Я помітив, що діти, які приходять в наш магазин, постійно лизати скляні вікна, вирішили боротися з ним самостійно.

Освіта дитячої культури На плечі своїх батьків. Не залежить від ансамблю, вчителів або викладачів. І, звичайно, не від своїх друзів або навколишнього середовища в цілому. Мама і Дад приніс його в світ, тому мама і тато потрібно підняти чоловіка з нього. І що я повинен сказати, є також привілеї. У деяких країнах такі випадки обробляються державою.



Але щоб зробити дитину гідним членом суспільства, вони самі повинні відповідати такому статусу. Що може батько навчити сина, який кидає сигарети, алети у виправних місцях перед ним? Або мама, яка не дивиться, коли вона перетинає дорогу? Діти, як губка, вбирають інформацію, яку батьки надають їм. Але вони також помітили, що мама і тато не думають про. Добре і погано.

У нашому місті відкрився новий торговий центр. Всі права, нові. Він єдиний. Але перед ним місцевий ринок мав власний «магазинний центр» – одне-поверхове розширення, все з тими самими китайськими кригами. Покритий ринок, щоб покласти його просто. Більше

Але наш На першому поверсі знаходиться мережевий продуктовий магазин, другий - одяг, взуття, різні стильні бутики. На першому поверсі, в відділі з корейськими цукерками. Здавалося б, звичайні солодощі, закуски та різні супутні товари. Але це лише на перший погляд.



корейськи, щоб дати їм кредит, стали досить популярними людьми у світі протягом останніх декількох років. На музичній сцені, в кіно. Тепер ми отримуємо в приготування їжі. Навіть звичайні солодощі, які продають власному стилі: все це робимо з акцентом на солодкості. Тварини, монстри, персонажі мультфільмів приваблюють око, і вони хочуть купити. Діти.

Я працюю в касовому реєстрі і хочу сказати, що у нас немає клієнтів. Приїжджайте з молодими дітьми, прогуляйтеся по залу надовго, подивіться на все, навчайтеся. Тоді, коли стояча лінія для смачних речей, діти мають можливість подивитися на наші товари трохи більше правого поруч з касовим реєстром: всі полки виготовляються з міцного скла і дають багато, щоб насолодитися виглядом солодких творів мистецтва.



Діти діляться дітьми. Штрафи дрібні. Щоб зберегти атмосферу казки і фантазії, всі поверхні в магазині повинні бути ідеально чистими. І наші маленькі клієнти (і не тільки дрібні) теж брудні робери. Вони повинні спробувати все своїми руками. Спрощіть ніготь, переконайтеся, що структура міцна. І іноді навіть спробуйте зуб. Я не дівчині!

Особливо часто це можна побачити біля касового реєстру. Товар стоїть на нижніх рівнях, прямо перед дитячими обличчями. І вони нічого не встигнуть від часу лизати скляну поверхню полиць. Я був шокований спочатку. Я звик до неї. Все це нічого: лизати і лизати. Ми часто повинні платити штрафи. Після того, як всі батьки не тільки нудьгують, але й спеціальні найняті люди, які відстежують чистоту магазину.



Що ми не робили, щоб боротися з полицями «загубленими»: ми писали оголошення, зроблені словесні виписки для занурення мами і дадами, буквально збивають на іншу сторону поличок і рум'яних брів, дивляться безпосередньо в очі маленьких хати. Ніщо. Батьки з'являли себе, попередили поговорити на телефоні, або навіть занурилися на нас, якби ми були б полум'я. Ніщо допомогло.

До того, як я розповів про проблему молодшого брата. Він послухав уважно, а потім запитав, якщо я дійсно не знаю, що робити. Він знає, як вирішити цю проблему один раз і назавжди. Його ідея зробила мене сміятися спочатку, але потім я думав: можливо, тільки дитина розуміє, що ви повинні боротися з іншими дітьми відповідно до їх правил.

І був повністю озброєний наступний зсув: У мене була пачка серветок, ментоль спрей для моєї горлі і величезне бажання не захопити в очі. Перед відкриттям магазину наноситься спрей на поверхню скляних поличок, витирають зайві плями і отримали на роботу. Протягом п'яти хвилин, чий малюк був кричущим. Своїм батькам виховали його і кинули його з магазину.



Після того, як історія повторилася самому. Найцікавіше, коли дитина сказала щось в в вухо, мамі або тато спочатку дивився мужчино на касі, а потім на великому написі біля нього, що говорить про те, що батьки повинні уважно дивитися своїх дітей. І ніхто не прийшов, щоб зробити будь-які претензії.

Щодо того, як я розумію, вона має певні корисні властивості і тільки позитивно впливає на гігієну порожнини рота. Я не хвилююсь про це. Що здивувало мене, що батьки не звертали увагу на своїх дітей після того, як ми інші дорослі просили їх. А після того, як вони мали голосний малюк, що лікує у вухах. Чудовий, щоб бути чесним.



Тепер я планую робити цю практику кілька разів на тиждень. Я не сказав нічого до боса, немає розмови. Але не більше дрібниць: скло чисте з ранку до вечора. Що говорить про те, що лише кілька дітей лікували його. Інші поведи гідно. Це соціальний експеримент. Я дивлю, як вони будуть рости, ці діти? Визначені люди або ненадійні елементи? Я хочу, щоб я знав, тільки для себе. Цікаво!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное