Друзі запроваджували мене до гарного чоловіка, ми отримали добре і вирішили переїхати, але після декількох місяців я шкодував його.

Сімейні та сімейні відносини повинні базуватися не стільки на любові, але на взаємній довірі та повагі. І я підтримую молодих людей, які вперше вирішили жити разом, візьміть більший погляд, а потім офіційно одружився. Досвід говорить про те, що не тільки на кухні перший млинець стрибок. Безсумнівно. Головна Вам необхідно пройти перевірку.



Коли прийшов час думати про сім'ю, я вже мав свою квартиру. Залишилося лише знайти надійну людину, з якою можна підключити долю. Але це було не просто, тому що люди часто представляють себе набагато краще, ніж вони дійсно є.



Коли я зустрів Дмитра, я описав як «добрий» і «червоний» особа, яка була «недбалою в першому шлюбі». Ми зустрілися протягом шести місяців. Під час судового етапу джентльмен поважився делікатно. Так, коли чоловік запропонував жити разом, я погодився. Через тиждень він перейшов у мене. Мій друг запитав мене, щоб виправдати своє рішення. І я пояснив, що це не справа пристрасної любові: в душі була абсолютна впевненість, що Діма ніколи не зашкодить мене.

Як дитина, я часто почув п'яний сусід під час бінга, зробивши брук у своєму будинку. Тоді я побачила п'яний чоловік, що кинув його на тісто. Я пообіцяв, що це не станеться в сім'ї. Тому я шукав чоловіка спокійним і тихим.



У перші місяці життя разом Діма почав показувати, що він не був білим і пухнастим, як наші друзі сказали йому. В першу чергу заданий, де я була «покладаю» зарплату. Я не згадував про особистий дохід. Але чоловік знав, що я заробив більше, ніж він був платним. Я не люблю своє питання, але я не хочу, щоб потроху. Так що я взяв його на свій вікенд, і ми пішли на ринок разом, щоб зробити запас круп на тиждень. Більше про гроші.

І сказав Дмитро, що його батьки вже давно отримали квартиру в новобудові, але тут збудовано тільки поле. Він озвучив ідею про те, що я міг продати свою квартиру і інвестувати ходи в нове житло. Я сказав йому, що ми будемо чекати і побачити. Я повинен бути оповіщений, що чоловік вже зробив плани на мій житловий простір: він нічого не робив з квартирою. І ми не підписалися. Але я використовую для довіри людей, тому я думав, що це те, як людина планує наше майбутнє разом.



Ми запросили на відвідування. В компанії друзів, але на повернення додому Діма почав демонструвати агресію. Для того щоб не спровокувати скандал, я пішов на ліжко. Але він захопив волосся і перетягував мене в інший номер. Я не збираюся перенести таке лікування і давав назад. Була боротьба. Але я спробував! Усвідомляючи, що він не міг впоратися з мною, брауер нехай мені піти і впав дупа.



Вранці я розповідав Дмитрі, щоб запакувати і виходити з того, де я вийшов. Він погрожував мені, що він мав право на половину своєї квартири. Ви бачите, хтось сказав йому про те, що він може зануритися на 50 відсотків мого майна. Він пояснив, що ми проживали протягом 6 місяців, хоча ми не були одруженими. Я не тримав назад, щоб викинути його з балкона, і вирізати його: "Одно спробуйте це!" Тоді він зрозумів, що я був поганим жартом, тому він вийшов.

р.

Вліво себе, я дуже багато, щоб зрозуміти, що я можу бути так неправильним у людей. Що сталося мені, що я боявся більшість: людина підняла свою руку! Але час кращий лікар. Соон Я звернув себе разом і подякував моє життя за науку.

І Дмитро, після того, як все це сталося, все-таки спробував покращити відносини. Але я не збираюся прощати його. Я маю право?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное