Моя відмінна жінка навчила мене мити підлогу так, щоб гроші були приїжджати, і я все ще зробити це сьогодні.

Чистка будинку не тільки запорука здоров'я. Коли будинок чистий, а речі знаходяться в своїх місцях, то гармонія і благополуччя знаходяться в будинку. Якщо у вас є труднощі з грошима, перш за все, ми маємо справу з метеликом у вашому будинку. І якщо ви хочете благополуччя, солоний підлогу і хороші думки. Виявляється, що миття підлоги з сіллю позитивно впливає на здоров'я і залишає її чистим протягом тривалого часу.



Моя підлога з сіллю Не особливо обережно доглядати за чистотою. Умивальники можуть мати вимитий посуд на добу. Одяг розкидані і лежачи навколо. І найголовніше, такі люди завжди знайдуть для своєї поведінки. Не існує часу, є діти, є інші проблеми.

р.

Порушення в будинку впливає на внутрішній стан людини. Тому людина має хаос і сплутаність на душі. І це впливає на фінансові справи людини. Коли ви відчуваєте, що речі стоять все ще, що рутинка драгінує як тампон, це час, щоб дійти. Щоб зрозуміти себе, починайте очищення простору навколо вас.

Для відновлення замовлення в будинку не потрібно використовувати різні хімічні речовини. Досить, під час миття підлоги, додати звичайну столову сіль. Будинок буде чистою і процвітаючим.



Сіль є відмінним засобом боротьби з пиловими кліщами та різними бактеріями. Не залишає плям на будь-яких поверхнях. Сіль - відмінний інструмент для очищення різних плям і забруднень. Сіль також оберігає простір і дозволяє нові ідеї вводити в будинок. Також сіль підвищує вологість приміщення, що також позитивно впливає на здоров'я.

Миття підлоги з сіллю допомагає очистити себе від поганих думок і страхів невдачі. Відносно з негативними емоціями і поганим настрійм. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



При складанні речей, подумайте про те, як ви складаєте свої думки. Помиття пилу, подумайте про те, як очистити негативність у вашій душі. Промийте підлогу, уявіть, як позбутися від вашого життя небезпечності і негативності.

І коли ви закінчили з приведенням замовлення навколо себе і всередині, скажете ці слова: "У чистому будинку, в чистому тілі, здоров'я". Після того, як ви сказали ці слова, промийте обличчя чистою проточною водою. Скажіть те ж саме знову.



Якщо ви робите цей час, після того, як ви помітите, як змінилася атмосфера будинку. І в результаті зміниться здоров’я та внутрішня держава. Ваша енергія буде налаштовуватися позитивними думками, і це вплине на бізнес і особисті ділянки. Всього 2 ст.л. солі на 10 л води може змінити своє життя.

570663.

Розкажіть, чи знаєте ви про цей спосіб очищення вашого простору. Можливо, ви використовуєте цей метод або ви знаєте інший рецепт для благополуччя. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное