Багато років тому я подарував своє село життя, а потім поїхав за кордон, але недавно я був мальований до моєї матері і сестри.

Коли потрібно це. молитвиЗрозуміло, що людина вже в складній ситуації. Він потребує підтримки і меж від будь-якого. Зараз такі питання вирішуються з психологами. Виконувати їх і переглядати результати за часом. Люди, які звикли молитися і просити Бога за допомогу. Хто був правий?

р.

Пілі також промені для близьких родичів. Я хочу, щоб вони були добре, щоб поліпшити і так далі. Побачити когось, що ви раніше не бачили. І не може допомогти психолог.

Моя сестра і я виросла в с., в дуже релігійній родині. Не думайте про це, ми не були святими, це просто сталося. Звісно, ми не живемо. Вони харчуються тим, що вони ростуть самі. На фермі, але дуже мало: курчат, курчат, кілька качок і коров'ячий. Я пам'ятаю корову як справжній хлібозавод — мій тато був проданий молоко на ринку, і ми мали гроші.

Батьки дуже люблять багато дітей. Але виявилося, що тільки Юлію і я народилася. Більше дітей. Але я щаслива про це. Вони кажуть, що Бог дав зайчик, і газон. Але я принципово не погоджуюсь з цим. На чотири з нас витримали ледь. Якщо було більше дітей, я не можу уявити, що буде відбуватися.



Я почав працювати в місті дуже рано. У віці 16 років мій мама і я вже бачу, що я побачила, як ви знаєте, хто, я прийшов пізно і не звертаю увагу на молитви. Я просто хотів бачити, як люди живуть поза нашим селом. Як вони одягають, як їх поводити. Звісно, у нас немає телебачення. І це був своєрідний виступ для мене.

19 Я нарешті вирішив залишити додому. Вона знайшла роботу і навіть орендувала номер. Ну і власники кафе, де я отримав роботу, дав мені бетонну коробку на другому поверсі, в якому я міг жити тільки влітку. Приміщення не нагрівалася, і можна було перемішати з холоду в два рази. Стара сестра з батьками. вона боїться від них, і вона завжди слухалася.

Я одружився 24. До чоловіка своєї мрії. Він був іноземцем, який вирішив залишитися в нашій країні. Вивчаючи мову, створивши бізнес з нуля. Я маю на увазі, я отримав все себе. Звісно, в той час я не можу похвалитися будь-яким багатством. Але я все ще знав, що це було, щоб отримати все самостійно.



Після 5 років ми вирішили піти з Жаном. Він мав дуже гарну справу, але він повинен бути в домашніх умовах весь час. Після 8 років почалася навала. У цей час я вже стала матір'ю, навчалася французькою мовою, отримав велику роботу і продовжував любити чоловіка з усім серцем. Але в такому важкому часі я хотів бачити сестру і батьків, принаймні з одним оком.

Після довгої розмови мій чоловік дав мені йти. Просто за пару днів, назад і вперед. Я запакував деякі речі і пішов на дорогу. Тоді, без проблем я прибув в оренду машину до нашого села. Я пам'ятаю місце добре, і він не змінився з тих пір. На дверцятах я занурився в сестру і її чоловік. На жаль, батьки не живуть, щоб побачити мене.

Моя сестра була дуже рада мого прибуття. Вона тримала мене, каже мені, що Бог відправив мене додому. І якщо я хочу, я можу залишитися в своєму будинку до тих пір, поки я не хочу. Чоловік просто подивився на мене і пішов в інший номер. Соон, тільки його хропіння можна почути.



Судячи від того, що в середу, в першій половині дня, мій батько сестра, видавництво знайомого бурштину важкого алкоголю, йде на ліжко - він не друзів з роботою. Моя сестра Машенка ще пам'ятає Богу в будь-якому відповідному і неприпустимому випадку. Відчуття, теж. Мама і Дад молилися вірою в голову, але вони ніколи не сказали їй, як жити це життя.

Я отримав готель і харчування. Я запакував холодильник і замовив більше, але Маша не сказав. Вона сказала, що багато речей в будинку також гріхи. Немає глутонії. Я дивився. І я мав це жахливе почуття в горлі, що я не можу навіть назвати.

Коли все знайоме і знайоме. Коли ви думаєте про кожен куточок, кожен об'єкт, він походить від дитинства. Це називається ностальгія. Але після того, як ви розумієте, що все це не повинно бути, але слід ремонтувати, нові речі, деякі різні і прогрес. Що таке відчуття розпаду? Я не знаю. Але в той момент він був настільки міцним, що сльози вийшли з очей.



Я починав віддати свою сестру, щоб вивести, що незважаючи на мій життя. Якщо необхідно, вона не втрачає все це і йде на своє місце з чоловіком. Ми обов’язково допоможемо знайти житло та все. Якщо тільки вона подарує таке існування, де кожен день схожий на попередній. Паси на праці, бідності та консервності. Я продовжив розповідати про наступний день і всі дні, які залишили перед польотом.

Але вона посміхалася, сказала вона її долею, і почала молитися. Молитва злий очей і заздрість її відповідь на все. Я знаю цю молитву, ми зрости разом. Але, за Божу раду, це океї, коли ваш чоловік є якірним потягом до дна? І все, що ви можете зробити це променем і судом його?

До того, як я пішов, я дав Мері гроші, які я змінив на станції. Для ремонту с. Але щось сказали мені, що вона збиралася відходи. Не дивлячись на те, що моє бажання йти додому. Я не говорю, що я не буду тут знову. Але я не хочу бачити моєї сестри знову в цьому стані. Щоб жити заради іншої людини і молитися, якщо ви не можете заперечувати, це не питання.



Молитва злий очей і заздрості

Добрий і щедрий Ісус Христос! Все хорошість приходить від вас і через вас, від скарбів вашого постійного багатства. Ви даєте кожному за вашим бажанням. Не дозволяйте мені порівняти себе з девілом через шкідливі заздрості. Залийте в серце Щастя, Ти любов, Ти вірність, що я можу радіти серйозно в Thy подарунки, які Ви поділитеся між нами з щедрої доброти, і Thy mercy на нас; що ми не можемо обтягувати один одному з заздрістю, брехні, і сланці, але що ми можемо використовувати все, що Ви дали нам свої хвалі, честь, і слава, і знати Thee у ваших хороших знесен, і похвали, і славити, по всій земності.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное