Я боїться бути бабуся на в'їзді, дорослі діти заборонені маррі

Коли пара в любові хоче легалізація своїх відносин, тобто одружитися, це завжди добре. Але буває, що батьки самостійно задають весілляй І вони, на жаль, не дивно. Наприклад, жити тільки в одному будинку з матір'ю і батьком нареченого. Або, навпаки, благословення буде дано тільки якщо молоді живуть у власній квартирі.



Люди іноді мають свої внутрішні принципи і з-за кордону, вони здаються дуже незрозумілими. А що ви можете зробити тут: це необхідно, потім необхідно, вони батьки. Але як дорослі, які хочуть одружитися з реагацією, коли їх діти протестують і роблять свої вимоги? Може здаватися комічний, але проблема не випаровується, і напруга в сім'ї тільки виростає.

Якщо є справедливість в цьому світі, здається, обходити мене. І починав дитину. Моя мама і тато, незважаючи на нерозголошення всіх своїх знайомих і колег, розлучення, коли я був близько 9-10 років. Я все ще не знаю, що причина була, але кожен день я прийшов до школи, я половила погляди моїх однокласників.

Зараз розлучення, що ніхто не піклується про те, і в моєму часі і в моєму місті вона була розіграшною. Не важливо, щоб я був тільки малюком. Про це можна зробити інші діти.



Я був дуже успішним і одруженим за любов. У мене було два діти, мій чоловік допоміг мені в усьому, і крім того, він був хлібопродуктом природи. Я завжди відчував, як я був за кам'яною стіною. Це був чудовий час, але він був прийнятий з мене. Серце. Егор був фізично розвиненим чоловіком, навіть зцілений. Але один вечір я не можу дістатися до столу і просто впав на підлогу. Прибуло, коли він був занадто пізно.

Дякую за те, що він пішов за деякі заощадження, а також квартиру і автомобіль. Я змогла зібрати дітей самостійно, але тільки як одною матір'ю. Діти тепер дорослі і мають власні сім'ї. Ми спілкуємося з часом, але я знаю, що я не буду в змозі отримати якомога більше уваги. Це нормально, я думаю. Але це не полегшує.



Я хочу, щоб я мав таку ситуацію в житті. Я зустрілася з другом в санаторії, розслабляючи і змінювався пейзаж трохи. Я не люблю цей вид відпочинку, я хочу щось більш активний. Але з мого друга запрошувала мене, я вирішив поспілкуватися на все і піти.

В такому санаторії я зустрівся з цікавим чоловіком. Він розлучився, має дорослу дочку. У той час він жив з нею з особистих причин. У нас був хороший час разом і любив один одного. І якось сталося, що він і я вирішив, чому тягнути каучук? Ми не знаємо, що ми. Чому ми починаємо жити разом?

Ми обидва домовилися. У мене є багато номерів, я один. Але спочатку все повинно бути легалізовані. Не потрібно велике весілля, чому? З ранку доїхати до реєстру, а ввечері посидіти з родичами, особливо теплими літними вечорами і віниками, які потрібно трохи відпочити. Не думайте про це, я не знаю, що мій розум, щоб носити вели у своєму віці.

р.

Але неприємності приходили з ніде. Моя дитина повністю проти мого щастя. Не хочу, щоб я одружився знову. Я не впевнений, що я знаю. В першу чергу я не розумію причину для цієї пустотності. Я думаю, що вони вирощують. Ви повинні розуміти, що ваша мама хоче бути щасливою.

Я думав, що вони бояться, що їх новий крок Ми підписали договір про це, оскільки це майно належить і належить лише до моїх дітей. Період. Але вони не оселилися тут. Вони не сказали, що це не точка. Вони також звинуватили мене про підозру.



Тепер тут ще одна річ: якщо до того, як я можу очікувати одного з дітей, щоб викликати мене один раз на тиждень, це максимальна. Тепер запрошують мене жити з однією з них. Так я можу сидіти з онуками або допомогти з готелем. Як вони захотіли. Ні, я дуже щасливий про це до. Але це ложка для обіду.

Як жити і думати, що я поведіла як деякі слабкі школярки? Дітям заборонених матерів мати стосунки. Що це таке, що це навіть називається? Але я нічого не маю відповіді. Я не хочу, щоб ваша дитина не говорила мені, коли я старий. У будь-якому випадку, він найближчий і дорогий для мене. Будь-який з них. Але Валера мені дорого, з ним я відчуваю себе легко і любити. Будь-яка нормальна жінка розуміла мене.

89566404

Пелюшки повинні зробити вибір. Дуже складний вибір. І це. Відповідна нормальна комунікація з рідною подушкою, заради власного життя. Або навпаки. Поступати на горлі моєї мрії і перетворювати в дуже бабуся біля входу, яку я завжди дуже боятися стати. Що так, що цей вид радості недостатньо. І ніхто не допоможе порадувати, я повинен зробити власний вибір.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное