Я не можу протистояти і сказав сина, секрет мого дочка-завдання, я думав, що він залишить її негайно, але його відповідь шокував мене.

У шлюбі, це індивідуально, щоб поділитися всім: горе і радість. Отже, якщо щось настає, Таємниця У зв'язку він практично завжди надходить як шок, так і на боці. Як вижити такі новини, кожен вирішує для себе. Що робити в майбутньому.



Все залежить від характеру людини по суті. І його погляди на життя. Одного разу залиште, застібаючи двері прямо. Деякі намагаються зрозуміти ситуацію, себе та партнера. Для цього навіть звертайтесь до психологів, фахівців у задачі. Деякі люди просто хочуть бути пацієнтом і рухатися далі. Яка справа? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Для мене, блаженна жінка, день, коли мій син приніс свою дочку в будинок був дійсно важко. Вона, ви бачите, має власний стиль, зношує вишуканий макіяж і сукні дуже дивно. Я думаю, що вона виглядає оригінально. Але, найголовніше, Ігор любить цей зовнішній вигляд. Я. На протязі двадцяти років.

Моя сина і дочка-в-права почала жити в нашій квартирі, за тривалий час я не хотів би це. Вона поборола власному шляху: вона пішла в свою кімнату без запитань, постійно перетворилася біля Ігоря, попросила дочку-в-праву допомогти з прибиранням, приготуванням їжі. Я знаю, як молоді люди сьогодні відчувають себе про це. Так, після пари місяців мій син сказав мені, що вони будуть переходити в оренду квартиру незабаром.



Ваші стосунки з дочкою-в-завдяченням. Не думайте про це, я хотів би жити в меншому будинку, в тісному корпусі, але тільки якщо дівчина була більш скромною. Ми можемо піти до церкви з нею, спілкуватися нормально. Але не з Нестю. Не вдалося врятувати душу.

Я знала про доходи сина. Середній. Дочка-в-права працювала з дому, сати на комп'ютері або поспілкуватися на телефоні з кимось невідомим. Скільки можна платити за це? Так я вирішив, що щоденне життя, господарські хори та брак грошей, які зроблять цю пара кварель.

На мій найглибший чуйець, через шість місяців, мій син і дочка-на-право «приступив» мене з новинами: вони вирішили одружитися. Чому? Ви думаєте, що після штампу в паспорті все буде поліпшити і життя? Але Ігор просувався в той час, і, як я розумів, фінансовий випуск не так пресував.



Після весілля Ігор відразу бажав дітей. Він не був незвичайним, він завжди сказав про це. На жаль, пройшов час і діти не демонстрували. Я вже говорив до мого друга, запитав її, як лікар, що це може бути. Але вона не може відповісти нічого без тестування. Я тримав молитися, що принаймні мій син мав хороші діти, так як моя дружина була нещасливою.

Тоді Ігор вирішив, що вони будуть добре йти на відпочинок, можливо, це допоможе в особистому житті. Дійсно, це 3 роки. Без відпустки, завжди на роботі, будь-який буде хворий. Які спадкоємці можуть бути. Вони не взяли мене з ними, і я не буду йти себе, маю щось відпочити від. Через кілька днів, друг від клініки назвав мене.

Він виявився, що недавно син і дочка-в-права прийшли до свого офісу. Пройшов всі тести, зразки та які ще потрібні. В результаті, так що я дізнався його першим. І на мій диском, сказав він, що Ігор був баррен. Так не виникає питання про будь-які спадкоємці. Це покарання за мої гріхи.

р.

Після пари тижнів Ігор і Настя повернулися. Шикарний, засмаглий. Я був дуже щасливим, Ну, що я можу зробити, принаймні деякі радості, на обличчі поганих новин. З тих пір у мене була внутрішня боротьба, деякі нерви. Я чекав день після того, як мій син, можливо, не тільки, щоб прийти і розповісти мені про своє захоплення.

Як відреагувати? Грати роль? Чи можу я зробити це? Мапа Я не бачу у своє життя. Але до мого сюрпризу місяць пропущено і далі. Це був старий спосіб. Повідомляємо про те, що сталося. Але це нічого важливо, все правильно. І один день мій син нарешті назвав. Він сказав у стрункому голосі, що він мав новини для мене, і що він був на своєму шляху.

Я приготував себе, спробував не шукати в оці, коли він прийшов, щоб поважати якомога більш стриманим і нейтральним. Але не вдалося. Він не прийшов з новиною, яку я очікував. Нестя вагітна! Нарешті, чекайте! Вони чекали так довго, і все це.



Я тримав і послухав його щасливий тире, і все всередині мене замочував. Я не змусив себе і сказав йому про те, що було на душі. Я сказав йому правду. Як один назвав мене про результати своїх випробувань і все, що я знаю. Це не мій малюк. Так, правда може бути дуже жорстоким.

Він змінив обличчя на другий. Він дивився на мене в сюрпризі, а потім вийшов з крісла і прогулявся по кімнаті. Виявлено жахливий секрет. Я чекав сльози, можливо, кричить. Але це не важливо, це океї. Емоції зрозумілі в цьому випадку. І Ігор прийшов до мене і сказав, що він добре знав, що він був безплідним. І що він не може бути батьком.

І сказав він, зробив свій вибір: Нехай він батько цієї дитини, а не лівий в цьому житті. Немає іншої дружини може зробити його батьком. Немає в наявності Так чому знищити так багато життя? Він обирає свою сім'ю, і дитина буде її дитиною.



І ми зіткнулися і говорили про інші речі, і він пішов. Я був лівий, з моїми думками. Як це, що Бог це мені: не тільки може бути тільки син не відданий, але він також залишається з незнайомою дитиною і дружиною, яка зраджує його? Для чого? У цей момент я вирішив, що збираюся до церкви більше не за мене, це було час, щоб зупинитися. До тих пір, як я повинен бути грандіозним онуком, хоча б один, хто не лежав собі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное