Я не можу стояти від своєї дочки, не думаю, я люблю її дуже багато, але є одна печера.

Є думка, що коти пов'язані з місцем, і собаки відчувають прихильність до особи. Неймовірно, що буде натовпи, які будуть не тільки кинути цю заяву, але щоб відреагувати її, маючи в резерві як фігури, так і факти.



Прикріплюємо до людини "Чи є винятки!" - ви думаєте, і вірно думаєте. Пристосування виникає навіть між котом і собакою, яким ріпам приписав до життя в неробочій ворожості, яка була повністю відхилена нашими іспанцями Tom і Beam і котами Bagheera, Barbaris і Marco, які мешкали з ними в дружбу, з яких вона була дивним і радісним свідком. І якщо так, я вірю, що коти можуть відчувати прихильність до людини, навіть якщо рідкісні, не всі птахи літати до середини Дніпра...



Але це не про котів. І не про собак. Про те, як вкладення особи може стати деструктивним. Подумайте про те, що вона підкаже останню розмову з сусідом на поїзді, коли ми повернулися разом з санаторієм. Ми проживали в різних номерах, зустрілися тільки в санаторії і під час масових заходів, які були досить цікаві. Ми пішли додому разом.

Ми провели перший час поїздки в тиші, шукаючи мальовничі краєвиди Карпатського регіону, що проходять. Тоді мій сусід отримав повідомлення, вона прокинулася протягом декількох хвилин, а потім почала зважати занадто часто. Подумавши, що вона має неприємні відчуття дихання, я запитав, як вона відчуває.

Майя Михайловна відповіла відтінку голови негативно і зітхається навіть глибоко:
- Я відчуваю себе фізично нормально. Це гаряча, але це до бурі. Після чого охолоджувач і свіжіше. Мені важко. Моя дочка вже прибула до мого дому. Повідомляємо, що мій батько очищається до того, як я прибув, і підготував щось завтра.
до Це красива! Повернутися до чистого будинку і отримати хороший відпочинок від дороги.



до Тому дуже складно, що треба радіти, і я завжди мучився через російських візитів. - Не думаю, я люблю Руслана дуже багато, вона одна з нас. І добре, догляд. Він був Руся, який дав мені поїздку... Але кожен раз прибуває, він стає кошмаром для мене, щоб закрити двері за нею.

Причина небажання бачити дочку: вкладення до людини - Так довго для вашої дочки? - Я симпативно запропонувала, навіть невагомий непристойний жах у сім'ї Майи Михайлівни ...
до Якщо ви знали, скільки я бажав, бов, щоб викликати Руся додому! І я боїться її візитів... Руслана, я знаю, хоче захистити мене. Так вона потіла батька, що він не працює, не допомагає мені, почав пити. Повірити мене, Костя не схожа на це. Починався пити з відчайу. Вакансію, яку не можна знайти. У будь-який час він хоче молодшого, і він має кілька років, щоб справити. Руся запропонувала організувати службу безпеки - так ось чоловік проти, не хоче нічних зрушень.



- Як довго це було?
- Більше двох років... Він мовчить з нею. Тільки вона залишає, Костя - за флакон, а потім скандалізувати. Він навіть підняв свою руку на мене пару разів.

Я не можу допомогти.
- Чому ви перейдете це?
до Як він сам у віці? Ви не можете жити на добробуті. Так, і я хоча б деякі, але все ще є допомога: трава в дворі буде змочена, водяний насос до холоду буде видалено, навесні буде покласти, і що буде ремонтувати... Я німий, я хворий. Я не скажу дочку, не повернуся. І я не кладу...



Небезпечне кріплення «Так, є історії!» Я думав. І вона уявляла бідну траву як більярдний м'яч на зеленій тканині величезного столу. Кулька, що застрягається лікею в ремесла гравця, тьмяно розгортається в напрямку отвору і потрапляє в сітку. Чи зможе він втекти без допомоги гравця? Ні! Так чому Майя перетворилася в кульку? Так, приклавши до агресивного чоловіка і перетворили її практично в іграшки. А потім я думав, що це не вкладення, але залежність від зловживача.

Чи вважає вона, що прийшовши до умов, що її чоловікові, вона може заробити його краще ставлення до себе? Чому вона намагається виправдати свою поведінку чоловіка? Чому він думає, що причина власних страждань є дочкою, яка прагне, непристойно, щоб захистити її від батьківського зловживання? Чи не це синдром Стокгольма?



Я не слухаю чоловіка Майни або її позицію в цій ситуації. Я хочу, щоб, говорячи, жінка просто відчула, що вона не єдина, що якщо був уважний слухач, то буде спосіб змінити ранні стосунки. А після того, як просити її сусіда за її контакти, вона обіцяє звернутися до фахівця, який, сподіваємось, може допомогти їй, якщо вона хоче. Майя Михайлівна домовилися проконсультуватися з психотерапевтом. Але буде він? й

І ви думаєте, що це можливо подолати або «корект» таке вкладення до людини?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное