його. І перше, що я бачив був шафою речей. Не захоплююсь, я піднялася в неї і зрізала речі чоловіка з ножичками. Все, що я можу досягти.



Тоді його фігури на столі були передані. Діма завжди любила грати в ігри на комп'ютері і як будь-яка неба, він зібрав щось нудне. Шановні відвідувачі сайту! Коли я закінчився з ними, Дмитро назвав і сказав, що він буде найближчим часом, ніж запланований. І на голосі не було відмов від помилковості. Актор. Я пішов в режим очікування, помста є стравою, щоб служити холодом.

Коли мій чоловік прийшов додому, він, як би нічого не сталося, дав мені пакет з деякими благами і пішов до вітальні. Знаходилося, що його пластику зберігали, які тепер кладуть тут і там. Коли він побачив їх, він розморожився, то він дивився на мене, знову на своїх зламаних іграшках, його обличчя спотворився і він почав кричати. І що робити, як їздити, любити і лоскати.

Я відразу відкрив всі карти до нього. "Діти," "Незабутні вихідні". Я знаю все. Але чоловік тільки намагався зібрати шматки своєї колекції, сподіваючись, що всі не втратили. Він був неправильним. Я знаю, що напевно. Потім, коли Діма заспокоїлася, ми сілимо на столі і нарешті почали дорослу розмову між двома дружинами.



Спочатку мій чоловік не розумів, або претендував, що він не розумів, які любовні ноти я розмовлявся. А потім він заморожує другий і занурився в його внутрішню кишеню за телефоном. В одній з соціальних мереж він знайшов свій контактний список, в якому був користувач з точно такою назвою. Я дивився на картину зайчика і був захоплений. Він був гірше, ніж я думав.

На малюнку зображено жир, облагороджена людина. З пляшечкою в руці і на фоні, з'явилася деяка сільська хата. За словами чоловіка, він ніколи не зустрівся з цим чоловіком у своєму житті, але... Вони часто грають комп'ютерні ігри разом. Тоді Діма продемонстрував мені листування між ним і жирною людиною. А потім загальне листування своєї команди: є всі люди у своїх повагах, які в певній групі ігрового інтересу.

Шановні дівчата та жінки. Ви можете самі зателефонувати одержувачу. На початку відносин, справа? Що я прочитав на моєму телефоні, а потім на моєму ноутбуці дивився мене. Для дорослих чолов, здорових чоловіків писав так багато ніжних слів до одного, що я не можу вірити. І було багато картин кошеня, серця, декларацій любові.



Я ніколи не бачив цього, і я не міг це вірити. Я знав Діма в ігри з друзями. Але я ніколи не думав, що тонус їх зв'язку був таким близьким. Про те, що було перекручено новини. Виявляється, що чоловік у своєму повідомленні написав до литого жиру, який він хоче грати з ним онлайн. Потім я бачив, що я написав у неправильному місці і автоматично видали вирок. А потім ви знаєте.

Після цього розмова пройшла в іншому напрямку. Як і чому я не закликав його дізнатися. Чому ви розірвали його дорогі колекції, він так довго збирав його? І так далі. Я, безумовно, захистив себе як кращий я можу за деякий час. Але потім, під авальанчем питань і аргументів від Dima, мої відповіді почали звучати неприпустимо навіть мені.

Я хотів би пропагувати і пообіцяти продовжити обговорення важливих питань, а не зробити тантруси з синього. Я погодився і спробував змінити тему. Але щоб уникнути скандалу на другий раз не працював – Діма все ще заходить в шафу для речей і побачив, що вони перетворилися в. Дякую за те, що він був менш цікавим, ніж його дитячі іграшки.



Ми живемо, як ми робили раніше. Але я зробив деякі висновки для себе. По-перше, не відсмоктуйте до одностатевих емоцій і відповідайте на будь-які новини адекватно. І по-друге, чоловіки можуть мати свої секрети. Як Дима. Хоча він говорить, що це не дивний, і тепер всі люди його вік спілкуються так. Бажаєте дізнатися щось нове про чоловіка? Ознайомитися з друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное