Моя сина обрана не схожа на мене на першій зустрічі, але я був дійсно стурбований, коли я помітив дивний кулон навколо шиї сина.

Це може звучати дивний, але навіть зараз, в нашому цифровому віці, різні види відьмень, відьми і заспокійливих досить популярні, особливо серед незрівняних жінок. Як відчувати чоловіка без наслідківЯк зробити долю дітей щасливою і успішним? Ці питання визнають думки тисяч дівчат і жінок. Що можна зробити, якщо тільки інші Так ми повинні йти до них.



Хтось дивиться на це з грою, хтось тихо пише досвід роботи в своєму зошиті, щоб не забувати. Але, однак, багато таких випадків можна знайти в Інтернеті і деякі з них досить успішні. Навіть відомі люди кажуть, що в дитинстві деякі гроші залікували їх захворювання за допомогою яйцеклітини і свічки. Що ви думаєте про це?

Після інституту Олег, мій син, перейшов на життя в іншому місті. Все про хорошу оплату, і він знайшов квартиру досить швидко: не далеко від офісу, майже центру. Це хороший старт для дійсно дорослого життя. Я був дуже щасливий, бо що мати не буде щасливим, що її син зробив добре.

Він навіть відправив мене гроші, тому я можу працювати менше і відпочивати більше. Звичайно, я спробував не витрачати гроші, заощаджуючи його на деякі майбутні потреби, але все ж це було занадто, дуже приємно.



Трохи про Олега: в школі та інституті він не виходив на будь-які фізичні функції. Ви не можете назвати його спортсменом, але він зацікавився вивченням, поговоривши багато з однолітками, любили жарт. Також були дівчата в своїй компанії. Більше і більше матерів говорять, що їхні сини проводять дні в домашніх іграх. Але мій син не схожий на це.

Коли він переїхав, я знав, що незабаром, можливо, він хотів би почати сім'ю з деякими дівчатами і був психічно готовий до неї. Я не розумію. Він розумний хлопець, він знайде гідну половинку. Що я думав. Я був дуже щасливим. Але не довго.

Одного разу вони прийшли зустріти мене, зустріти мене або щось. Я не знаю, що я думаю. Ну, я влаштував стіл, я зробив себе вписаним, я поставив квартиру в порядку. А тепер приїхали дорогі гості.



Мій син втратив 10 фунтів. Так, до того, як він може називатися злегка сливом, але тепер він був тонким молодим чоловіком з невдалими щоками і виступаючими жекбонами. І купив його сорочку, коли він був студентом. Але Лариса ще одна справа. Ця дівчина виглядала дуже різною.

Я не хочу відірвати будь-який, але якщо ви не впишетеся в вашу блузи, і ви можете побачити додаткові фунти з-під неї, будь ласка, плаття красиво. Знову штани липкі. Це ще не модно, чому ви підкреслюєте щось, що так важко приховати? Тонка макіяжу і, з якоїсь причини, брудні волосся. Я не знаю, можливо, її голова потіла на шляху, але я не залишаю будинок з цим волоссям.

Вона також поводиться, щоб говорити, не будучи сором'язливим. Я постійно переривався на столі, не враховуючи думку всіх. Як створити відносини з такою дівчиною? Але це не те, що страшно мене. Я помітив щось, як кулон на шиї Олега, нове. Він був схожим на палі з нього. Коли я хотів зафіксувати мій сон ручної роботи, Лариса стрибала до мене і почала натискати його сорочку.



Після мого питання Олег визнав, що це знак любові та прихильності до кожного. І всередині кулона, власне, є невеликий пасма волосся його нового супутника. Це те, що я думав, чи щось. Я пам'ятаю, що є електрозваренням. Чому молоді люди роблять таку нецензію?

Після цього я взяв сина до іншої кімнати під претекстом, що моє вікно було зруйновано, і він мав подивитися на механізм. Неспроможність, невідповідність. Ми були протягом трьох хвилин, а потім коли ми приїхали, ми побачили Ларису, з очей закриваємо, змащуємо під нею ніс. Коли я був захоплений на другий раз. Вона сказала, що вона просто співала її улюблену пісню. Я забув гравця в домашніх умовах, і я не використовую для того, щоб бути без музики протягом тривалого часу.

І не повернулися. Тексти пісень, а це означає: Я не хочу говорити, але мій син не приносить ніяких квітів або тортів. Але перед тим, що це було питання. Не думаю, що квіти так важливі для мене. Я піклуюся про сина.

1 999 р.

Я був 3 місяці і мій син не був тут. Він каже, що немає часу, багато роботи. З Ларисою вони живуть разом і все «розмальовується». За його словами, звичайно. Лариса, в свою чергу, йде на роботу тричі на тиждень, на скорочений день. Але вона не встигла говорити мені. Я можу отримати щось з неї.

Я розумію, що кожна мама хоче краще для своєї дитини. І історії поганих дочок-в-завдяків і добрих мам, ви знаєте більше, ніж я. Але це не так. Вони просто виглядають як пара комічна. Для мене особисто, це більш трагія. Я ніколи не вірю, що соковитий, розумний і зручний хлопець може, без допомоги, зробити такий вибір.



І, так, я дійсно думаю, що він був зачарований. Це просто звучить так нешкідливий, коли мова йде про когось. І в моїй справі я терористичний. Я не знаю людей, які знають. Я не можу піти до сина, і він не слухав мене. Що робити? Щодня я думаю про те, де це може призвести і я хворий. Моє майбутнє дитини в небезпекі, і все, що я можу зробити, це нудно руки і крі. Як виправити це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное