Дочка 16 років, і вона принципово відмовляється від миття посуду за нею, вона більше не має сил переносити її.

Ви знаєте, що милий категорично не рекомендується? Але багато гріхів це, особливо чоловіків, які іноді ледачі, щоб піти на найближчий ринок і купити регулярний чистий продукт. Все про побутові хімії. Рідке мило набагато гірше змивається, тому його не можна розчинити і потрапити в наше тіло наступним борошном.

р.

Peels є ще однією проблемою, якщо миття посуду, як правило, проблема, як сам процес. Якщо людина не хоче вимити її за принципом. Наприклад, сина або дочка підлітка. З одного приводу або іншого, вони можуть влаштовувати цілі тангроси, неприпустимо батькам. Звуки, як нормальна дитина. Він не знає, хто. Що таке причина цієї поведінки?

Моя дочка - звичайна шестинадцятирічна дівчина. вона не виходить з підозрою хлопців, вона добре вивчає, вона навіть грає скрипку. Мій чоловік і я спробував підняти її як нормальна людина, не особливо пікізує про сорти. Добрих людей, які говорять, виростають набагато більше, ніж у хороших людей. Так ніхто не кладе тиск на Vick.



Але останнім часом, з якоїсь причини вона змінилася. Вона заблокувала себе в її приміщенні, гаманці. Знайте, що вік. Але вона навіть відмовляється від миття посуду або без мила! Не тільки для себе, але і для друзів, які можуть відвідати нас іноді. Це не нормально, навіть з точки зору нормальної логіки. Рік тому нічого не сподобалося. Що таке стискаючість, що, будь ласка, кажіть мені?

Перш за все, я повинен сказати, що немає причин в цьому випадку, щоб якось зламати і покарати дочку. Резюме «зрілого розуму» реально описує ситуацію, яка відбувається в деяких підлітків. Це пов'язано з внутрішніми процесами, гормонами і навіть деякими частинами мозку.

Вчені, які проводили численні дослідження на цій темі, прийшли до висновку, що амигдала в мозку людини, нарешті, утворюється всього 25 років. І до цього часу часто влаштовує «дощовий тест» у людини. Примушені зміни, моральна втома або, навпаки, підвищена емоційність є частиною формування нашого тіла і психіки. Хтось схожий буває жінкам при вагітності.



Так буває, що батьки в цей момент знаходяться поруч і вони, як близькі люди, така поведінка ще більше вражає. Винятки гніву або загальної апатії закладаються нашими поведінковими візерунками і неможливо боротися з цим за принципом «морква і паличка». Але можна спробувати виправити ситуацію психологічними методами.

Що ми робимо? Перш за все, не боляче встановити певні правила в домашніх умовах, які могли б дотримуватися. Мій будинок мій правила, мій батько і я заробив його. Тому, перш за все, перекладається відносини з дитиною в іншій площині, не ярмарок, на його думку. І по-друге, вони, очевидно, просто не працюють. І відносини в майбутньому не зміцнюють цей підхід.

Ви повинні спробувати дати дитині знати, що проблема, яка виникає, стосується своїх батьків. Вступ до діалогу, як і будь-яка інша інтелектуальна особа – це гарне рішення. Не забудьте, що дитина може мати нестабільну психіку. Але на рівні Айкію це не впливає на всіх. Не намагайтеся роздумувати його з деякими примітивними побутовими техніками. Всі в серці є Sherlock Holmes і Sigmund Freud. Але по суті, більшість з нас – це простий у використанні Тітка Polly від Tom Sawyer книги.



Пропонуйте дитині деякі концесії, які не забули про своїх обов’язків. Звичайно, при збереженні балансу. Не буде свого сина або дочки найкращого друга. Він вже має друзів. Не варто допускати панібратичного ставлення.

Забезпечити результат пари тижнів. Аналізуйте, як йдуть речі. Приготувавши до того, що дитина не хоче перерватися в приміщення в будь-який час. Діти (як і дорослі) не можуть стояти, якщо деякі з їх особистих речей, такі як полки в шафі або мобільний телефон, можуть бути перевірені просто через різке бажання одного з батьків. Не припустимо, що гломерійська дитина проживає в деяких кримінальних рядках і приховує щось незаконне. Звичайні секрети підлітків, які легше визнати, ніж зіпсувати відносини через них.

Після певного часу ви можете дізнатися в розмові з дитиною, які санкції слідуватимуть, якщо узгоджені правила не дотримуються. Це стосується всіх членів сім'ї. Такий підхід збільшує бажання дотримуватися старих угод. Просто довести це.



Ви ще можете подбати про себе. Тому, хоча ми зараз розглядаємо проблеми, які виникають у дітей, батьки також не завжди досконалі. Якщо є справжній скандал через одну неочищену чашку, то мама або тато також повинні звернутися до професійної допомоги.

Подивитися на старі фотографії і пам'ятати себе в цьому віці. Чи не батьки скаржаться на тебе? У більшості випадків, що була справа. А що це означає? Якщо батьки бачать себе як нормально, їх діти будуть рости до того ж. Що таке покоління, тут ми перед. Одна з найбільш виразних фраз ви можете подумати про. У минулому були бої і немовляти. Сьогодні молоді люди не гірше.



Щоб зрозуміти вашу дитину, потрібно прагнути до цього. Не існує чарівних фраз, що робить його зручним для батьків. Для впливу сформованої особистості практично неможливо. Він все ще формується, і він важче. Але якщо ви розбризлите свою муку трохи і поговорите, ви можете уникнути багатьох проблем. Навіть в майбутньому. Після того, як навчання працює. І він не повинен бути дуже простим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное