Коли Юра запропонувала мені жити разом, я забрав зворотний зв'язок, але ще погодився, позбавляючи, що штамп в паспорті нічого не змінює.

«Я хочу жити разом!» - сказав Юрій. Його сміливе рішення приймала мене дивним: Я чекав подібного розвитку, але не так швидко. Хлопець досить наполягався, і я погодився спробувати жити разом перед одруженням. Я керував вірою, що печатка в паспорті не змінює багато відносин. Прийняття на гірше, як показує досвід.



Я пам'ятаю, як сусід дав свою дочку заміж: весілля було шикарно, з величезною кількістю запрошених гостей, з лімузином, рестораном і відпочинком шоу. У новоствореній сім'ї тривав шість місяців, а потім молодят покривають. Незламні і назавжди.



Через два роки з'явився другий весілля з іншим ф'янцем. Це був новий ресторан, але з тим же лімо. До шлюбу було тільки одна відмінність: молодят спробували жити разом протягом восьми місяців до шлюбу. В результаті молоді все ще в пара і підняти дитину. І спасибі Богу! Хто буде відшкодувати матері за подвійну вартість?

Я зустрівся з Юрієм у своєму фінальному році університету, коли я навчався в сусідньому місті. Сам молодий чоловік був місцевим. З першого дня він почав добре доглядати за мною. Продовжуємо знайомство з нашими датами. Отримала диплом в руках, пішов до рідного міста. Хлопці не планували пустити мене і незабаром прийшли до відвідування.



Так як ми проживали в різних громадах, ми повинні зробити вибір: чи частина або переїзд до більш відповідальних відносин. Поговорили, і хлопець висловив бажання переїхати в місто, тобто до мене. Починали життя.

Що веде до спільного життя, Юрій знайшов роботу тут за спеціальністю, яка висловила серйозність своїх намірів. І в перші кілька місяців все пройшло плавно. Я спробував бути зразковою господинею, і він допоміг мені з господинею. У нас були невеликі кварелі, але кварелі були приписані до мого складного персонажа. Я помітив, що конфлікти виникають, коли чоловік не заспокоївся. Він любив і відверто весело. Повідомляємо мене.

999 р.

Мій godmother давно пояснив: якщо ви хочете дізнатися людину краще, пити його! Є дві категорії чоловіків: деякі в п'ятому стані йдуть в ліжко, а інші під впливом спирту натягують «використання». Ви пощастите, якщо ви прийшли в перший варіант, тому що з другим ви можете зітхнути з жиром. Чи не живемо разом і сподіваємося, що чоловік ніколи не кинеться спиртом, якщо він має схильність до цього.

Ми запросили на відвідування. Я не мав особливо пити Юрію, бо він сам спробував так багато, щоб він був «навколом». Якщо у колі друзів співрозмовник поводиться стримано і тільки зрідка висловив свою незадоволеність, то на приході додому він розсіює не жартливо і виготовляв п'яний брук з нападом.

Р

Вранці я пояснив Юрію, що не хочу жити з ним. Він спробував приниження мене і сказав мені, що ніхто не хотів мене. Побачивши, що боляче слово не торкнулося мене, рум'яни почали випустити його, щоб дати йому один останній шанс. Але я впевнений в правильністі мого рішення, тому я допоміг впакувати мої речі і вказав чоловіка до дверей.

Моя бабуся - сказав мій чоловік, - Він підняв свою руку, він спробує знову! Я не хочу перевірити цю теорію на практиці, і я вірив досвід попередніх поколінь.



З дитинства я приніс у старі традиції і вчив, що перед шлюбом, не можна жити разом, а не входити в тісні стосунки. Але ця історія змусила мене думати, що намагається жити в цивільному шлюбі не така погана ідея: менш червона стрічка і фінансові витрати!

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное