Сестра з'ясувала, що я оселився в с., і вирішив надіслати мені дочку, я шкодував, що я погодився.

бути чесною, сільський Це спірна ідея в ці дні. Тому що має свої переваги, але є також, звичайно, недоліки. Більшість людей хочуть залишити з двох причин. Фінансовий, через недороге житлово-комунального господарства та можливості господарської діяльності. І здоров'я – бути в миру, від галасливих міст і дратівливих сусідів.



Однак в селищі багато недоліків. Вам необхідно мати гарне фізичне здоров'я, а також любов до роботи. Селянська хата не є вашим приватним будинку. І вирощувати овочі і фрукти для особистих продуктів непросто ходити з поливним горщиком на приємний літній ранок. Не кажучи вже про інфраструктуру та нездатність йти на кафе, кінотеатри або ж супермаркети. Ви повинні використовуватися для повільного темпу життя.

Після того, як моя дочка була одружена, я зрозумів, що я нічого не робив в місті. Я довго розірвав, але він діяв як чоловіка і залишив нам квартиру, деякі гроші і навіть допомогли нам фінансово за деякий час. Я не розумів.



Але в той момент прийшов, коли я зрозумів, що це час для мене, щоб жити життя однієї жінки. Моя дочка не може бути відірвав між матір'ю і її родиною, а не попросила. Так я виїхав з нашої старої квартири, щоб переїхати в село. Моя мама була там і ніхто не жив в ній.

Згідно з документами, будинок належить мені і сестри, Світлана. Вона теж, в одну точку обрана для переміщення в місто, тому вона погодилася дати мені її частку за гроші. Ми вирішили це питання дуже швидко і навіть анімно: Я жив три дні у своїй квартирі, нарешті, мав нормальну розмову з niece, тоді як мій син-в-право і друзі приніс будинок в село в відносному порядку.

Припустимо, країна є багато роботи. Ми повинні різати траву, бур'яни. Ремонт фасаду будинку, магії та над внутрішніми стінами приміщень. Все це було зроблено чоловіками. Ну і я вже закінчив те, що залишилося: Я поставив імпортні меблі, вимивальні номери, кухня і так далі. Відбувся й я почав новий життя.



Протягом декількох місяців я можу сказати, що міський чоловік, крім дитинства і молоді, довелося звикати до монотонної праці. Звісно, я не Робінсон Крусо, тому деякі поставки були привезені з міста. Вони навіть приносили мені телевізор і мали інтернет. Я не збираюся читати книги ввечері, використовуючи промені, такі як наші предки.

Але, незважаючи на те, що робота в саду, доставляючи воду з колодязя, спалювання плити - це не так просто для мешканця міста мого віку. Дехто я мав запитати про поради від сусідів, а деякі навіть просять допомогти. Кілька місяців і я нарешті опинився. Я отримав кота, щоб зробити його весело.

р.

Новини моєї маленької, але важлива перемога досягла своєї сестри. Хтось зустрілася з дочкою і, один раз, вирішив мені зателефонувати. Звісно, я розповіли про своє життя, що я не шкодував про своє рішення, щоб переїхати, і що свіже повітря і мир мав позитивний вплив на нервову систему. І люди в наш час відсутні.

Тоді Свєта запрошувала мене, щоб провести деякий час з niece в с. Давайте дитині також подивимося, що життя села, трохи відпочивайте від гаджетів і отримайте свіже повітря. І я маю компанію. Як ми не знали, у нас є достатня кількість номерів. Моя сім'я використовується для життя в цьому будинку. Ну, я погодився чому б не. Тижневий або два не турбувати мене на всіх.

Але Рита, мій niece, був проблемою. У віці 15 років вона продемонструвала себе досить зіпсована дівчина, яка нічого не хоче зробити. Сісти на телефоні, слухати музику, уникати мене і тільки запитати про те, куди піти тут, щоб бути цікавим. Ну, я не можу сказати, що це буде приємно йти з вишнею або їхати до озера. Тому що відповідь на те, що буде стандартним прокатом очей і блиском.

р.

До речі, я був дуже незвичайним, що дівчина її вік постійно мала макіяж на обличчі. Але вона не мала набряку, як деякі її однолітків роблять. Вона виглядала красиво, але ця бойова розмальовка була дуже важлива для неї. Я не знаю, хто хоче вражати, мене або кота.

І четвертий тиждень з'являються інші проблеми: Я почав пропустити гроші. Ви бачите, хоча я пропущений в місцевому магазині, заробляючи гроші. І ми сілери не мають дуже товстих гаманців. Я спробував купити мій niece кращий. «Що таке, що інші сім’ї відправляють онуків на літо?» Ніщо, і чому не можна тримати? « » » » » » » » » » » » » » »



Так я зрозуміла, яку категорію я був визначений сестрою, і в той же час мій niece. Бабця. Я живу в країні, я сидю з моїм маленьким niece і кішка, я запустив будинок. Я бабуся. Я не люблю, якщо у нас є різниця двох років!

Після того, як ці заяви, філістина знову знеболюється в мене. Я зробив мій макіяж, який був відправлений на деякий кут раніше. Я назвав таксі від планшета, який, до речі, вартість мене копійки. Я запакував речі Рита і поїхав додому з нею, до сестри Світлана. Після невеликої, але інтенсивної розмови в високих тонах дитина повернулася до рідного середовища. І пішов додому окремо. Повністю задоволений.



Коли я повернувся до мого села, я прийшов до висновку, що місто може отримати нерв навіть в такому відокремленому місці. І я також дізнався, що іноді це океї, щоб дати пройти пару. З того часу я вирішив, що я можу залишитися не більше ніж за кілька днів, які б він був. Я не збираюся бути онуком без онуків. Я ще не маю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное