Тітка Галя з Одеси навчила мене варити фірмову ікру з синього, починаючи з підготовки, в той час як сезон знаходиться в повній гойдалці.

Влітку я часто пам'ятаю мій перший візит до Одеси, коли ми зупинилися на Фонтані, на Тіті Галі. Вона кинула вечерю "для знайомств". Все було дуже смачним, але підпис баклажанів ікра за рецептом Тітка Галина завоював нас з першого намагатися.

Ікра баклажанів

Peels - Тітка Галя, ваш баклажанний ікра - диво! - ми щиро посипаємо компліменти.
- Ха! Покажіть мені про ікра! "Ягідна ікра" змащена Галя. - Синя ікра, синя ікра! Господиня, не знаю! – в той же час непривабливий, здивований нашим сонливістю, господиня і здавалося б, пошкодити її. Вже завтра, прямо?

Як кажуть, щоб бути дуже так, так що ні. Але я погодився тільки в разі. І я ще вдячний за те, що баклажани, тобто ікра з блакитного (не плутати з синім - ми йдемо про курчат, коли потрібно збити ціну) - це підписна страва Одеси Тітка Галі.



Дивимося, поки сезон нехай це літня вечірка разом, что? Щоб розпочати роботу, підготуйте одну порцію, щоб дізнатися «не як, не халими, але до супер-дупера», як сказав мій ментор.

Вам потрібна синя ікра.
  • 1 баклажани
  • 1 болгарський перець
  • 1 помідор
  • 1-2 зуба. часник
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • сіль
  • чорний перець
  • оцити
  • зелений




Підготовка
  1. Овочі приймають великі, перці і помідори - також фліси. Нагріваємо духовку до 180-200 градусів. Помиття і сушка баклажанів і перцю змащують їх рослинною олією і випікають до появи шкіри на плодах і засмагах. Відразу прибрати їх з печі і покласти їх в поліетиленові пакети протягом декількох хвилин, щоб не було доступу до повітря. Легко відокремити шкіру.
  2. На вимитому томаті ви робите поперечну розріз, зануріть плоди на 30 секунд в окропу, а потім в льодовій воді і, видаляючи шкіру, віджиміть зайвий сік. Очистити баклажани і перець. Ви промийте перець в розчині солі, потім залишилися зерна і обпекли шматочки шкіри швидко відійде. Р



  3. Овочі дрібно нарізані спеціальним різаком, він світліший і тонший, ніж м'ясорубка. Зрізаємо часник дрібно. Ви поєднуєте все і повільно, ретельно перемішуємо. Спробуйте. А потім додайте їх до смаку. До речі, рослинне масло і оцет не можна додавати: при випіканні овочів так розкривають свій смак, що приправи можуть здаватися зайвими.
  4. Найкраще подавати ікру на сушених скибочках чорного хліба. Бон привіт!


Редакція: баклажанна ікра

Бажаєте поцікавитися своїми близькими до Тітка Галина, а тепер з вашим шедевром - ікра від синього. Потім інгредієнти будуть однаковими, але їх кількість збільшиться.

Для 1 кілограм баклажанів візьміть 500 грам перцю, 4 помідори шкіри голови, 3-4 великі зубчики часнику, близько 50 грам рослинної олії (або менше, за смаком). Приправи і сіль додають в готову ікру, попередньо за смакомвши її, щоб ікра була успішним «найбільш цімес», як сказав Тітка Галя.

р.

Участь помічників вітається, особливо для того, щоб дрібно і рівномірно висохнути овочі. Я хочу, щоб кожен був здоровий з цією ікрою!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное