Я прийшов, щоб відвідати мій мати-в-право, і вона замерзла яйця, я дивився, але вона пояснила все для мене.

Ніщо буде втрачено з хардера! Давайте скажемо, що ви зробили пісочний тісто або майонез. Або ніде покласти жовтки після приготування повітряної муфти. У цій статті ми розповімо, як зберегти яйця в морозильній камері, щоб вони могли використовуватися навіть через півроку без втрати смаку і вигоди.



Важливо пам'ятати основне правило – цільні яйця можна заморожувати тільки без оболонок, інакше вони розтріскуються і стануть кормом для бактерій. Ви також не можете покласти міцні яйця і їх компоненти в морозильній камері. Після розморожування, делікатність втратить свою колишню структуру і знизиться в руках.

Заморожуйте тільки свіжі яйця! Перевірити їх для свіжості дуже простий: занурення продукту в глибоку ємність з водою і вибрати тільки ті, які пішли на дно. Покриття "положення" краще не використовувати.

Габаритний зображення

Підготувати цвіль для льоду або кексів, короли, харчова плівка і дотримуватися простих кроків.

  1. Переверніть яйце в окрему ємність і збийте в однорідний колір і фактуру.



  2. Якщо ви хочете зробити заготовку для конкретних страв - солодка або солона - додайте сіль або цукор і перемішайте добре.
  3. Залити суміш в цвіль і покласти в морозильну камеру на 4-5 годин. Додатково можна обгорнути форми в одному шарі харчової плівки або фольги.
  4. Якщо в морозильній камері недостатньо місця, видаліть заморожені яйця з контейнерів і залийте в харчову ємність або мішок за допомогою ziplock. Використовуйте ніж, якщо морозиво міцно заморожують у прес-формі.



  5. Для зручності приклейте стікер з датою заморожування на контейнері зберігання. Дядько! У цій формі яйця можна зберігати протягом 6 місяців або більше.


Тут все просте, акт на одному алгоритмі. Головне - ретельно збити продукт. Заморожені білки можуть використовуватися для приготування мелесу, білкового омлету, глазурі або крему, бісквітів або ангелових бісквітів.

Заготовки Yolk можна додавати в тісто для локшини, манжети або дріжджового тіста, а також зробити домашній майонез, вершковий брюль або бешамельний соус з них.



Важливо: Якщо ви виявите, що заморожені яйця покривають льодовою скоринкою, відкидають їх без шкоди. Цей продукт не доступний.

Яйця в морозильній камері: як розморожувати яєчні заготовки Найкраще виділити для розморожування на ніч - тому яйця будуть придбати оригінальну фактуру. Поставте яйця в холодильник і отримайте роботу вранці!

Якщо час короткий, вийняти ємність з яйцем з холодильника і помістіть його в чашу холодної води: різниця температур не буде настільки помітною, а продукт збереже всі свої переваги. Таке розморожування займе 20-30 хвилин.



Чи змінить смак продукції? Звісно, низька температура дозволить зробити власні регулювання, але не значним. Зауважте, що яєчний смак трохи ослабляє, але це не зіпсує тісто, де яйце необхідно зв'язати інші інгредієнти. Якщо ви хочете використовувати заготовку для фрита або омлета, додайте щіпку більш приправ, спеції, овочі та свіжі зелені.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное