Уранці я роблю половину кілограма пасти, а ввечері його слід заморожувати, краще розкласти хліб.

Куряча печінка специфічна і, щоб говорити, на любитель. Я знаю, як її. Але якщо ви варите гепатичнаЦей продукт миттєво перетворюється і починає грати з абсолютно різними кольорами. Шукаю тебе!



Щоб пасти з печінки виявився навіть тастер і ніжний, його слід додавати якомога більше різних овочів. Головне, що вони поєднуються один з одним, але не переривати смак самої печінки.

4565840

У цьому рецепті вміло поєднується морква і печериці. І завдяки вершковому маслі текстура пасти стає гладкою і вершковою. Ідеальна закуска для щоденного харчування та святкового меню!

інгредієнти
  • 400г куряча печінка
  • 150г вершкове масло
  • 2 морква середнього розміру
  • 1 цибулина
  • 5 грибів
  • сіль і чорний перець за смаком
  • 1 чіп горіха
  • вершкове масло


Підготовка
  1. Почнемо з овочами. Очистити моркву і цибулину. Намочити моркву на великій тертці, і вирізати цибулю кубом. Посмажити овочі на вершковому маслі.



  2. Потім додайте в овочі промивають печінку. Зріжте його перед рукою. Посмажити печінку до готовності. Головне не переварювати продукт, інакше печінка буде дуже сухим.
  3. Готова печінка з овочами покласти в чашу і дати її повністю охолонути. У цей час очищайте (якщо ви робите) і подрібніть гриби. Поставте їх в суху каструлю, поки всі рідкі випаровуються. Потім можна додати вершкове масло і посолити овоч.



  4. Тепер приготуйте себе кат. Для цього додайте розм'якшене вершкове масло в печінку і розбиваємо масу занурювальним блендером до однорідного стану.
  5. Додайте готові гриби до пасти і добре перемішайте. Потім додайте сіль і спеції. Стирайте папу знову. Далі перенести отриману масу в ємність і відправити її в холодильник не менше однієї години. Так всі інгредієнти будуть обмінюватися смаками і ароматами, а сам кат стане ще більш смачним. Бон привіт!





Редакційна консультація Якщо ви хочете зробити цей пашт ще більш вишуканим за смаком, пара хвилин до готовності печінки, можна додати трохи гарячого напою до неї. Не білий, але щось більш благородне. Але це необов'язковий етап, тому що навіть без нього, з печінкою з морквою здивує вас і ваше домогосподарство. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

р.

Також рекомендується робити печінковий торт. Це відмінна ідея для святкових закусок, яка не тільки смачна, але і чудово виглядає. Про нас

Розкажіть мені, вам подобається приготування курячої печі? Поділіться своїм улюбленим у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное