Я помітив, що він прийшов виключно на вечерю і порожньою рукою, не переносить його довго.

Як розпізнати серйозність одна людина в інший? На практиці це не так легко визначити. Є багато психотипів людей. Є, наприклад, митці, як від пісні Алли Пугачева, які можуть продати свій будинок, просто подарувати своїм обраним мільйонам червоних троянд. А потім що?



Peels A, навпаки, занадто серйозний і впевнений у своїх майбутніх чоловіків. Вони тільки потребують жінок в рамках свого плану. Почуття, любов, відносини вторинні. Головне, що вона була як в стандартній схемі, так і у людей. А потім є вільні рідки, сини мами, гіголо і відпочинок. Як зрозуміти цей канон «невинних, серйозних кавалів»?

В перший рік шлюбу я думав, що я розумію життя і тепер я просто не маю нічого дивувати. Чому я думав, що я не знаю. Довгий час, після чого перейшов в квартиру, і voila: створено нову сім'ю. Ми знаємо, що ми були дорослими, і ми повинні працювати на наших відносинах. Але це ще одна гра.

Мій чоловік працював варенням. Ресторан Michelin - це не тільки супер-кухар. Ні, регулярна варка в красивому кафе. Він зробив гроші, і я був головою господаря. І так, я зварився занадто. Для того, щоб мати чоловіка, щоб зайняти роботу в домашніх умовах, буде якось несприятливим.

р.

Але в той час як час, ми були обидва споживані рутиною. Я був сидіти в домашніх умовах, зробивши мої звичайні побутові хори, і якось я був повністю пускати. Чоловік навпаки. Постійно працюю, займаючись енергією, спілкуючись з людьми. Місто не дуже великий, багато людей знають його. Так було часу, коли мій чоловік був викликаний до столу на деяких вечірках, щоб веселитися з гостями.

Після всіх цих свят він прийшов до нашої квартири і побачив мене. Тіред, блід через рідкісні прогулянки, нудний. Чи можу я зловити його для пошуку заміни мені? Рішення. Ми були командою. Чому не змінив його розум і намагатися зробити мене щасливими? Це щастя, що робить жінку привабливою. А замість того, вона була заміщена як зламаний іграшка.

Про минуле не було скандалу або довгих ночей. Ні, він просто прийшов, вивів пару великих сумок і запакував мої речі. Він сказав своє серце і розум сказав йому так. Ми отримаємо всі паперові роботи пізніше. Чому відходи на них зараз? І знову він був дуже серйозним і рішучим. Так само, як день, який запропонував мені.

990 Р

Peels Жорсткий раз З тих пір почали чорну стейку в житті. Я пішов з мамою, але я жив з нею тільки, щоб мати місце для сну. Моя мета була знайти себе, знайти роботу, щоб жити, і, нарешті, знайти баланс. З власної міцності, з повним позначенням.

Я знаю, що деякі дівчата в моїй позиції подбають про їх зовнішній вигляд, одягатися і піти дивитися на інший чоловік. Але це буде означати саме те, що мені. Щось хочу, щоб вийти з. Залежність від іншої особи. Настав час стати особою не зовнішніми показниками або «внутрішньому світі». Про акцію. Це те, що чоловіки роблять.



Я спробував перерву в кожен більш-менш адекватний бізнес. Відновлення речей з китайського ринку, створення невеликих сайтів для грошей, косметики та надання косметичних послуг. Не було мені, це не так. І почув розмову на телебаченні про те, що квітковий бізнес у відсотках приносить деякий повністю нереальний прибуток.

Тоді я вирішив стати виробником квітів. І в той же час продаємо всі види карток і інші тематичні маніпуляції. Тоді я знайшов хорошу базу з меркандісом. Знову у нас невелике місто. І багато людей, які я знала погляд на мене, як магар, запитуючи гроші. Але це не припинило мене в будь-який спосіб. Заробіток місяця навчив мене шукати людей по-різному.



Тепер через 8 років я можу назвати себе бізнес-дамою. Місцева шкала, звичайно. Але 4 невеликих точок по місту і одного декору і флористики приносять хороші гроші. Зараз у мене є моя квартира, автомобіль і брендований одяг. Нові високоякісні зуби і 20 кілограмів також прогрівають душу. І це було все для себе, не для кого я таємно мріяв.

Тим не менш, мені здається інцидент, який був мені дуже недавно. Чому я хотів би поділитися з вами короткою біографія.

У квартирі зайшли дівчинку. Десь мій вік, близько 30. Ну, якщо у вас є сім'я. Нова будівля, після всього. І я захопив, так що цей хлопець приїжджає до мене. Сіль він потребує, борошно не вистачає. Половина чашки борошна, так. Що це зробити?

Я вечерю один день і продемонстрував. Що робити, я попросив тебе приїхати, дайте йому їсти. Ну, він не розуміє. Через кілька днів, що сталося. А потім знову і знову. Я розумію, що хлопець, можливо, мав деякі думки про мене, плани. Але приїжджати і їсти їжу, яку я готував особисто, не справа. І я можу зробити щось занадто. Правила концепції нічого, але. Але ні.



В кінці все закінчилося карнизом. Він прийшов. Я шукав: не було сором'язливої посмішки, але там були домашні штани і розтягнута футболка. Як завжди, я нічого не взяв з собою. Ну, я сказав це прямо. Я хочу, щоб дочекатися, поки не бігу до кухні. І через хвилину я приніс йому підготовлену картку з місцевої служби доставки. Тут і вибір насичений, і приготування, ймовірно, тастер.

Спочатку він не розумів, думав, що я говорю, або, можливо, мухуючи, як це. Але я закрив двері. Потім він скручується на дверній ручці, як кліщ. Він дивився мене в око і сказав: "Я мав серйозні наміри про вас. І поведінка, насолоджуйтесь своїм апетитом. І зліва.



Я не пам’ятаю слова про «інтенції». Мій чоловік був серйозним, теж. І це не приречена. Це таємниця. Але нічого. Вечеря в домашніх умовах, на Вашій новій кухні я розповім вам, досить добре. Немає одного відволікає, ніхто не переривається. І чому мені потрібні, серйозні? Я забавляю себе. Бон ацетит.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное