Як українська мама багатьох дітей Леонора Імені, які народилися більше 20 дітей

Скільки малюків ви повинні мати?Як стати щасливою матір'ю? Питання дивний, але іноді ви нехайно попросите його, дивлячись на великі сім'ї. Діти - квіти життя і все це. Чи батьки, які підвищують більше десятків спадкоємців, дають їм гідне майбутнє?



Сьогодні видання. "Сайт" Це справа з жінкою, яка народила 21 дітей.

Герой нашої історії сьогодні називається Леонора Ім'я. І ми назвали його, що для неймовірної причини. Вона мала 21 дітей і тепер 44 роки. Від села Остріца, який знаходиться в Чернівецькій області.



У цьому місці майже кожен говорить румунською. Учні також навчають цю мову. Тож українці не знають. Якщо він робить його міцним акцентом. Назву цієї жінки було зрозуміло, що в її житті було мало української культури. Ну, крім вірності вашої релігії. Це через те, що Леонора майже щороку її свідоме життя стає матір'ю.

Сім'я іменників вважає себе Назарене. Вони підтримують один з трендів протестантизму. І в Інтернеті ви можете знайти інформацію, що це звичайний християнський сект. Попри те, що пара вірні своїй вірі, і вони не святкують традиційні українські релігійні свята.



Він був вірним, що приніс Леонора і Янос разом. Вони зустрілися, коли людина відвідує Ostritz у громаді Назарена. Він сам з Будапешта. Але він закохався в любов, одружений Леонора і перейшов на село.

З 1989 р. За цей час Янос вдалося заробити відмінну репутацію в селі. Він не тільки зберігає свою сім'ю, але і допомагає, якщо є будь-які труднощі в селі. На прикладі, разом з іншими чоловіками було ремонт у місцевому дитячому садку.

Сім'я імен має власну ферму. Для того, щоб бути більш тваринним, але корови повинні бути продані. Так само було зроблено з районом біля Чернівців. Але ходи проводилися на дійсно необхідному місці - купили намистину на 9 місць. Для великої родини такий автомобіль є необхідність.



Велика сім'я коштує багато грошей. Батьки і діти живуть в двоповерховому будинку. Для того, щоб діти живуть там, коли вони ростуть. Будинок добре ремонтується, є все необхідне обладнання. Наприклад, холодильники, пральні машини і праски в сім'ї двох одиниць. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Діти живуть в окремих кімнатах 2-3 осіб. Є сім. Злодій син вже одружився і переїхав. Решта 20 дітей все ще живуть з батьками. Леонора каже, що це було тільки важко на початку. Після року після народження першої дитини з'явилися ще два малюки. Тоді не було діаперів, тому всі діалки повинні бути вимиті вручну.

Габаритний зображення

А потім діти отримали більше, а старші почали шукати після молодших. Вони також допомагають мати з приготуванням. Для однієї їжі необхідно зробити близько 5-6 кілограмів їжі. Звичайно, це займає величезну кількість грошей.

Ви можете виростити щось в саду самостійно. Для відпочинку заробляється голова сім'ї Яноса. Він бере на будь-яку роботу, перекладає з Румунської та англійської, також працює на комп'ютері, а ввечері йде на нічний зсув як годинниковик.

Скільки дітей щасливі? Чому у вас є багато дітей, коли вони ростуть в таких умовах? Відповідає Леонора та Януша. Кількість дітей залежить від волі Бога. Це не відповідальність, але Бог.



У виховання дітей подружжя використовують строгі методи. Наприклад, вони не дозволяють їх роздягання дивитися телевізор і ходити в вечірні дні. Вони не псують дітей, тому що не любити на всіх.

Цікаво, що Леонора все одно не виправдить, що вона подарує народження. І це незважаючи на те, що один з синів народився з невеликою патологією. Він вже має інвалідність. Цей підхід до батьківства є відчужливим для мене. Що ви думаєте про це? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное