Я вирішив попросити мого брата за допомогу, але його відповідь розчарувала мене.

«Дуже про те, що Бог розмовляє». Багато хто з нас знайомі з цією казкою. Але правда полягає в тому, що це не дуже народна казка, але ім'я живопису англійським художником написано в 1864 році. Хоча так, Планування Люди практично завжди залишаються досить непоганими і непередбачуваними.



Стандартна схема, такі як дитячий садок - школа - інститут - весілля, не завжди виправдана. Більшість і частіше зустрічаються раптові сили, скручування долі і долі. Хоча люди, для найбільшої частини, не хочуть ризикувати їх майбутнім, заради привидної можливості життя по-різному. Чому ви навчаєте батьків?

Недавній брат, який продемонстрував свою справжнє обличчя. Коли ви знаєте людину з дитинства, у вас є гарна ідея всіх своїх плюсів і мінусів. Після того, як ви оберете, ваша пам'ять стирає кілька моментів і ви намагаєтеся думати, що це таке. Тепер він змінив, він краще. Ну, принаймні, не гірше. Так, тепер.

Я домогосподарка, живе з чоловіком і сином в двокімнатній квартирі. Фінансова ситуація - не сказати, що бідні, але не без проблем. Чоловік працює, але його професія не дозволяє багато прогулянок. Як кажуть, середній робочий клас.



Мій син, Альоша, закінчила школу і вирушила в інститут. Він закінчив третій рік і вже має високі очікування. Він також має подруга і здається серйозним. Але те, що вони не можуть жити з нею, занадто близько. Зняти квартиру не вистачає грошей. Його подруга також студент.

Я поговорила з чоловіком, я на користь пошуку грошей на житло, принаймні за рік. Але це не працює. На роботі знімається бонус і введена система штрафів. В короткий час було додано більше годин і менше грошей. І інфляція, звичайно. У будь-який час немає нічого ми можемо зробити прямо зараз.



У нас є кілька друзів і знайомих. І навіть після того, як вони всі за віком, коли максимальна кількість вступає до деяких установ разом і скаржаться на одне життя. Так само, як це божевільна, змушує когось відчувати себе краще. Але я теж брат, Микита. Він вважається багатою людиною в місті. Він відкрив свій бізнес, придбав квартиру на двох поверхах. Він і його дружина і дочка живуть там.

Але є ще одне майно. Так, невеликий розмір для одного або двох людей, якщо ви стукнути. Вони роблять, але я не думаю, що гроші означає все, що мій брат. Так я вирішив піти до нього, спробувати удачу. Може бути, він нехай його нефрика і fiancéee жити. І вони сплачують громаду і можуть навіть почати невеликий ремонт. До кращого часу.

Я пішов до Микити і дружини з цією пропозицією. Моя нефрика, він не босоніж, я повинен зрозуміти. Свою дружину зустрінемо мене і давайте з дверей. Я назвав мого брата, сидів на столі. Ну, скажи його про ситуацію. Я не маю можливості допомогти нашим синам, і так далі.



Микита думав довго, а потім попросила, хто навчався племені. Я не знаю, що робота була, але вона повинна робити з комп'ютерами. Проспективно, зараз все відбувається. І я дуже щасливий про це, бо мій чоловік працює своїми руками все своє життя, і немає грошей або здоров'я.

Микита відповів, що він не може допомогти з житлом. Він не принесе йому, і його дружина не дасть йому. Стабільна копійка, попадання в будь-яку погоду. Але тоді він запропонував мені цей варіант. Як про своє невдоволення від школи і піти в офіс? Робота своїми руками, але своїми майстрами отримати дуже хороші гроші. І квартира, і все інше.

Микита займається виготовленням пам'яток в кладовищах. Замовити матеріали, інструменти, він має власну команду. І, так, його бізнес робить великий. Ви можете побачити квартиру, і вони мають два автомобілі з дружиною, як іноземні автомобілі. Але я не запитав про роботу, я просив допомогу з житла! І знову це втрата перспектив, син також буде працювати як батько, своїми руками?

Р

П'яти я мовчав, потім трохи, а потім попросив знову, можливо, є інший варіант. Але Микита відповів, що він не може запропонувати нічого краще. Ви не платите працівнику, не як студент. Заробітна плата не мала, до речі. Я хочу, щоб наші діти мали можливості та потенціал.

Я трохи кинувся, але в домашніх умовах. Він був сумним, що його брат не підтримує, хоча він має можливості. Я завжди отримав два з батьків. Тексти пісень, а це означає: І вони мене ще і покласти мене в кут. І Нікітушка був улюбленим сином. Він, ймовірно, не пам'ятає.

3624542, Україна

Пелюшки люблять їх, ці родичі. Я думаю, що ви знаєте чоловіка. Ви даєте свою душу за ним, і в поверненні він пропонує вам викинути школу. Я не в цьому будинку знову. Нехай вони живуть і процвітають. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми повинні переїхати з нашого чоловіка. На жаль, ми живемо для дітей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное