Моя мама-в-одному випадково чула мене просити чоловіка, щоб допомогти їй з її речами, вона лопала в сльози і відразу ж пішла додому.

Неважливо, що ви говорите, похвала хороша для всіх. Тільки деякі з них відреагують досить сметану, так як якщо вони не звучать взагалі. Інші, навпаки, показують насильну реакцію. Але якщо ви хочете порадувати співрозмовника, пам'ятайте: ви можете і повинні похвалитися його. Це поширений прояв соціальної уваги. Головне, що похвала не перетворюється в плащі. Німець любить плащі.



Сім'ї, особливо на жіночій лінії, часто люблять похвалити тих, хто молодший. «Ох, хто пофарбував таку красиву картину?» Хто навчився в'язати взуття самостійно? Великдень любить онуки і часто покажуть їх користь. Але це працює іншим чином. Відчуйте свої позитивні почуття до ваших літніх людей. Вирішуйте їх частіше, тому що це робить серця трохи молодшим.

Мій чоловік - єдиний син в сім'ї. Я знав, що до того, як я одружився, і відверто, я був досить стурбований ним. Звісно, я тримала свої емоції самому, чому вижити їх? Але судді за себе. У мене є два дітей з мого першого шлюбу. Він має свою дочку. Якими є шанси, що мій мама-в-завження дозволить мені?



Абсолютно. Як виходить, мама мій чоловік - це просто золотий чоловік. Неповторна жінка, як мені, є вдовою. На першому засіданні було дуже стурбоване, було зрозуміло. І це було конфускування, бо я думав, що я виглядав як я під мікроскопом. Але все закінчилося добре: у нас була прекрасна розмова, і вона почала нашу добру, сильні стосунки з чоловіком.

Після весілля Ірина Андріївна зібрала мене і Аліку і розповіла нам чудові новини: так як у нас є молода сім'я, незважаючи на те, що у нас вже є наші діти, вона сердечно хоче допомогти нам. Місто став занадто гучним і пиловловим для неї, і тому вона вирішила пересуватися в село матері. Вона допоможе їй, і ми допоможемо їй.

Вечора моя мати-в-правила мене, щоб поговорити з обличчям. Вона оцінила свою сукню, сказав, що вона зрадила сина, і я був разом зараз. І що вона дійсно бажала мене, щоб викликати її мама. Після того, як ми зараз родичі, чому всі ці непотрібні визначення, такі як «мате-в-право», «дочка-в-право». Я хочу, щоб я подзвонив мені дочку.

5433397

Але те, що лише кілька років тому, мама залишила нас і пішли в інший світ. Це була особиста драма для мене, бо наш зв'язок з нею був дуже сильний. І такий удар був занадто важким випробуванням. Я підірвав всі мої сльози, зробив кращий паркан, пам'ятник. Я йду її часто. І все ж, глибиною, я страждаю, і я не можу звикнути до моєї втрати.

Тому пропозиція Ірини Андріївни здавалося мені неможливим. Я не можу дзвонити іншим. Навіть дуже добре. Вечірній. Я тільки посміхнувся і змінив тему. Але я відчував себе погано в серці. Але продовження вечора в цілому нормально, і я особисто нічого не скаржаю.

Ми переїхали в квартиру матері. Три великі яскраві номери. Хороший ремонт. Центр міста Ви можете тільки мріяти про це. Наша родина – це комфортний. Дякую Ірина Андріївна. Я говорила з чоловіком і пояснив свою ситуацію. Він відразу зрозумів мене і сказав, що він буде говорити про свою матір і розповісти її все. Я закрив цей номер для себе протягом багатьох років.



Ми часто побачили один одного в сімейних святах, в кафе або на прогулянках. Звісно, це не кожен день, бо не мала невеликого шляху до міста. Моя людина і я звикла відвідати її іноді. Як я сказав, що вона велика жінка з великим характером. Я не відчуваю, що я навчився. Як послухати мудрі думки від вашого найкращого друга Я часто чую слова похвали від неї.

Проблема виникла останнім часом на річниці весілля мого чоловіка. Ірина Андрєєвна почула мене в коридорі, розказав Аліку, щоб вийти і допомогти мамі з нею речі. Вона вже була зараз. І так вона приймала слова до серця, що це не просто "мати", а саме до "молодої матері", яка лопала у сльози, званий таксі і поїхав назад до неї.

р.

Я відповідав як це. Я довго висловив свою думку. І я не можу змінити його. І побачив він відмінно, що ми спілкувалися. Чи є хтось інший спосіб сказати речі, які можуть скасувати вас? Або ще більше, щоб відірвати нас окремо?

У відповідь мій чоловік побачив ще більш дивно: він почав критикувати мене перед дітьми в високих тонах. Він сказав, що через мої принципи я відвернув свою матір. Що вона віддала останню річ, вона була, всі для нас і наших дітей. І я не можу дати їй. Він припинив кричущий тільки тоді, коли він залишив квартиру, майже розбиває вхідні двері.



На даний момент ми на межі розлучення. Я не бачив мого чоловіка з того часу, і мій чоловік, хоча він заспокоївся, поведіла чоловіка з справжньою сериганкою. Якщо нічого не зроблено, я і моя дитина буде на вулиці, бо квартира не придбана в шлюбі, вона повністю зареєстрована на Ірині Андріївна. Я не знаю, що робити, я не можу йти за принципом совісті. Але час працює і те, що тільки стає гарячим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное