Я нарешті знайшов будинок і вирішив повернутися додому, але моя радість не тривала, тому що дочка відразу ж зробила скандал.

Відносні засоби властиві Контакти Кожен інший, особливо якщо вони живуть разом протягом тривалого часу або навіть просто спілкуються. Тому психологи радять молодят жити окремо від батьків, а батьки, в свою чергу, не заважати в житті сформованої пари. З-за кордону з друзями буде просто боляче, але з родичами – сто разів більш боляче.



Але родичі можуть бути відхилені не тільки у дорослому віці. На прикладі, дитина, дитинство якого знаходилися і вимушена навчатися на дні. Не зважаючи на те, що його гранат буде проходити з віком. Таким чином, багато людей повинні переслідувати свою поведінку і погляди на тісне коло спілкування. Він буде чоловіка в середині, який болить і болить. І тепер він німий, але потім він зламається і змусить великий скандал або щось гірше. Але справа може бути вирішена простою розмовою в потрібний час і місце.

Моя дочка намагатися з неї з власного будинку. Звісно, вона не досягне успіху, тому що правда і право на мій бік. Але вона намагається в будь-який спосіб: ексторінг, натискаючи на життєздатність, навіть розповідаючи загальні знайомства і родичів всіх сортів смужок про мене. Що таке? Просто зробити краще життя. Для комфорту



Коли я пішов за роботу, Anya вже був дорослим. 19 років, молодий дівчина, не вона? Ось чому мені не було. Один з молодших друзів залишив дуже молоді діти у догляді за онуками. І ні, її слава не турбувала її. Я також зосередився на тому, що я хочу в найкоротші терміни.

У будь-яку дитину, як дитина. Я люблю їсти, переїхала багато, але вага не ходила. З віком вона стала огірком. Повідомляємо речі, що вони є: якщо її плаття було кілька розмірів великого для мене, це не норма. Я її мати. Так, коли вона нарешті отримала дружбу, я підписала свою двокімнатну квартиру без питання. Вона просила, і я розумію її добре.

Вони мали скромне весілля для себе. Я був за кордоном в той час і все, що я можу зробити був відправлений гроші в подарунок. Я вже добре знайомився з сином, і він особисто подякував мені, сказав, що він і його дочка добре розуміла ситуацію. Але мій дочка, навпаки, був cocky на 22 і навіть похилий, що я не прийшов до партії. Я був там з гарного життя.



П'яти Потім мама погіршилася. Я повинен мати когось з нею. А мій син-в-праворуч запропонував мені наступне: вони беруть мами з ними, але будинок біля міста знаходиться на продаж. Молода родина не буде зайвих грошей. Ось автомобіль. Ніщо робити, я погодився. За моїми оцінками мені довелося працювати близько 3-4 років. Не короткий час, але не занадто довго.

У цей час дочка віддала онуку і ще більше жиру. Я міг важко розпізнати Анну через екран телефону. Її чоловік був безшумним, але зрозуміло, що він не радував своєї дружини. Мама добре відчувала. Стара людина, що вона потребує, але свіже повітря і миру? Але двокімнатна квартира з маленькою дитиною. Що таке мир?

6 місяців до того, як я пішов, я почав шукати будинок. Я пішов. Я знав, що ми не можемо жити в одній квартирі з дочкою. А син-в-право, який би його прийняти, не міг сниться. Так руки на ногах і йти до роботи. Я був щасливий, хоча. І я знайшов будинок досить швидко: на околиці міста, з сюжетом, чистою. Звісно, ремонт повинен здійснюватися.



Коли я прибув додому, мій дочка і син-в-право привітав мене дуже тепло і приємно. Я пішов, щоб побачити мій мама і побачив мій онук. Дуже добре. Проживаю на кухні кілька днів. А потім, коли ми зробили домовленості з колишніми власниками мого нового дому, переїхали туди. І з точки зору, проблеми почалися.

Дума Я купую собі туман і дайте їм решту грошей на розвиток. Тому дуже здивований, щоб побачити хороший будинок, який навіть мав меблі і великий телевізор - колишні власники залишили для гарних і не змогли взяти обладнання з ними. Вона дивилася на покупку з такими голодними очима, що я знаю відразу, що буде скандал. Ви маєте право.



Моя дочка розбила мене за всі мої смертні гріхи і особисті розчарування. Побачила, що я працюю за її родиною. Я хочу, щоб зробити життя краще. У той час як я був там, вона і бабуся були хворі. Я не доглядав, якщо вони продали будинок і купили болт трюба. Моя дочка не скаже,

Тоді виявилося, що син-в-праводавець довго запропонував залишити на роботу. Але я не міг, бо все було на ньому. Але якщо я з ними зустрілася, я зможу сидіти з моїм онуком, і він і Anya залишаться і заробив «для їх найяскравіших снів». З якоїсь причини їхня мрія точно так само, як і шахта. Приватний будинок.

Тепер, як я сказав вище, Ani має новий хобі: вона скаржаться на всіх навколо неї, включаючи її друзів і знайомих, що має мати матері. Як погано я лікував її як дитину, і як жорстоко я. І тепер я блюво про мій новий будинок. Який абсолютно неправдивий, тому що блювотні рухи не на всіх близьких мені. Я розповідаю вам, що.



Звісно, я забрав мами з мною. У номері, спокій і спокій. Мені потрібно, теж, до речі. Я фізично втомився всі ці роки. Моя дочка з'їла всі її нерви і продовжує їсти. Це свого роду подяка від власної дитини. Що таке дитина? Не знаю, що вона хоче. І вини всіх матері, так багато років приурочився в дочку. Послухайте! Чи не буде мені, встановіть межі з вашими дітьми, а потім вони не сидять на шиї!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное