З тих пір, коли мій улюблений дядько навчив мене, як це гальмувати, я заощаджу багато на ремонті палива і автомобіля.

Коли я почав водіння, мій дядько обіцяє навчити мене деякі секрети. Він мав довгий досвід водіння, тому він знав, як захистити частини автомобіля від зносу і сльози. Так, коли почалася практична частина навчання, мій дядько буде їздити з мене і навчати. Завдяки цим урокам я дізнався багато корисних речей в воді, які не будуть навчатися в будь-якому курсі, і тільки досвідчений водій знає їх.



Наприклад, одна з цих секретів є правильним гальмуванням. Виявляється, коли гальмівнийГоловне правильно почувати машину. Під час роботи автомобіля найбільш використовувані частини гальмують і двигуни. Для економії палива кожен водій повинен дізнатися, як гальмувати двигун. Що таке гальмування і як його застосувати? Ми будемо говорити про це сьогодні.

Розтирання двигуна не складний технологічний процес. Головний стан – відчути автомобіль. Це те, що автомобіль починає гальмувати, коли ви повільно знімете стопу від газової педалі і переключіть на низьку швидкість.



Експерти рекомендують використовувати цей метод гальмування для зменшення слідів експлуатації транспортного засобу. Таким чином, деталі залишаються в робочому стані довше і не потрібно міняти довше.

Найчастіше, якщо нам необхідно гальмувати, ми просто натискаємо гальмівний сандал. Якщо ви робите цей час різко і раптом, це може призвести до збою двигуна. Щоб уникнути цього, кожен водій повинен навчитися гальмувати двигун. Цей метод не тільки зберігати двигун в хорошому стані довше, але також зберігати паливо.



Метод гальмування двигуна дозволяє автоматично плавно і швидко уповільнювати автомобіль. Якщо у вас є автоматична передача, то цей метод також підходить для вас. У цьому випадку необхідно плавно звільнити газовий педаль і сам автомобіль переключиться до нижньої шестерні і починають сповільнювати.

Нерідко це метод гальмування двигуна досвідчених водіїв використовують при спуску з гори. Коли автомобіль знизиться, потрібно більше зусиль для гальмування. Якщо ви використовуєте метод гальмування педаль, ви можете швидко перегрівати систему і втратити контроль автомобіля.



Метод гальмування двигуна запобігає цій проблемі. Цей метод також зменшує пошкодження деталей автомобіля. Метод гальмування гальмівного сандалу краще використовується для аварійного гальмування і при гальмуванні при мокрій або тапочки.



Для автомобіля довшийте, пам'ятайте кілька обов'язкових правил. Перш за все, будьте уважним до вашого автомобіля і дивись його працездатність. Не їхати на дорогу, якщо автомобіль пошкоджений.



Обов'язково відвідайте станцію для профілактики автомобіля. Будь-яка проблема краще передбачити, ніж довгострокові і дорогі ремонти. І ви використовуєте метод гальмування двигуна. Поділіться секретами водіння в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное