Після зустрічі батьків нареченого мій мама сказав, що вона не дасть мені свою сім'ю, тому тепер я сумніваюся.

У деяких сім'ях це те, що відбувається: дочка слухає матиІ син його батько. Кожна з батьків дає дитячу консультацію майбутнього, що може бути найбільш корисною в житті. І нормально, люди живуть, гранат не знає. Можливий підхід до виховання батьків.

р.

І є сім'ї, де всі повноваження присвоєно одній особі: батько або матір. І вже це власник або господиня вирішує, як сім'я буде жити і де, загалом, для переміщення. Цей варіант також має достатню кількість прихильників. Так критики. Так що з цих двох підходів краще? Або можливо, ви повинні побудувати сім'ю відповідно до деяких інших правил?

Моя мама і у мене виникли труднощі спілкування з дитинства. Ви бачите, вона міцна жінка і вона хоче все, щоб бути як вона говорить. Коли мова йде про мене. Брати, в свою чергу, займалися батьком: навчають їх різні чоловічі справи, взяли їх на кампанії. І мій мама і я застрягаю на те, що господиня в будинку не повинна бути лази, що означає, що ви, Оля, мають нову домашню роботу. Він завжди робить.

Я люблю мами, але коли ви тільки отримаєте позитивні емоції, жарти і подарунки від... Думка утворена самим собою. Моє брати з цими Вони боролися з дадом більше ніж раз або двічі. Бо він використовувався для одягу на них, коли вони робили щось неправильно. Вони мають дуже гарне ставлення до своєї матері. Наша родина.



Я був використаний для цього ставлення і навіть думав, що всі робили плюс або мінус однаково. Але дівчата в школі сказали, що вони мали різну, більш традиційну модель виховання батьків. Я пам'ятаю дива. Але це не дуже важливо. Ну, що робити, кожен живе максимально комфортним, оскільки він є.

Після закінчення школи я вступив до інституту. Тексти пісень, а це означає: Повірити мене, я знаю, як хитрість і лежачи хлопці можуть бути набагато краще, ніж ви. Я дуже впевнений, що. Моя мама буквально лекала мене на тему. Вона бажала мене подбати про себе і не піддаватися чоловічому шарму, ймовірно, до віку сорок. Га. Не дивно, що я зустрівся з моїм першим роком.

Ми довго відповіли. Не подумайте про це, я не боявся, що батьки дізналися про Андрія. Ми не культуємо, Богом. Про нас По суті, я молоду дитину і дівчину. Вже мій брати хотіли дізнатися більше про мій хлопець, і вони були одними з перших, щоб дізнатися. В цілому це не дивно.



Перед весіллям я розповім батькам, що не хочу великої партії. Зі своїми близькими на відпочинок краще взяти гроші і піти з коханою людиною. Довга. Щоб мати справжню позитивну емоцію, не проціджують посмішки для гостей. Це раціональне, це не так? Але моя мати, як завжди, пішов проти неї. І це буде незручно перед родичами. І я збираю себе не навіть носити плаття.

І я захотіла зустрітися з батьками Андрія. Вони живуть в одному великому будинку, все разом. Про це заявив Андрій. І що там багато місця: три поверхи, кожна сім'я має окрему кухню, санвузол. Вимкнено також окреме, тому це не випадок, коли ви повинні бачити родичів вашого чоловіка щодня або, особливо, готувати їх.

Для того, щоб дати щось матері і, отже, отримати свою згоду, Я пішов на її зустріч. Ми домовилися сидіти разом з тим. По відношенню до майбутнього, проте, Погоджено, і брати відмовилися, і сказали, що вони завжди згодні з моїм рішенням. Спасибі за це.



На призначеному день прибули на зустріч. Кожен одягнений, навіть купили подарунки. Ми з радістю привітали до великого та щедрого столу. В цілому мої почуття повільно розсіюються. Але це тільки початок. Що ще гірше і гірше.

Увечері мій батько-в-одному приготував гостей. В цілому, він діяв як доброзичливий господар. Моя мати-в-право, навпаки. Поведіться як лякала сіра миша. Коли вона відкрила її рот, чоловік тільки критикував і позбавив її. І її діти поведіли таким же чином. Це нічник. Ну, принаймні, мій Андрєй займався шашликами і, для самої частини, він не був видно на всіх. До того часу батько-в-право згадав його молодому синові і назвав його йому.

Пропонував нам те, щоб наші сильні сім'ї та майбутні перспективи. Але після того, як мати-в-завдятель також хотів взяти підлогу і... Андрій перекрив її. І він переривав непередбачувані, але з знаннями матерії. Якби він зробив щось схоже, що багато разів до. Не навіть брови. Тексти пісень, а це означає: Тоді мій мати стояв і сказав:

Р

батько-в-право, звичайно, почав зупинити її, попросив її залишитися і так далі. А потім мій батько підтримав маму. Він сказав, що він, і всі ми, якнайшвидше, щоб бути з людьми, які так не бачать своєї матері і дружини. І не хочу, щоб зробити це. Що означає, що вони не підтримують весілля, і ми повинні піти.

А батько-в-правді захотілося розпочати виправдування себе, але потім він думав, і пішов десь глибоко в дворі. На прикладі Андрія звернулися брати Андрія. І тільки Андрій взяв мене в сторону і запитав, що сталося, що було неправильно з батьками. Я сказав, що ми повинні йти додому. Тексти пісень, а це означає: І ми будемо говорити йому завтра, коли пристрасні пристрасті. Він погодився, але зрозуміло, що він був повністю перепланований.

Не один - сказав слово мені на шляху додому, тільки мама запитала мене, якщо я погодився з їх рішенням. Я сказав, що я хочу думати. На наступний ранок я написав Андрію, що потрібно взяти трохи перерви і вирішити, що робити далі. Тому що весілля є серйозною матерією і має бути ідеальною умовою для неї.

р.

Я не знаю, що робити. Я люблю Андрія і хочу бути з ним. Але це сцена в його будинку... Я дійсно не можу зрозуміти, чому вони були, як це з мамою, це нормально? А потім що я можу бути на своєму місці? Я не хочу, щоб для себе, я не хочу його на всіх. Але порушувати весілля через це... Допоможіть мені, можливо, я просто параноїд перед я одружився.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное