Моя мати-в-право згадувала мене, щоб залишити дітей і приїхати додому терміново, інакше шлюб не може бути збережений.

Є багато різних думок у світі, Чому чоловік зраджує дружину?й Це і «спортивний інтерес», втома від відносин, короткочасна слабкість і багато іншого. Деякі навіть стверджують, що люди, властиві полігамі і просто не можуть. Так, ми залишаємо за собою такі заяви про совіщення таких фахівців.



Але якщо це вже сталося, жінка повинна думати про те, як продовжити. Щоб залишити чоловіка відразу або спробувати зберегти шлюб, сім'ю. Можливо, це буде дуже погано для дітей, якщо вони відчували свого батька одночасно. Або людина є основним хлібобулочним. І без неї жінка буде дуже щільною. Ну, є багато думати про.

Після повної інвазії, мій чоловік і я вирішив, що я перейде за кордоном. Не тільки, звичайно, але з дітьми. Ми живемо в Голландії протягом тривалого часу, тому перебування з нею було найбільш очевидним рішенням. Ми були навіть надані місця в хорошому садку. Крім того, держава допомогла з продуктами і навіть з деякими грошима.

Я не хочу сказати вам багато про своє життя в іншій країні. Я просто кажу, так, вона дуже красива. Кожен їде велосипеди і посмішки один на одного. Я завжди боявся йти в Голландію через їх фривотивне ставлення до певних речовин, заборонених в нашій країні, але в реальності все вийшло банально. Використовується переважно туристів. І місцеві жителі, як кажуть, тільки виросли всю річ. А їх ставлення до таких речей досить спокійно.



Мій чоловік і я розмовлявся майже щодня. Я був природним чином дуже турботливим. Ми мали один невеликий, але досить прибутковий бізнес. І без мене, він свого роду качка. Але що робити, потрібно починати з ситуації. Як бачите, вона не була найкращою. Наш взаємний друг Елона прийшов на допомогу. Я запровадив свою Tolia, мій чоловік, і з тих пір, поки ми всі стали дуже дружніми.

Я також тримав в дотик з Ілоною: У мене було проконсультуватися з деякими незрозумілими точками. Я вірю, що будь-яка робота повинна бути оплачена. Моя людина, ймовірно, мала свої думки про це. Через шість місяців я зв'язався з ким-небудь, але мій мати-в-право. Ми ніколи не мали особливої дружби.

Ну, так. Вона сказала мені, щоб залишити дітей і приїхати додому. Я не можу тримати шлюб. Я не міг вірити, що її натяки можуть бути вірними. Але після того, як мислити його, я вирішив зробити дружину сюрпризом і зробити персональний візит. У той же час я побачила свою батьківщину, і робочі питання потребують уваги.

р.

П'яти я припинив мій мама-в-одному. Я подав за пакет їжі і запитав на чай. На столі в особистій бесіді вона розповіла мені, що Ілона, наш друг повністю заміняв мене під час цього часу. Переміщення дня і нічний зсув. Моя мама не затверджує такі речі, перш за все, тому що вона просто не хоче нашого розлучення. Про сина і онуки вона захована. О, прийти на.

Я пішов на мій чоловік порожнім і не був навіть несподіваним, щоб побачити свою екс-подругу в нашій квартирі. Дякуємо Богу, що приніс її рум'яну. Якщо я забрав свої речі, я б його загорнути. Я не був. Просто запросила чоловіка до балкона, в той час як Ілона була одягнена і залишила нашу квартиру. Стійкість, немає сцен. Ми дорослі, гістерики, особливо зараз, просто до нічого.



Толя, в свою чергу, була більш словесною. Починався засвідчувати себе, звинувачувати мене від байдужості, моєї пасивності. Виявилося, що він і Ілона довго, більше двох років, нерівне дихання один одному. Але вони тільки виросли кілька місяців тому. По суті, я запровадив їх, я думав раніше.

В цілому, для того, щоб не прийняти свій час, я скажу, що ми уточнили відносини близько 2-3 годин. Іноді з кришками, іноді з вушками. Чайники збивають сіллю, як з них. Але для себе я зрозумів, що мій чоловік не був на всіх чуйних. Він вважається себе жертвою. Але я не хочу сказати: гордість не дозволяла. Я пішов в готель вночі. Не було бажання бути поруч.

Я сказав, що моя сестра все в кімнаті. Вона відповів, що вона була дуже шкода. І я можу залишатися з нею до тих пір, поки я потребую. Як бачите, я не мав бажання повернутися до квартири мого чоловіка. Так, за декілька днів я пішов про мій бізнес і полетіти до Голландії.



Наші діти маленькі, це занадто рано, щоб розповісти їм, як відносини між мамою і татом. Так, звичайно, виникають труднощі з цим. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Навіть мама-в-одному натискають на неї.

Але сісти тут, далеко від всіх, я не знаю, що думати. Треасон - серйозна справа. І якщо я не був одружений, я ніколи не пробачаю її нікому. Але тепер я одружений. І у мене є обов'язки. Що робити самостійно, розлучення, в іншій країні з двома малюками в руках? І Толя говорить, що нічого подібного буде знову.



Я думаю, що все це і я не можу прийти до будь-якого висновку. Ситуація не повинна бути бажана ворогом. Але ми вирішили щось вирішити, бо емоції пройшли. Щось говорить мені, щоб просто залишити і почати нове життя тут в Європі. Але якщо я дайте дітям вниз, що провина буде лежати на мене за решту мого життя. І для чого, для мого его? Я повинен залишатися вдома від початку і ніхто не був.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное