Моя синова клас використовується для того, щоб отримати разом, але коли вони змінили лідера класу, трапилася неприємна ситуація.

Батьки шкільного хлопчика завжди сповнені турбот: він добре захоплює навчальний матеріал, він друзів з дітьми і встигнути закусити в школі? Наші діти навчаються не тільки відрізняти козини і пазухи, а й спілкуватися, вирішувати конфлікти і переговори.



Ще одна річ, коли викладач не проникає екосистеми класу. Під обвинуваченням своєї влади він здатний робити дійсно кримінальні справи і знищити дитячу крихку самооцінку. Дії таких вчителів можуть навіть перерватися долі дитини. Саме тому важливо для батьків, щоб зберегти життя класу.

Цей випадок сталося, коли мій син був у 5-му класі. Діти з ним навчаються різними, від звичайних і заможних сімей, студентів і відмінних студентів. Це був хороший клас, доброзичливий, ніхто не відчував хлопці. Все було мирним і славним, поки вони змінили лідера класу. Дуже молодий вчитель прийшов, тільки після педагогічних. Стара відстава.



Спочатку ми, батьки, подивилися на молодого вчителя з ненадійністю, адже досвід недостатньо. Вона викладає російську мову і літературу, але навчає дітей добре. Ми просто чекали неприємностей з іншого боку.

Учитель почав мати фаворити з заможних сімей, які дадуть шоколад і дорого, і гроші будуть передані в час для занять і додаткових цілей. Але хлопчик Саша був різним. Його батьки не мали можливості і не розглянули її необхідно, щоб порадувати змів лідера молодого класу.



Одного разу мій син повернувся з школи, депресував і пригнічений. Поговорили, що Анна Петровна лікувала Саша погано. Клас пройшов на турі, але хлопчик був єдиним, хто не здавалася грошей - не знаю, чи зможуть його батьки платити за подорож.

Чи може вчитель робити це? Що зробив молодого вчителя? Перед усім класом вона проголосила: «Сінці Саші не мають грошей на екскурсію, вона сидить окремо в класі!»

Це не для мене, щоб розповісти вам про те, що сором'язливість і відродження бідного хлопчика досвідченого. Чи має у вчителя право спілкуватися з дитиною в цьому тоні?



Увечері мій мама назвав мене і просить поради щодо вирішення конфлікту. Батько хлопчика був лютий. Зрозуміло всім, що Ганна Петровна вирушила на борт.

Сашина да і я ніколи не бачив один одному перед - тільки мій мама пішов на батьківські зустрічі. Я не знаю, що він був. Вимкнено начальника поліції. Він вирішив переїжджати в неприпустимий вчитель і приїжджати до школи у формі.



Його зовнішній вигляд мав неприпустимий ефект. Режисер негайно зникнув з РЛР, а Анна Петровна недбала, хоча вона ще не розуміла, що сталося.

Спочатку вони спілкувалися разом, а потім до розмови приєдналися шкільне керівництво. Як результат, недбалий учитель скасував строгий рефрім, але дивно не злетів з школи. Однак вона скоро відмовляється від власної акорди. Я думаю, що вона дізналася, що урок вже давно.



Я впевнений, що вчитель не має права ділити студентів на суму грошей у кишенях їхніх батьків. Це неприпустимо! Не існує нічого неправильного з тим, що молодий вчитель не має досвіду. Але якщо його моральні цінності ламаються, він може ранити крихке серце дитини з таким жорстоким актом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное