Я мав велике життя, доки він запропонував мати дитину, і я шкодую, що я погодився.

У світі бездомнийй Вони не мають багато емоцій для інших. Вони не піклуються про долю, але їхні. Такий характер: самопізність, змішана з особистими психологічними особливостями. Але навіть такі люди мають моменти, в яких вони можуть гасити. Наприклад, про своїх дітей. Просто тому, що вони є продовженням свого роду.



А потім є звичайні люди. Люди, які люблять, сміються, лікують через сумні фільми або пісні. У житті вони бояться, вузький, радісний. Так само, як ви і мене. Але є одна річ, яка налаштовує їх від усіх інших людей. Всі вони не хочуть дітей. Вони просто не люблять. І навіть якщо з якоїсь причини вони стають батьками, вони не розвивають будь-яку любов або настоянки. Максимальний, подразнення. Чи є вони безглузді люди, занадто?

Не дивлячись на те, що вони не задоволені чимось в одному, але тому що вони хочуть кинути більше емоцій від життя. Зустрічайте багато людей, вішайте і так далі. Раніше така поведінка сильно засудила. Зараз, свобода. По догляду за тілом. Невідносимість в шлюбі не завжди вважається треасоном. І без кільце на пальці, набагато менше.

Я можу зрозуміти сьогодні молодість. Так багато цікавих речей, так багато можливостей. Ви можете буквально літати в будь-якій точці світу. Хочу і зібрати гроші. Економ клас подорожі довше, але це все ще не порівняти з чим він був раніше.



Коли я був молодий, я любив клуби і клуби теж. На одному з цих подій я зустрівся з майбутнім чоловіком. І я думаю, що це нормально. Я запитую всіх не судити мене. Я вирішу, як жити мій життя без тебе, спасибі.

Славік і я віддався довго. Ми почали жити разом і ми розробили чесні, довірчі відносини. Я завжди сказав, що для того, щоб стати щасливою парою, партнери повинні стати першими друзями. А потім любителі і так далі. Розуміння одного є важливою частиною співіснування.

Потім, коли висить, якось з статусу, ми вдарили голову роботи. Я знайшов офіс, який був дуже комфортним для дизайнерів. Я не розумію. Але зарплата ІТ працівників висока, тому вона була гріхом скаржитися.



Вечори, що проводяться разом, постійно пробували нові кухні, подорожують. Я можу чесно сказати, що це був найкращий час життя. Почуття комфортного з коханою людиною – що може бути краще? Для себе я вирішив, що не потрібно більше. Я був задоволений буквально все.

Але казка не може йти назавжди. І, звичайно, одна з нас повинна її закрутити. Просто так ви розумієте, що я навіть розумію Славу, якщо він зрадив мене. Він буде сором'язливим, але я любив його так багато, що навіть що не змінить ставлення до нього. Але він руйнував його іншим чином. Він запропонував мені.

Спочатку я не розумію трюк. У нас велике весілля. Нагадував мені про молодші роки, коли є тільки одне свято навколо, і є достатня енергія, щоб тривати тиждень без сну. Але після того, як медомон прийшов сірий будиночок.



Важко змінити славу. Ми не сидимо вікна склянками в руках. Я не дивлюся ТВ шоу, загорнуті в ковдру. Тепер він зробив додаткові перетягування і сидить в офісі. Я хочу, щоб зробити більше грошей, тому що "Чому знає, що буде в майбутньому?" Я був нудним і самотнім. Але за всі мої скарги Слави відправили мене, щоб піти чистими або піти на йогу, наприклад.

Рутин вбиває романтику. Звісно, в сучасному світі, ми радіємо перевагам цивілізації і прискорити процеси максимально. Розумні пилососи видалення пилу. Засіб для миття посуду ручить посуд. Але точка є економити час, якщо немає ніде йти? Перейти до монітора самостійно отримує нудно дуже швидко.

А потім раба взяв цей крок. Хто змінив наше життя. У нас є дитина. «Чому ми живемо так добре?» Я не хочу, щоб отримати жир, зіпсувати своє здоров'я, відродити. Що для нас це погано?! Після цих слів мій чоловік проціджував так важко, що я зрозумів, що це вибір без вибору. Або нічого. І дав я.



Народження було звичним сценарієм. Це було важко, але дякую за те, що він не покаже на тілі. Я не збираюся занадто жирним. Лікарі сказали, що вони пощастилися з генетичними речовинами. Я не залишила нас. Я купив багато речей, приймав відпочинок. Я не можу мати ніяких скарг проти нього.

А що було страшно, що я не мав інтересу до свого сина. Просто трохи кричущий блиск. І вона не схожа на милі фотографії. Вони говорять про те, що мама збочена запахом своїх дітей. Я був досить нудотним. І я не можу з'ясувати, чому. Я не хочу думати про це. Я був десь далеко, як чоловік, який не дозволяв відпочивати протягом тривалого часу, а потім дозволяв лягнути. Але тепер він страждав від безсоння.



П'єси Рутless Люди З часом нічого не змінилося. Не важливо, якщо це дитина або незнайомець. І тепер вона пішов, теж. Я просто гона втомився від усього цього щита. І Денис, що ми назвали його сином, кричущим, ніколи не зупиняючись. Це знецінення, це дратує. Немає нічого я можу зробити. Включаючи себе. Хто б сказав, що люди люблять мене безглуздими. Як ви не любите дитину?

Я збираюсь на зустріч. Для роботи. І шукав костюм на випадок. Як тільки я вдягнувся, Денис почав кричати. Як правило, потрібно тримати в руках яскрава іграшка. А потім заспокоївся. Але в цей час він вирішив спати на мене. Костюм руйнується, це все пішли. І я не можу стояти його, я почав жити в сина. Я просто не змогла зупинити себе і впав в хістерію.

І Слава, яка побачила все це, мовно приймала дитину з рук і переніс її до себе. Тепер він сказав, що він помітив своє ставлення до дитини довго. Він використовується для розмахання цих думок від себе, але тепер він точно переконаний. І я погана мати. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Я один, і він з Денисом.



Але нічого не можна робити про це. Я хороша людина, я лікую інших людей, тварин. Але діти не дають мені позитивну реакцію. Для моїх гріхів необхідно мати деякий вид перерозподілу. Молоді роки або щось. Я не бачу з ситуації, але я не хочу втратити свою сім'ю. Може бути, ми повинні дізнатися, щоб претендувати. І зробити це по всьому світу. Немає іншого способу. Якщо це єдина дитина, то я можу її впоратися. Я не маю дітей у своєму будинку. Ні морально не фізично.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное