Я люблю їх дуже багато, але тепер виходить, що мені потрібно жертвувати всім.

Не завжди, але часто буває, що латексні Він стає власником води для літніх батьків. Так, це може звучати іржі, але син або дочка автоматично позбавлена права на власне нормальне життя, оскільки їх мати або батько відчуває слабкий, покинутий і потребує допомоги. У той час, коли діти повинні будувати кар’єру або почати сім’ю.



Хто такий, і чи це взагалі, є ще однією справою. Головне - розібратися, що робити в цьому випадку. Після того, як неважливо, як скручувати, ця ситуація близька до багатьох. І люди хотіли б знати, що робити в цьому випадку. Можливо, хтось мав цю практику. І буде цікаво знати, що чоловік зробив в той час і чи він шкодував своє рішення.

Мої батьки дали мені все необхідне і більше. Я не маю сумнівів, як життя, навчаюся любити себе і людей, ні. Вони дали мені гарну освіту. Можливість познайомитися з цікавими і необхідними людьми, можливість подорожувати і спілкуватися зазвичай з будь-якою культурною людиною. Вони зробили мене громадянином світу.

Навички коштують гроші, але батьки мали їх на час. Ви бачите, коли я народився, мій тато був 46 і мій мама був 43. Так, я те, що вони називають пізною дитиною в сім'ї. Що робить його коханим. Я не ховаю, я був зіпсований і спробував завжди купити мене краще. І через те, що я не тільки стала неприємною, але деякі речі далеко і нездатні мені зараз.



Наприклад, я не можу взяти громадський транспорт. Це в Європі, що ви можете отримати на порожньому трамваю, що повільно, але весело приймаєте вас на потрібне місце. Але не часто пасажири і в цілому, сприймаються як міні-додаток. Тексти пісень, а це означає: Ми буквально маємо завдання. Якщо ви зробите його в наступну зупинку або ви отримаєте відкидку на інший бабуся з кошиком або деякими хлопцями, які не відчувають себе в кишені.

Також я не можу пропустити на дешевих супермаркетах. Є, звичайно, кішки, де можна взяти чистий кошик, ходьбавшись стрункими рядами стелажів з товарами. Що поспішає? У нас є одне життя. Але в деяких магазинах різні речі. Брудна, мокра корзина і товари сумнівної якості і не перша свіжість. І є глибокі люди в лінії. Sweaty, yawning, але здатний запустити 5 метрів в 1 секунду, якщо Zina стоїть за касовим реєстром.

Далі. Лікарня. Але кожен вже знає це. Я розумію, що якщо є гроші, є послуга. Але іноді виникають ситуації, в яких частина паперу потрібна в громадській лікарні. Ви не можете брати його в будь-яку точку. У таких випадках я завжди перерву в кабінет лікаря і намагаюся вести переговори. Безкоштовно. Оскільки старіння в залі, повною з кашлем і чханням у пацієнтів, є пряма небезпека для здоров'я. Залізо, у всіх цих клініках це надзвичайно високий.



І до речі, здоров'я. Мої батьки, як ви бачите, старі. Їхній бізнес пішов на слух і гроші з ними. Щось зліва, як гарна квартира і деякі гроші в рахунку. Але це далеко від того, що він був раніше. Хоча, вірити мене, вони не стоять на ганку з застарілою рукою. І я насправді досягла успіху в бізнесі. Так що не наша найбільша проблема.

До уваги. Це те, що мої батьки відсутні. Звичайна, дрібна увага. І вони вимагають від мене дуже активно. Але ось: Я живу за кордоном. Я навчився, зробила друзів, дівчина. Ось де я належить. Я здаю квартиру з другом, моя майбутній дружина. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але вони відмовляються пересуватися в будь-якому місці. Що означає, що я повинен опустити все і залишитися з ними.

676133

Моя професія досить затребувана. Це означає, що якщо я втратив рік часу, я втратив свою роботу і мої навички. Вони стануть незамінними в нашому швидко мінливому світі. Чи варто згадати, що моя подруга не буде чекати мене?

Але мама і тато не доглядати. Вони не доглядають. У двох з них є однакова ідея, яку я повинен дивитися після них, що я планував. Я їх єдиний син. Підтримка Хочу провести час з ними, розповісти про життя, адже вони рідко дивляться мене і все інше. Але що я можу сказати їх вдома? Як ви пити з друзями в наступному в'їзді або що ще роблять молоді люди в їх батьківщині?



Пелеса, звичайно, я спробував стати альтернативою. Я можу оплатити жінку, щоб приїхати і шукати її батьки. Але, вірити мене, їх здоров'я все ще добре. Але це завжди слід відхиляти. Як приходить дивна жінка? Який наш син? І той факт, що син може витрачати своє життя з мамою і даду на найважливіший період його життя є нецензурою, він відрізняється.

Може бути Я погана людина, поганий син. А ось чому я повинен дати народження і бути дозволено бачити світ через призму, що я бачу його зараз? Сісти разом, в радянській “два”. Моє батьківство в одному номері і дружині, і я в іншому місці. Ви не знаєте. Ми їдемо в риболовлю, ми сперечалися з нашими сусідами, ми приїдемо до кожного місяця про підняття комунального будинку. Не життя, але казка.

8519618

І виходить, що я повинен жертвувати одне, але це так само важливо. Або батьки, або, звичайно, їх любов і ставлення. Або Ваше життя і майбутнє. Немає інших варіантів. Я не люблю скаржитися і не знаю, як скаржатись. Але я бачу, крі душі. Ми не розуміємо мене і кажемо мені, щоб залишитися і не думати про все. Але я маю натуру, що говорить мені, щоб бути з батьками. Що відбувається далі? Хто знає його?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное