Поставляючи будинок довгий час, ніколи не промиваючи туалет, життя вчив мене цей трюк.

Так сталося, що рік назад дочка, і я мав переїхати в інше місто. І одна з основних питань, які ми маємо житло. Після читання більше одного оголошення в Інтернеті я все ще знайшов підходящу квартиру для нас. Прибуваючи в новому місті, ми відразу ж пішли зустрітися з господинею, щоб оселитися всі питання. За словами власника, вона не проживала в квартирі майже рік. Іноді я чекав побачити, чи все було океї. Вона давно мріяла про те, що має будинок в передмісті.



Для цих розмов ми пішли до квартири. І, як тільки відкрився вхідні двері, вішний запах застрягнув ніс. Власник відразу ж переходить на кухню, щоб перевірити сміття, раптом забули щось там. Але відро був повністю чистим, а запах прибув більше з ванної кімнати. Звичайно, кожен раз господиня залишив квартиру, вона заблокувала його. туалетІ водопостачання в цілому. Газ був також відрізний і відключений електродвигун. Звичайні запобіжники, які кожен повинен робити при виїзді будинку протягом тривалого часу.

Але запах продовжував заповнювати квартиру і мав викликати сантехніку. Він відразу виявив причину. Виявляється, з тривалою відсутністю води, гідравлічні ворота висушують. І всі запахи каналізаторів без перешкод проникли в квартиру.



У сантехніку консультують, що такий водовідштовхувач буде у всіх раковинах і туалеті завжди. Тому необхідно періодично звільнити воду. Але він не радить залити маслом в каналізаційні труби. Соняшникова олія, як і будь-який інший жир, буде закупорювати труби, а не зберігати їх. Можна додати кілька крапель ароматичної олії і покривати сливи в раковині з листом паперу. Це допоможе зупинити випаровування води.



Ще одна помилка, що майже кожен робить, коли вони йдуть на відпочинок. Це зливає воду з туалетного бака і блокує воду. Наша господиня зробила те ж саме. І так, коли відкрив воду і танк почав наповнювати водою, всі води почали злити туалет.



Виявилося, що ущільнення всередині бочки просто висушують і обсипають. Звичайно, нічого вічно і з постійним використанням туалетного ущільнення, будучи в воді, може також не зникнути. Недолік води тільки прискорив процес.

Квартира, звичайно, ми знімали це, всередині резервуара змінено, запах погодився. У квартирі немає інших сюрпризів, і ми живемо. Але деякі правила ми пам'ятаємо про життя. Так ви не забудете, коли ви йдете на канікули або ділові поїздки.



Обов'язково заблокувати воду, газ в квартирі, вимкнути електрику. У холодильнику немає зайвих продуктів. Якщо ви вимкнете світильники, немає їжі. Переконайтеся, що в будинку немає речей або товарів, які зникнуть і починають розпадатися.



Не залити воду з туалетного бочка. Це буде тримати його зсередини від висихання. Щоб захистити водовідведення в каналізаційні труби, покрийте їх листом паперу. Перевірте, чи закриваються всі вікна та балконні двері. Зробіть все ще, щоб не було нового життя в траві.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное