На день народження мій мама оголосив, що вона бажала бджільнити квартиру тільки для мене, то я думав, що мій брат буде зрозуміти це рішення.

Як Поділитися І не свариться з усіма родичами? Не просте завдання. Навіть найближчих людей, найближчих, змінюючи їх обличчя, коли мова йде про це. Це якби глибокі психологічні механізми залучені до того, що не допустити одного родича від мирного відокремлення від іншої без кварелі на півметра старого Хрущова на периферії.

р.

І це не про гроші. Навіть заможні люди часто заварюють один з одним над спадщиною, ціна яких вони їсти в ресторанах на тиждень. Чи варто це настрій і морально? Звісно, для когось, так. Імовірно, психологи можуть розповісти вам про те, що причина є. Але для наших героїв це не так важливо. Вони не говорять один одному.

Поділіться спадщиною Женя більше не говорить мені. Хоча він мій старший брат. І я не бачу, щоб бити його. Я впевнений, що мені подобається. Але виявилося, що це зробив. І, на мій глибокий чуй, нічого не можна змінити. Це початок моєї історії, але це також кінець. Я хочу сказати вам, що передувало його.



Моя братка і я народилася в невеликому селі. З мамою, тато і бабуся. Це був важкий час, але для нас діти, це здавалося фантастичним. Училища налічувала кілька сотень студентів, а викладачі були ручними. Зараз я розумію, чому вони не намагаються занадто важко зробити свою роботу, але особисто, вона тільки працювала для мене.

Я прийшов додому, їсти, дивитися мультфільми, і претендувати, щоб зробити свою домашню роботу. Що було досить. Важко писати щось, але в цілому ми були на далекій відстані. Але Женя, навпаки, вирвався на бібліотеку, навчався. Тоді він сперечався з вчителями, які часто вражають свою академічну виставу. Я нічого не дізнався, але я сидю спокійно і посміхатися, коли я був хваліфікований.

Так виявилося, що мій брат і я зробив приблизно той же результат. Хоча він був набагато краще, ніж я був. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але що я можу зробити? Я повинен тримати тихий. З іншого боку, він відразу пішов до міста, щоб вивчити. Пройшов бюджетні іспити і ходив. Я навіть не спробую. Я мав велику проблему: любов.



І сталося з дорослими. Женья знайшов хорошу роботу, переїжджає до столиці. Я ніколи не отримав ступінь коледжу, але я одружився і мав два діти. Ми вирушили наші окремі способи. І хоча мій чоловік і я не живий багато і ви можете сказати, що все в палі: ми зробили розширення будинку моїх батьків. Я відчував щасливі і заповнені. Що таке питання.

Женья, в свою чергу, шукала ідеальну жінку. В іншому випадку він не буде холостим. Жива в великому місті в великій яскравому апартаменті, практично в центрі. У нас є хороша робота і всі перспективи. Не має дружини, навіть не подруга? Він боявся в школі, хоча він хотів би зустріти їх. Але як дорослий... Це свого роду дика для мене.

Потрібні чоловіки, жінки, чоловіки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, чоловіки, жінки, жінки, чоловіки, жінки, жінки, жінки, жінки, чоловіки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, чоловіки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, чоловіки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, чоловіки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, чоловіки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, чоловіки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки, жінки На день народження, який Женя знову прогадував «повідомлення робочих моментів», висловила її бажання малювати мені будинок. Ми насправді жили. Але це повинно бути офіційною і з усіма документами.



Я не відчув себе комфортно. Але я шукав у мого чоловіка, я дивився на своїх дітей, і я думав, "О, він не розуміє." Він не мав наміру повернутися в село, це було зрозуміло. Переваги? Приїжджайте, він, ймовірно, оплачується більше половини нашого села. Що таке розмова?

Але було говорити. І в високих тонах. Женья, як і в школі, зарекомендував свою правду і що він був оброблений нестерпно і неспішно. І я можу побачити, що вона була кричу. Право перед матір'ю. Вона також пояснила йому, сина, заспокоїти. Ми ще не встигли розпочати. Подано книгу.

Але він не заспокоївся і просто припинив відповідь на телефон і припинив виклик себе. Нагадуємо, що дорослий, хто повністю самодостатній, давайте мені нагадувати. Я поговорила з матір'ю, і ми вирішили відправляти всі справи, пов'язані з спадкуванням до довгої коробки. До цього не потрібно витрачати додаткові кошти: У мене є діти ростуть, кожен пенень необхідний і дорога. Моя мама не має королівського пансіонату. Також буде гарна ідея для ремонту.

872.

Через шість місяців я раптом мав назву на своєму телефоні. Він був братом. Він запропонував зустрітися в центрі. У центрі міста є власний центр. У моєму випадку це був звичайний парк, 100 метрів від якого був невеликий магазин, де можна купити все від хліба до борошна. Я попросив мати сидіти з дітьми протягом півгодини, і вона сказала, що я збираюся другу.

Моє братське авто вже на схилі, і він запропонував сидіти з ним на лавці. Я не згадав його з нашої останньої зустрічі. Про нас Він сказав, що він більше не міг зупинитися на старій роботі або навіть в його старій квартирі. Він стяжки. Так він переїжджає за кордон на постійне проживання і не хоче повернутися додому.

Він вже прийшов до умов з тим, що матір його не вважає його спадкоємцем, але він завжди відчував себе як щось інше, деплановано. І тепер він зробив велику подорож. Він не знає, що чекає його. Але терпіння залишатися в домашніх умовах тільки не залишилося. Він купив мене шоколадом, він навіть не слухав персуазія. Я просто отримав в машині і відкинув, говорячи добре.

У домашніх умовах я бачив, що шоколадний бар, наданий мені Женею, насправді був непристойний прихований купаж грошей в обгортці. $4000. Я не думаю, що я коли-небудь бачив або провів таку суму. І пішов він до мене, очевидно, так що я можу керувати ними. Його телефон не відповів, і його карта була заблокована. Ну і все його стиль.



Я не можу говорити. Це сором'язлива, тому що він був дуже добрим і щедрим. Я вирішив зафіксувати мами і покласти гроші на стороні просто в разі. Я не сказав нічого про Женью. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що вона не розуміє і вона буде боляче. Я сподіваюсь, що він шукав. І він буде щасливим, навіть якщо далеко від мене і моєї матері.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное