У нас є стінки під дахом, і тільки зараз я дізнався, що це означає.

Ковтати виготовлені гнізд над вікном. Для мене район був трохи несподіваним, адже ми живемо на восьми поверсі в самому серці міста. Але це було так солодко! Птахи від світанку до дука змащуються за склом і не звертали увагу на те, що їх дії часто дивляться аудиторією, що це моє.



Ці птахи асоціюються з чим яскравим і добрим. Як дитина, мій бабуся використовується для того, щоб розповісти мені про ковтання. Я дізнався багато цікавої інформації про ці витончені птахи.

р.

Спостереження стінок, можна прогнозувати погоду. Птахи вийшли з півдня і літнього. Ковтання літати високо в небі - погода очікувана бути чіткою. сонники літати дуже низькими - вона буде незабаром. Птахи реінкубують курчат - літо буде довго.

Ознаки, пов'язані з ковтками. Якщо стінки зробили гніздо на будинку (під дахом, над вікном), він приверне достаток, гармонію і затишку до сімейства. І буде жити щасливо і мирно. Люди вірять, що халати можуть захистити будинок від неправомірності і негативної енергії.



Ці птахи вважаються хорошими духами. Заборонено руйнувати сланови гнізда, в іншому випадку трапляються нещастя і збої. Якщо на вашому сайті, то в найближчому майбутньому слід очікувати хороших новин і успіхів. Пташка знаходиться в будинку, чекаючи новин.

Тексти пісень, а це означає: Поруч з тим, що люди поселені Ковтання життєрадісних порізів у вікні і весь час, що було зроблено там в гнізді. Коли вони мали пташенята, що ви очікуєте: малюки почали стрибати за себе, приклеївши хвоя з маленького отвору, який служив входом до дому. Мій чоловік був нервом, але я сказав йому не торкатися гнізда.



Я побачила цю картину щороку на мій бабуся. Мої батьки відчували мене на відпустці до с., і в кожному дворі мешкали люки. Їх гнізда можна знайти не тільки під дахом, але і в брусі. Птахи не турбували, що двері зафіксували вночі. Коли господиня зійшов до молочної коровини вранці, ковтати спокійно вилетіти до полювання комах. Ковтання використовуються для життя біля корпусу людини. У період інкубації жінка тільки іноді дивиться з гнізда і спостерігався як бабуся приніс замовлення в приміщення.



Стара дама також мала борони під дахом. Вони не літають в будь-яку зиму, але зайняті вільні будинки схваїв. До весни вони залишалися. При появі халатів повернулися додому, вони не запрошують гостей. За рік після року.

Восени, наші стінки летять до теплих країн, а гнізд був порожнім. Не один виглядав після нього всю зиму, а в березні він був виявлений, що частина опалубки будинок знизився. Я подумав, що птахи не повернулися. Навесні потім виявився холодним і простеженим. Літо прийшла пізно. Але, як тільки він прогрівав, я почув знайомі звуки за вікном: повернулися рами. Важкі птахи швидко перебудували свої будинки і почали кладки яєць. Ми спробували ще раз не робити шум в квартирі, щоб не відлякати птахів.



У давні часи вважали, що халати приносять щастя на крилах. Я не знаю, якщо це правда або ні, але це ніколи не боляче. І користь в боротьбі з дратівливими комахами, ці птахи приносять величезний.

Якщо ковтати не скидаються в домашніх умовах, не відводять цих благородних птахів. Довіра мені, удачі не далеко!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное