Я постійно молитися з матір'ю Пресвятої Богородиці для дітей і онуків, запитую про їх захист і захист.

Коли дитина з'являється в сім'ї, вона служить хорошою новиною для батька і матері, родичів і друзів. Але буває, коли діти не з'являються в сім'ї протягом тривалого часу. Або вони не народжуються повністю здоровими. У цей час люди повинні звернутися до Бога. Молитва для дітей і онуків Не буде зайвим не тільки в часі, але і в щасливих днях.



Не всі знають, як промити. Або вони знають тільки основні, основні слова для виклику Бога і всіх святих. Так ми вирішили, що не буде зайвим нагадувати, як це робиться. Деякі зберігають тексти на жорсткий диск комп'ютерів і телефонів. Більш ймовірні інші записи. Ми вважаємо, що в першому і другому випадку не існує неправильного рішення. Всі вони зручні.

Молитва для дітей і онуків Нерідко особистісні або сімейні проблеми роблять нас панікою. Реакція на такі стимули може бути дуже різною. Включаючи деякі в спробі консолідації, не знаючи його, не можна переходити нікому, але до реальних charlatans. В результаті вони втратить час, гроші, і вагон залишиться там.



У зв'язку з тим, що ми хочемо консультувати з наступною молитвою, яка зверталася до Пресвятої Богородиці. Може це приносить багато хороших, щастя і економії від спокою.

Пресвята Богородиця Богородиці,
Збережіть і зберігайте під дахом свої діти.
Всі діти, діти та немовляти,
хрещений і безім'яним і в урочище матері.
Покрийте їх рум’яною матір’ю,
Зберігайте їх у страхі Бога і неслухняно їх батькам.
Здравствуйте своїм Господом і Сином, що Він може дати їм те, що корисно для їх спалювання.
Я даю їх на годинник матері.
Для Вас є божественна кришка ваших рабів.
Амен.

Подуми варіюватися, чи потрібно молитися в храмі або можна обмежити себе до молитви будинку. Хтось сказав, що принаймні один раз на два тижні, місяць, віритель повинен приїхати до храму, щоб поновити себе з купе світу. Не гірше. Все про звички і особистість.

р.

Як це може, кожен вірний повинен мати принаймні основне розуміння того, як молитися і кому. Тому, ми хочемо, щоб запропонувати вам ще одну молитву, яка була приурочена до Пресвятої Богородиці. Це виглядає так:

Мати Божої Матері, Пресвята Богородиця, мій Господь Ісус Христос, і всі Святі Трійці, Я запитую, Я молитва, дарую загиблості, благословення моїх онуків для щасливого життя, для довголіття. Я молюсь за них, грішний і невигідний. Я не молиться за себе.
Так що вони завжди мають смарт-головки, прозорі очі, швидкі ноги, чисті душі. Видаліть їх від зла, а також від поганого життя. Обкладинка з вугіллям, захищена від великого зливу, від трехтерного ножа, від злого ока, від пошкоджень, від всіляких нападів.
Збережіть свої дорогі онуки! Я даю вам сто луків, я запитаю вас сто разів і все одно. Амен!



Навіть у православній традиції, по батькові дітей вважається Миколай Чудотворець. Він допомагає дітям у їхньому житті, заощаджує їх від злих очей і злих намірів. Він може попросити не тільки для здоров'я дитини, але в цілому для щасливого життя. Які батьки не хочуть, щоб дитина була найкращою в майбутньому?

О гарна вівчарка і вчитель, Микола Христовий!
Послухайте мої слова про власну маленьку людину, моя дитина (ім'я)!
Я закликав вас допомогти йому, допомогти йому, допомогти йому.
Не залиште його в середині зламаних.
Про нас
Так що життя Божого раба може піти в чистоті і спокійній думці,
Так що щастя і мир буде на крок з ним,
Уникли проблеми та проблеми.
І ті, які вже трапилися не завдати шкоди!
Я довіряю у Вашому покрові!
Амен!



Старе покоління має більш консервативний підхід, ніж молодше покоління. Не дивлячись на вплив СРСР в свій час, церква для дідів є обов'язковою. Так вони теж можуть попросити Миколая Чудотворця за добро своїх улюблених онуків.

О, Пресвята Богородиця Святого Миколая Чудотворця.
Грантова смертність для відновлення улюбленого онука.
Будь ласка, пробачте мій грішний сон і не сердитися з мною за нетримання.
Амен.



В цілому, ці молитви, ці звернення повинні бути достатньо, щоб будь-який віруючий може перетворитися на більш високі сили в момент безкоштовно від fuss і попросити їх до падіння добре. Не для себе, але для вашої дитини або онука. Тому, що наші нащадки нічого, крім найкращого розширення. І ми повинні зробити все добре з ними і щоб їх життя добре.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное