Зніміть це з вашого будинку, щоб відновити добробут і спокій розуму, інакше можуть бути наслідки.

Вам цікаво, як кричати його. гарненькі? Це просто здається, що життя стає краще, як деякі проблеми трапляються. А іноді щастя на рівні енергії вкрадені людьми або навіть предмети. Це відомий ведучий майстер езотеризму Владислава. Він пояснив корінь зла і як позбутися від неї.



Неважливо, як ви намагаєтеся вдосконалити атмосферу в будинку, це не завжди можна це зробити. Ви можете невизначено очистити квартиру, купити всілякі ароматичні речі, але щастя і благополуччя з цього не з'явиться. Часто важка енергія в цих будинках. І від спритності приміщення і повністю стає нудотним.



Пропоненти езотерних викладання вважають, що стіни квартири можуть поглинати біль, чуйність і страждання людей, що живуть там. Чим більше господаря страждає, тим більше будинок насичений цією руйнівною енергією.

Це небезпечно, тому що він безпосередньо впливає на вас і вашу сім'ю. Якщо ви перебуваєте в цій атмосфері надовго, ви можете захворіти. Крім того, серйозно впливає на психічне здоров'я. І найпомітніше, що апатологічний стан в стінах будинку стає циклічною.



Ви можете відпочити з друзями, поїхати на відпочинок за кордон або просто на країну. Ви дійсно відпочинете і не зможете думати про будь-який поганий. Але коли ви отримаєте додому, ви знову починаєте відчувати сумний.

Але якщо проблема в стінах, що робити? Зняти квартиру і побудувати її знову не вийде. Але це не потрібно, тому що є інші способи, які допоможуть відновити благополуччя і щастя. Майстер Владислав називає його практика очищення.



У цій практиці використовуються два елементи: повітря і вогонь. Для виконання цього обряду підійде будь-який час доби. Головне, що ви не дроєтеся в будь-яку точку. Вам необхідно світити свічку (неважливо, що) і піти з ним в руці всі номери, починаючи з далекого.

Важливий напрямок: це необхідно зробити проти годинникової стрілки. Ви повинні відчувати себе з вогнем. Вогонь ви, ви пожежі. В той час як ви йдете по всіх кімнатах в квартирі, скажімо: "Згорніть опіки, сяйво, затемнення відливається по-справжньому."



Свічка може приступати до вогкості при обряді. Це буде відбуватися в найбільш забруднених ділянках будинку. Стопіть там і запаліть свічку в повітрі, а потім перемістіть на. Після того, як ви йдете по всіх кімнатах, виводимо свічку. Не потрібно відкинути. Але не буде зайвим відкрити всі вікна для створення проекту.

Як тільки ви почуваєте себе свіжим в будинку, знову поїдете по всіх кімнатах Тільки в цей час потрібно відчувати настій з елементом повітря. У цей момент скажімо ці слова: "Я піду до кімнат з вітером, щоб бути мій будинок чистим і яскравим."



Повторити цю практику очищення 2-3 рази на тиждень, і в місяць ви відчуєте, скільки ваше життя зміниться.

Покажіть мені, що ви вірите в такі речі? Ви практикуєте домашні обряди?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное