Син назвав серйозну розмову і сказав, що він незабаром стане батьком, але є одна печера.

Вирішення важкої ситуації Для нас дуже важко. Особливо, коли ви повинні вибрати між двома злами. Так як люди є соціальними істотами, ми часто вдаються до порад друзів, родичів, психологів. Як жити життя, що інші диктують нам.



З одного боку, досвідчені люди можуть запропонувати хорошу ідею. Але життя, як ми всі знаємо, як взяти повороти, де ви принаймні очікуєте. Так, можливо, краще покладатися на власні почуття, навіть якщо вони інтуїтивно зрозумілі? Але, таким чином, ви не повинні пошкодити в майбутньому про втрачені можливості через погані інструкції.

Не так довго, мій тільки син Ром дав нам всі сімейні проблеми. Він 28 років, але, на жаль, він ніколи не навчився шукати майбутнє. Тепер він повинен вирішити складну ситуацію.

Вчотирьох років тому він одружений дівчина любила дуже багато. Я зустрілася з роботою і одружився до. Після цього Роман почав шукати і, в кінці приніс нам будинок, щоб познайомитися з нею. Я пам'ятаю, що день, тому що мій батько і я попередив заздалегідь, підготовлений. А Марина прийшла в деякі дивні шорти, і навіть залишилася після 20 хвилин, бо вона була названа своїм друзям.



Я не можу приховати його. Я не хвилювався, що мій дочок-в-завжився. Але син сказав, що вона була однією і він хотів бути чоловіком. Весілля не довга. Я 52 роки і я не маю свого роду жінки, які відвідують її дітей щодня. Я дізнався про самостійне життя сина від своїх слів.

В цілому, він сказав, що їх шлюб є дрібним. Ми поїхали на відпочинок разом. І перед тим, що у нас була маленька карелька: що робити, все подобається людям. Але не було розмови онуків. Я попросив Ром, що були принципи або ви просто чекали на потрібний момент фінансово? Він сказав мені, що вони вже давно готові дітям. Але все ще не вийшло.

Що робити? Я думаю, що це займе час. Ось як я вирішив. І заспокоївся про це. А потім мій син назвав і попросив мене зустріти його. Я хочу поговорити. Я, звичайно, не сказав ні.



Поговоривши, син зізнався мені: він незабаром стане батьком, але є нагородження. Не знаю про це. Але дівчина, яка повинна бути матір'ю своєї дитини, я знаю добре. Це Маша - Ромкінська школа любові. Вони прогулялися довгий час і складалися дуже сумно. Як мінімум мій син не знайшов місця для себе, я пам'ятаю, що дуже добре.

Що ми робимо зараз? Рома запитала про те, як продовжити. Поки він не міг розводити морально. Марія має особливе місце в серці. І після того, як син дізнався, що вона була в... Ускладнений вибір необхідного рішення.



Для доброго або поганого, даючи важливі поради найгірше. І як я можу дати сина деякі вказівки, якщо я не знаю всі інтродукції? Ви не можете потрапити в голову, ви не зможете дізнатися всю правду. Так я вибрав, щоб уникнути прямої відповіді. А вирощений син, дайте йому вирішити, що робити. Людина повинна визначити все в житті.

Але Рома зробив свою наступну помилку через тиждень. Коли я розділив новини з матір'ю, мій бабуся. Я вирішив запитати про те, що він повинен робити, бо вона «поживає життя і має великий досвід». Так, 74-річна жінка, яка ніколи не працювала в житті, тільки променувала і отруює життя чоловіка. Вона має щось сказати.

Ми живемо близько один до одного, але навряд чи спілкуємось. Я не можу стояти релігійних людей, які навчають всіх. І мама? Моя мама не може стояти мене. Це його. Так ви можете лише уявити свою реакцію на це рішення свого сина. У той же час він отримав велику пораду, що якщо він розірвав дружину, він спалював в пеклі вогню, і його сім'я попадало всіх ліктів світу.



Так так, краще жити в житті свого життя в мандаті, щоб дати ваш «народжений син» і, звичайно, бути прощенням у храмі. Я думаю, якщо вона хотіла, вона також порадила припинити вагітність. Але навіть це божевільна ідея для неї: церква не переносить цього.

Тож ситуація в даний момент це: мій онук ще не народився. Син з дня до дня зізнається з дружиною в поході. Але я не знаю, як це закінчується. Його мати натискає на нього, викликає його щодня, щоб прийти до неї, щоб розповісти, як жити там, посипати святою водою і так далі.

І я відчуваю себе як слабкий траєктор. Микити, бо я не можу навіть зараз поговорити з сином, відтінок, дати хороші поради і вимагати, що він робить це і це. У будь-якому випадку він ще мій малюк. Але я вірю, що я не можу сказати, що мій мама не заважати в інших справах. Вона може подзвонити дочку, якщо вона хоче. Що таке її несправність?



Я хочу, щоб мій син був кращим. Але я не знаю, як допомогти йому. Все, що залишається - дивитися на свічку руки. Я сподіваюся, що питання буде легко і без серйозних проблем. Це не помилка молоді, але наслідки можуть переважати над Румкою на життя. І це, звичайно, сумували мене ще більше. Я не знаю, що рішення на складну ситуацію буде.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное