Чи можу я взяти чоловіка назад, протерти ноги на мене і дітей, і тепер я витягнув хвіст і він хоче повернутися назад?

Сімейні проблеми – це внутрішня справа. Вони не люблять радників. Незважаючи на те, що зараз є модним визнанням наявності сімейних психологів та інших «кочей для внутрішнього розвитку». І до цього жінка вирішила самі. Про насй І чоловік, в свою чергу, також приймає рішення без зовнішньої інструкції. Але новий час прийшов, добре або погано. І починали працювати по-різному.



П'яти інтернет-психологів знають про людей, які зачіски будуть стояти на кінці. Вони не можуть бачити своїх клієнтів. Крім того, психологи самі від освіти можуть бути тільки середні незакінчення. А що робити, якщо люди вірять, то можна «записати» йому трохи. Як ви відчуваєте, що це? Ви приймаєте його, або ви не розумієте його ще?

Мій чоловік і я розлучився після 14 років разом. По суті, я читаю, що фахівці кажуть, що найвища вершина розлучення в перші три роки шлюбу. Можливості розлучення поступово зменшуються з кожним роком. Я вгадаю, що я був так щасливим. І історія насправді банально і сумно. З'явився молодий дівчина.

Аня попросила мене в маррі, коли ми були дуже молодими. Я середня дівчина з середньої родини. Він – син потужних батьків, єдиний. У той же час, не деякі основні, але вже потім фахівець з новачків, який з радістю буде наймати в будь-якій країні. І його персонаж був досить добре, теж. Не без тарганів, і ще.



Пелеса курсу я погодився. П'ятикімнатна квартира в центрі. Не було проблемою, що моя сім'я не могла дозволити собі таку розкіш. Збережіть його спокійно. Ми не можемо мати дитини довгий час, але потім був син, і через два роки і дочка. Я думав, що мій життя був книжковий роман, де все було просто чудово і чудово, без будь-яких гойдалок.

Але рік і половина тому ми отримали розлучення. Він найняв молодого працівника, вона попередила намагатися важко розібратися, і виявилося, що це не просто його. Я не хочу пам'ятати. В цілому, Іван швидко зробив вибір не на користь і поставив мене і дітей в холоді. Так, він платив підтримку дитини. Але що це для мене, їхні мами? Особливо без досвіду навчання та роботи?



Мої батьки взяли мене і мої діти жити в колишньому будинку бабусі. Він був твердим, хворим і дуже незвичайним. Але з часом я дізнався жити як середній клас: економія, робота і поєднання догляду за дитиною з пральнею, прасування, прибирання, приготування їжі і все інше. До того моменту, як я отримав виклик від ек. У скрипальному голосі він очолився і визнав, що він був неправильним.

Після тижня персуазії я погодився зустрітися з ним. У дешевому дворі біля будинку. Але це не важливо, головне було зрозуміти, що мій екс-людейний бажав від мене і що він зателефонував. Зморшився чоловік прийшов на нашу зустріч, з мішками під очима, щотижневі щетинки і стійкий запах знеболення. Я мав бути дуже напруженим, щоб визнати Іван, один раз, спортивний і задоволений своїм життям успішним підприємцем.



Його історія виявилася банально простим. Як мінімум за мене. Дівчинка вибрала тільки захотіли більше і більше грошей. Вона вимагала взяти її на відпочинок і покупка в інших країнах. На автосалоні, коли Іван не придбав її улюблену «машину». І в кінці вона опинила важливу інформацію фірми і продала її конкурентам. Коротко, карма в дії.

Природно, Іван мене повернувся з дітьми. Він стояв на колінах і захопився прощенням. І перед тим, як ми зустрілися, я був дуже боятися, що я б зробити це. Ще до того, як він просить. Я не хочу. Я шукав людину, що я колись любив, і я не емоція в голові. Ніщо добре або погано, просто байдужість.



Я навіть попросив мене, щоб зупинитися, як клоун перед наклами. Але я зробив це тільки тому, що голосні кришки зробили голову боляче. Все правильно, я про що ви хочете. На вулиці божевільні люди кричить іноді. Чи думають про них другу? Ні, що їхня проблема.

Коли я отримав додому, я довго думав про свою внутрішню самотність і апатію. Вранці я поділився своїми думками, а точніше їх відсутність, з матір’ю та друзями. Я не можу стояти всіляких радників та інших «пасівників», але в той момент, що їх думка важлива для мене. Так, після того, як зробити всі ранкові речі, я сидів на телефоні.

В результаті думки діляться, як завжди. Ми з радістю критикували мене за зустріч. Як я можу я, після того, як мої ноги витиралися на мене і дітям? За відсутності обставин можна отримати другий шанс. Після того, як він зрадився один раз, він буде втрачати другий раз. Як бути незалежним.



Моя мама була щаслива, що я зустрівся з Іваном. Звісно, вона не займала ситуацію в цілому, але вона порадувала мене думати про майбутнє. Діти виростають і це стрес для них. І хто хоче літати з княгині в грязі, особливо в цьому віці? Крім того, вона нагадувала мене, що я ще не зварююся. А до того, як ми були шеф-кухаря, який зробив лише чудові страви.

Що, мама була на боці повернення в сім'ю, і друзі попередили не повторити свою помилку і не зв'язуватися з вами. І це на фоні того, що я досі не розумію, що почуття, що я маю на цю людину, і чи почуваю себе на всіх.

Це місяць, і я в квартирі моєї бабусі. Я намагаюся готувати з книгами, тому це більше або менше. Я маю на увазі, що я маю власний бізнес. З іншого боку, доторкнувшись до Івана. Починав дати більше грошей дітям, припинив пиття і тримав блювотні рухи, щоб повернутися назад. На місяць здавалося б бути більш продуктивним для нього.



Я все ще в прострації. І залишити все, як це, і немає бажання повернутися. Я не знаю, що робити. Я дорослий тепер, не дитина. Я люблю щось всередині мене. Але я сподіваюся, що незабаром все буде як раніше, і я зможе зробити збалансовані, самостійні рішення. Що таке.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное