На прогулянку до Ірини Мирошниченко дуже сподобався, який відвідав церемонію і що пам'ятали друзям актора

7 серпня 2023 р. Захопити Мирошниченко на Московському художньому театрі ім. А. П. Чехова на головній сцені. Навколо друзів і колег приїхали скакати до художника. Серед них були Костянтин Хабенський, Павло Табаков, Лев Лещенко, Євген Миронов, Марина Зудіна.



Ірина Петровна працювала в Московському художньому театрі на більш ніж 60 років. Вона любила життя і все нове. Я ніколи не прийшов до роботи в поганому настрої і завжди посміхатися. Організатори прощання принесли до великих екранних фото різних років життя Ірини Мирошниченко. Саме так вона запам’ятається всім глядачам і художникам – посміхаючим і оптимістичною.

Нагадаємо, що Ірина Мирошниченко тривалий час обробляється самостійно від грипу. 30 липня в серйозному стані звернулася амбулаторна допомога. Вона була діагностована з сепсисом на тлі важких ускладнень.



А також постраждала серцевий арешт. Після другого обстеження Ірина Петровна мала пухлину мозку. 24 липня акторка стала 81. За минулу половину року вона не залишила квартиру або йде в театр.

Захоплююче слово був одним з перших сказав Костянтин Хабенський. Він сказав, що йому пощастило бачити Ірину Петровну не тільки на екрані телевізора або зі сцени театру, а й познайомитися з нею особисто. Це була прекрасна радість спілкуватись з нею.



Він пам'ятав, що Ірина Мирошниченко завжди з'явилася в стінах театрального посміху і як ніби метелик. Подарувала себе в коханні. Не можна уявити, що протягом декількох років актриса намагається жити з гасінням болю. На публіці вона ніколи не продемонструвала неприємні відчуття.

Замкнутий друг Ірини Петровни, Марина Зудіна, сказав тільки, що все її життя буде шкодувати, що вона не дзвонила актриса часто. Я не доглядав, як це було зроблено або відвідав її. На сцені театру і говорячи про те, щоб любити кохану людину, Марина Зудіна попросила прощення для несусідних слів. Я попросив Ірину Мирошниченко зустріти там, в рай, з Олегом Табаковом і розповісти йому, що діти люблять його дуже багато. Також Марина Зудіна запропонувала, що в райській Ірині Петровна зробить свій власний театр: новий, незвичайний.



Євген Миронов згадав справу про те, як Ірина Петровна допомогла йому знайти свій малюнок ролі у виставі «Королева». Вона любила труднощі в її роботі і в житті. Вона допомогла їй жити і створювати. Вона була улюбленою акторкою Табакова та Хабенського.



В Instagram Олег Єфремов став генеральним директором, який розкриває всі нові грані в ній і з кожною його роллю. Ірина Мирошниченко послужила театром, для неї була сенс її життя. А театр оцінюється. Важко уявити театр без посмішки і позитивності.



У пам'яті мільйонів глядачів Ірини Мирошниченко залишать сестру Кока Катя з «Я проходжу в Москві», Марія Магдалина з «Анрі Рубль», Клер Шеридан в «Кремлінових хімах» та Юлії в «Зимовому вишні». На сцені якого вона ніколи не потрапить. Але сцена запам'ятає її кожен крок, кожен вдих і кожен запам'ятовується лінія.

Фотозвіт

Категории

Смотрите также

Новое и интересное