А рік тому серце Руслана Пісянка припинило, чоловік телеведуча поділився теплі спогади коханої

Пам'ятки чоловікаТі, хто більше не з нами, тримають поплавку. Згадуючи спільні моменти, ви відчуваєте наявність родичів і близьких у вашому житті. Сьогодні це місце – українська акторка і телеведуча Руслана Пісянка.



Instagram / @pisankaruslana З того часу, як її трагійне проходження. І сьогодні ми хочемо відзначити її пам'ять і поділитися з вами зраджуючими спогадами свого чоловіка.

Руслана Пісянка стала однією з найвідоміших українських акторів театру та кіно. Вона була любила і поважала багато жінок. Здавалося б, що ведучий ніколи не сумний, бо її обличчя завжди підсвічували сяйво посмішки.



Instagram / @pisankaruslana Тим не менш, іноді життя відправляє людей, які не можуть проходити. Що сталося з Русланою. У лютому 2022 року після запуску повномасштабної російської навали України акторка закінчилася в Німеччині. Але змушені залишити в домашніх умовах телеведуча не війну, а серйозні захворювання. Хвороба розвивалася так швидко, що не може допомогти хіміотерапії. На ніч 18-19 липня вона залишилася.

Звичайно, це був величезний удар для країни. Не можна вірити, що вони ніколи не знову побачать на екранах цю ж життєрадісну жінку, яка випромінила невичерпну енергію життя. Але найважчішим був чоловік Руслана, Ігор Ісаков. Рік після смерті дружини він поділився з громадськими теплими спогадами своєї коханої дружини.

Життя без коханої дружини Ігор все ж живе в будинку, який колись збудував і обставив дружину. Тільки тепер він один і падає, і прокидається, і готує себе. Улюблений рецепт борщу з Руслани пам'ятає пам'ять. Але варити блюдо, як зробив кохану дружину, ще не працює. По-перше, це не для нічого, що кажуть, що жінки інвестують свою душу в кулінарії.



Instagram / @pisankaruslana "Коли вона була варенням борщу, це завжди була міні-презентація." Руся довіряв мене, щоб очищати всі овочі, і вже вирізати себе, по праву сторону, згадує чоловіка.

Ісаков не був громадською особою, але він взяв популярність дружини з гідністю. Коли акторка була на турі або зйомок протягом тривалого часу, людина часто вирушила в інші міста, тільки трохи ближче. Не вдалося уявити своє життя без дружини.



З сльозами в очах чоловіка пам'ятає, як він прийшов до Руслана в Одесі, Харкові, Черкасах. Він не подбає про те, щоб побачити дружину. При повному обсязі війни зламали і Пісянка залишилася на Німеччині, Ігор не може супроводжувати її.

Ведучий зламав ногу і ходив на хрустках. Але ніхто не знав в той час, що проблема лежала в іншому місці. Писанка в останню віру в кращому і спокійному всьому, кажучи, що вона буде дрібною.



І коли загинув його дружину, Ігор сподівався знайти лист, якесь повідомлення про нього писав. Тим не менш, Руслана не залишила чоловіка будь-якої новинки, тому вона сподівалася вижити.

Ігор Ісаков ще відчуває гіркоту втрати і не знає, коли він буде відчувати себе краще. Допомагає впоратися з емоціями звичного порядку. «Після всіх цих оболонок були значні флуктуації в електриці, я мав вогонь. Наша крамниця горить вниз. І я завжди запитаю собі це питання: Росія як це частина, яка зараз з'явилася в нашому будинку? І я думаю, що Росія б хотіли б це місце ще більше, ніж це було раніше, – говорить чоловік Пісянка.



Instagram / @pisankaruslana Він вилучив всі соціальні мережі і намагається привести її до життя. Хто знає, можливо, якийсь день він дасть комусь за своє серце. Але поки не буває такого. Ми просто хочемо, щоб Ігор міцний. І давайте пам'яті Руслана назавжди!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное