Я побував у своєму сусіді і зрозумів, що я терміново потребує нового ремонту, званий дочкою і запитав гроші, але її відповідь зробила мене погано.

Коли сусіди протягом багатьох років милуватися один з одним, чи є це автомобіль або квартира, це не єва ангелінай Це трохи конкуренції, якщо ви будете. Ви завжди можете поліпшити частину вашого бізнесу. У будинку для ремонту і зміни автомобіля, наприклад. А люди оцінять тебе.

Р

Але в першу чергу потрібно правильно розрахувати свою міцність. Якщо сусід має можливість дорогих покупок, це не означає нічого. Може бути, він в кредит. Або завоював лотерею. Після цього немає точки, ви не можете довести що-небудь. А якщо це дуже спекотно, і ви хочете показати всім, хто тут майстер, вам потрібно бути готовим до необґрунтованих великих витрат на благо сумнівного результату. Кожен має хобі.

Коли навіть дочка відходить від матері, її руки падають самі. Я не знаю, що я роблю. Чи є щось заплановане або що? Я думаю, що я не погана людина, я не відхилений мух у моєму житті. І вона ніколи не проживала у своїх дітей. І виходить, що все йде проти мене і ніхто не скаржаться.

10 років тому мій чоловік залишив мене. До іншого, навіть мій друг: Жанна 2 роки старше мене. Мій колишній однокласник. Ми звикли поговорити з компанією, і вони опинилися від мене. Звісно, чоловік прийшов з великою кількістю зловживань і звинувачень. Що я по-різноманітнюю, що він переніс мене через дітей. Але тепер вони вирощують, вони можуть навчитися щастя в житті.

р.

Так, у нас був син і дочка. Я жертвував свою молодь, зовнішній вигляд, здоров'я. І тепер виявилося, щоб бути «зрозуміючи різні». Звісно, коли у вас є бос будівельної фірми, у вас є гроші і влада, стара дружина не схожа на такий цікавий варіант. Ви можете знайти когось ще, навіть пара років старшого. Якщо тільки це не так нудно.

А син пішов, він був старшим, ніж сестра, і всі пішли до батька. Він сказав мені все, що він накопичився під час своєї молоді. Звичайний скандал, батько і діти. А ось чому і Слово для слова, ми заварили і він залишив додому. Тоді виявилося, що його екс-люда допоміг йому з окремою квартирою, і тепер живе з деякими дівчатами. Він не хоче говорити мені, мої поради не цікавлять його, і він зараз дорослий. Добре, добре.

А тепер моя дочка залишила мене. Вона була аргументом з мене нещодавно і сказав мені, що вона потрібна деякий час від нашої розмови. Я сказала маму. І чому? Я просто попросив її користь. Так, це мало грошей для цього сервісу. Чи є що-небудь для матері, щоб пошкодити? І кількість не так велика, майже копійка.

р.

Що це, місяць тому, мій сусід запросив мене відвідати її. Ми живемо один одному, а наші будинки майже однакові розміри. Я не зробив ніяких розширень, і не зробив її. Просто розширив площу під клумбою. Так, вона запросила мені на своє місце, але не попередила мене, що вона повинна мати таку красу. Я не люблю мінімалізм, але це щось.

Кожен номер світиться. Ніщо вішає на стінах, навіть лампа світиться, але не можна побачити її на білосніжному стелі. Санвузол - робота мистецтва. Душова кабіна і ванна, все в одному стилі. Деякі матеріали, які ви не можете побачити. Немає пилу, нічого. І це дуже затишно.

Я сказав дочку, що я бачив той же день. Я сам був відданий ремонту натуральних матеріалів: дерево, бамбук, камінь, шкіра. Тільки тоді я зрозумів, як неправильно я був. Як за смаком мій вибір був. Але до тих пір, поки не пощастило, я вважаю моє житлове приміщення найвишуканіше в районі. Але виявився фантастичним.



П'ята дочка прислухалася до мене, висловляючи з цього приводу, але нічого не скажеш. Ви бачите, вона працює за кордоном для мене. Він зробив багато грошей, навіть придбав машину. За останні три роки відремонтувала будинок. Я маю на увазі, вона дала гроші, і я розповім працівникам, що сталося.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Діти завжди дізналися, що екс-люда було зроблено гроші. І пішов на виставки, курси, фестивалі. У мене є кілька сертифікатів, які довели свою компетентність. При бажанні я можу легко сказати, що колірний тип підходить для людини, дивлячись на нього лише коротко. Так, буває. Але з інтер'єром, звичайно, у мене була фіаско.

Я попросив свою дочку за кілька фінансових внесків, але тільки заради причини. Не дуже швидко, звичайно. Не меншу частину будинку можна перебудувати. Я б обмінявся меблями для більш підходящого. Ви можете зробити це онлайн без отримання з дивана.



Але перед тим, як я можу закінчити, моя дочка припинила мене. Вона сказала мені, що вона більше не може спонсорувати мій "Лебеді". І я маю жити моє життя. І я був настільки збуджена в той час, що я просто не думаю, що нічого розумного відповісти. Я зберіг мій рот затвор. І дочка продовжується.

Почати мене жити за моїми засобами, завжди хочеться чогось непристойного і терпіння людей навколо мене, включаючи її. Вона не схожа на це, ви бачите. Так мені більше ремонтів. І посидіти мене в запиленому приміщенні, з дерев'яною стіною і хутром на стільці. Якби я не сказав перед тим, що так, я погоджуюсь, я був неправильним до.



Це його. Дочка забирає телефон дуже рідко і спілкується тільки на абстрактних темах. Він просить сина, про своє здоров’я. Вона не божевільна допомога. Який, на мій погляд, рівний, що відвернулася від мене. Так зробив батько і брат. Коли я думав про те, що я буду робити на кінець мого життя, я не думаю, що про самотність.

Але життя не казка. А іноді ви думаєте, що це насправді природний фільм жахів. Тільки без директора і мегерного бюджету. Хочу звичайного, людського щастя. Як і всі інші.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное