Бабця надає цілий спектр оксамитових, але не для краси, це не тільки квіти, але і справжній еліксир вакантності і довголіття.

Моя бабуся використовується для того, щоб сказати, «Оксамитові квіти красиві, але це не їх головна перевага». Пити чай з оксамиту - ви будете здоровими! Звісно, як дитина, побачила на цьому смаку і не розуміла, чому потрібно пити цей напій. Але з віком квітковий чай став чимось схожим на телепортер для мене: ви п'єте чашку і ви миттєво знайдете себе як дитину.



Peels є відмінним інструментом, який допомагає від багатьох різних недуг. Сьогодні Покажіть, як зробити чай з оксамиту. І в кінці статті ви дізнаєтеся про інші способи використання цього квітки.

Для приготування чаю з оксамиту можна відрізнятися. Багато залежить від ваших потреб. Наприклад, якщо у вас є скарги печінкового болю, можна заварити тільки одну подрібнену квітку в склянці окропу. Але не пити таку гончарність в часі - чверть скла досить.

Оксамити містять велику кількість ефірних масел. Вони допомагають з різними болями і знімати спазми. З оксамиту можна зробити настій і фіточай. Наприклад, якщо у вас є проблеми з баченням, ви можете зробити чудовий напою з квітів.



Якщо ви хочете поліпшити своє бачення, ви можете просто їсти оксамити. Досить 3 маленьких квітів в день. профілактичний курс триває 1 місяць. Рослина має відмінну дію на зірку, так як містить каротеноїдний блиск. Ця речовина також міститься в помаранчевих овочами, шпинатом, селери, бобових та інших продуктах.

Для цього необхідно заварити в 500 мл окропу 1 чайну ложку зеленого чаю і 2 оксамитові квіти. Також додайте туди 3 квіти календули, 2 листя кропиви, 1 молодий лист артишоку і 2 гілочки м'яти.



Наполягати чай на 30 хвилин. Напій можна приймати протягом всього дня, розбавивши його водою. Крім того, ця рідина підходить для миття очей з нею.

Цікаво, сучасна наука не заперечує, що оксамити володіють цілющими властивостями. Вчені виявили, що квітка здатна зняти біль, прискорити обмін речовин, зміцнити імунітет і нормалізувати шлунково-кишковий тракт.

Як використовувати квіти рослини Чернобрівці підходять для інгаляції. Чудовий засіб допоможе полегшити дихання. Для цього заваріть в чайник буквально 5 квітів. Загорніть чайник в рушник і дайте настоятися протягом 5 хвилин. Потім залити рідину в глибоку миску і дихати квіткові пари під рушником. Займіть 5-7 хвилин, щоб відчути.



Оксамитове масло для загоєння. Для цього змішати рослинне масло і подрібнити квіти в певних пропорціях. 500 мл олії буде потрібно 50 сухих квітів або 100-150 г свіжого оксамиту. Спочатку суміш нагрівається в водяній бані, потім охолоджують, проціджують і заливають в ємності для подальшого використання. Це масло може потерти спину і груди з запаленням дихальних шляхів. Це також допоможе вам, якщо ви кашель.

Якщо ви хочете розслабитися і зняти напругу, спробуйте взяти ванну з відваром оксамиту. Ця рослина має спокійні властивості. Відмінний засіб для стресових ситуацій і тривожності.

Габаритний зображення

У грузинській кухні висушені суцвіття Чернівців засипають в порошок. Отримана суміш називається імеретинським шафраном. Ця спеція - незамінний продукт на кухні будь-якої грузинської кухні. Це частина хмелю-сунілі. Крім того, обов'язково додають до страв, таких як сативі і harcho.

Якщо ви плануєте відпочити в природі і бояться москітів, киньте пару суцвіть Чернобівця в вогонь. Вони згорять і випромінять особливий аромат, який відлякує від ненависних комах. До речі, у нас є вибір інших відмінних москітних засобів. Я розділю статтю тут!



Пелешки Розкажіть в коментарях, які цілющі властивості оксамитів я не ім'я. Ця чудова рослина приховує багато секретів. Розберемо їх разом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное