Коли стоку в душі забито, я надішляю два таблетки там і залийте гарячою водою, результат миттєво.

У мене була проблема. душй Здається, як невелика річ, але це викликає багато незручностей. Звісно, перше, що я пройшов онлайн і шукаю шляхи вирішення цієї проблеми швидко і легко. Знайдено багато цікавих лайфхаків і зібраних в одній колекції, щоб поділитися з вами. Я поясню все в деталях далі в статті!



Чистий злив в душовій кабіні найпростіший за допомогою спеціальних побутових хімічних речовин. Але склад цих коштів часто викликає алергічну реакцію і в загальному листі набагато потрібно. Якщо я можу уникнути використання цих речей, я обов'язково зробити. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!



Як очистити злив
  1. Ефективний засіб від закупорки душової каструлі - використовуйте сода для випічкий Залити дві повні столові ложки соди в каналізацію і залити половину склянки оцту. В результаті хімічної реакції піна утворюється між двома речовинами. Залиште його близько години, потім злити три літри окропу в каналізацію. Це має ефективно вирішувати проблему блокування.



  2. Якщо закупорка викликається нарощуванням волосся, можна спробувати чистити злив. механічной Для цього можна використовувати гачок або дріт вішалка. В'яжемо це так, що є невеликий гачок, який можна безпечно вставити в злив. Обертайте його до тих пір, поки ви не знайдете блокажу, а потім ретельно зніміть його.
  3. плюють гаряча вода У зливу це може допомогти розчинити жирові відкладки і мильну піну. Спробуйте цей метод спочатку, так як він може бути досить ефективним, особливо якщо журнал не занадто серйозний. 19



  4. Спробуйте залити невелику кількість солі в злив, потім спекотну воду. Сіль може допомогти зламати блокажу. Ще один спосіб з сіллю. Змішайте рівні частини соди і великої солі. Потім залити цю суміш в злив і залишити на деякий час. Потім залити гарячою водою.
  5. Є ще один лайфхак, але ви повинні піти в аптеку для нього.



    Ви можете почути звук, схожий на кипіння води, але не хвилюйтеся: це означає, що суміш починає діяти. Коли звук зупиняється, заливаємо злив з окропом. Це має ефективно очищати труби.



Після усунення блокажу кошти слід вкладати в профілактику. Наприклад, можна облаштувати злив з особливою штифтою, яка збиратиме волосся. Коли це забито, просто очищайте його.



Можна регулярно почистити труби сумішшю трьох літрів гарячої води і половину склянки соди. Розчин слід повільно залити в каналізацію, яка буде очищати труби від залишків миючих засобів і волосся. Повторити це лікування кожні два тижні і забита проблема зливу не повернеться.

Якщо ви хочете чистити злив в раковині, радимо вам прочитати нашу статтю на цій темі за посиланням. Ви знайдете багато корисних порад!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное