Рік тому чоловіка з'явився на порозі храму і запропонував оплатити обіди для бідних людей, священик погодився без зцілення.

Красива душа людини Хто не хоче допомогти людям. Він не буде рекламувати свої добрі справи, віддзеркаливши їх на камері та пости відео в Інтернеті. Хороший знятий знятий на телефоні є шоу, не поспішаючи душі!



Тепер це “модний” допомогти людям, які потребують фінансової підтримки, записують все на відео. У кадрі найчастіше падають літні бабуся, а також діти. Подібні відео з серцебиття буквально переповнені соціальними мережами. Ви сказали, що це робиться з душі, а не залучати більше абонентів? Я тебе!

Мій старий друг відвідає храм. Вона знає багато обструктивних і цікавих речей про життя церковних служителів, а також про тих, хто приїжджає до допомоги бідних. Про чоловіка з чистою і красивою душею Я хочу поділитися з вами.

р.

Минулого року представник одного з цих покровців прийшов до священика і сказав, що вони постійно пожертвували гроші на обіди для бідних і людей з обмеженими можливостями. Церква зробила список тих, хто потребує і почала готувати їжу для них. Хоча це робиться один раз на тиждень, але є надія, що з часом можна буде займатися щоденним харчуванням.

Xendz погодився поставляти обіди безпосередньо до будинку до людей зі списку. Коли було доставлено перші вантажі дорогих страв, неналежна відключена думка, що хтось мав неправильну адресу. З сльозами в очах вони отримали допомогу у вигляді смачної їжі. Одна стара жінка навіть поспішала поцікавити руки водія, які принесли її коробку обіду.



У храмі встановлена додаткова купівля їжі і безперешкодно контроль якості. Штани регулярно готують на кухні храму. Меню містить страви, які люди з інвалідністю не можуть дозволити собі, або фінансово або фізично.

Прихильники, позбавлені можливості відвідування церкви, не залишаються без уваги священиків: міністри церкви приїдуть додому, щоб молитися разом і прислухатися до сповідань. Вони зцілюють душі відключені з мудрими інструкціями і словом Бога. На додаток до фізіологічної насиченості люди потребують духовного спілкування.

Ви не знайдете відео в інтернеті, які демонструють покупку круп, приготування їжі на церковній кухні і доставку вечерь до людей вдома. Немає однієї пагони благодійної роботи на камері, щоб покласти на публічний дисплей.



Ця допомога поганим не трубиться на кожному перетині. Люди просто не чекають затвердження інших. Вони не підраховують на похвалу або світову популярність: дійсно хороші представники людства не потребують реклами.

р.

Не вдалося зацікавити людину доброчинців, але священик не зміг задовільнити свою вічність: не знаю ім'я того, хто дав гроші на благодійність. Людина з великим серцем воліє залишатися неконом, і тільки його адвокат був контакт з ксенжу. Але не знаючи ім'я донора, вони не забувають молитися за своє здоров'я. У храмі люди пам'ятають його щодня з добрим словом і просять Господу, що такі хороші люди зустрічаються частіше.



Це ще таємниця, яка допомагає бідним. Не відомо, що це чоловік або жінка. Вони знають, що це красива душа.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное