Якщо у вас ще є ці вамперія рослин у вашому будинку, візьміть їх за межі негайно, щоб уникнути невдач.

Не обмежувалася радості: фіалка! На широкій підвіконні вже стояли дві хутряні красуні з пурпурними і рожевими пелюстками, а це ніжно-блакитний! Я виріс його з листя, який я зламався з дозволу господині з маленької мами квітки, коли я відвідував другу.



Віолет збитий Можна розмножувати віолетки, розділивши кущ. Ця процедура рекомендована для дорослих і добре сформованих рослин. Тоді вам не доведеться довго чекати перших бутонів. Але, так як віолет подруга з'явився недавно і не встигнути рясно виростити, не було нічого спільного. Так я вирішив висадити лист.



При поверненні додому я застряю листа в контейнер зі світловою підкладкою, зволоженою і чекав. Листя на довгий час «сухий», але приймали корінь і дайте пагони. Через два місяці я кладаю молоду рослину в пухкий горщик, щоб розробити далі, і покласти її на перевірену підвіконня.

Спочатку у мене була проблема з вибором підходящого вікна для віолет: на одній підвіконні квіти «збиті» на сонці, а на іншому недостатньо світла. Коли на каркасі з'явилися світлі роликові штори, я зміг регулювати ідеальне освітлення для рослин: віолетки припинилися досягати світла, а сонячні печі зникнуть.

Р

Мій друг пояснив мені раніше, що для того, щоб фіолетовий цвіте, його необхідно правильно поливати. Квітка не любить зайвої вологи, але зайва сухість повітря і грунту негативно реагує. Не можна посипати водою на листках, тому рекомендується поливати рослину акуратно і тільки грунт необхідно змочити. Можна просто залити воду в піддон, а через півгодини злити решту рідини.

Я дотримую всіх порад і рекомендацій: поховали горщики від прямих сонячних променів, пересаджують віолетки кожні шість місяців, поливають ретельно, регулярно подаються. А потім віолетки цвітуть!
Я відсвяткував, поки хтось прийшов до мене. Вона побачила віолетки, і вона почала, "Такі квіти вампіри!" Вони погані удачі! Ви не можете тримати їх вдома! Візьміть віолетки для роботи!

Херсон

Мій сусід, літня жінка, є однією з найнадійніших людей. Вона вірить, що фіолетовий в будинку дівчини не дає господині маррі, тому що квітка приводить до світанку. Також, за старою жінкою, доматор може викликати «жіночі» захворювання і спровокувати скандали.

До речі, вона використовувала, щоб сказати те ж саме про свою китайську троянду, плюшевого і фікусу. Тоді я прочитав багато інформації про кімнатні рослини і дізнався, що живі квіти в будинку приносять тільки користь власникам. Листя очищають повітря не тільки від вуглекислого газу, але і поглинають формальдегіди, випущені неякісними меблями.



Вони регулюють внутрішнє вологість, природно, допомагають боротися з пилом. Квітки будинку з ароматом і красою заповнюють будинок позитивною енергією, що сприяє відпочинку і відновленню тіла людини.

Небезпека може прийти тільки з деяких рослин, які виділяють отруйний сік. Такі рослини не можна подрібнити в рот або запалити, щоб не пошкодити своє здоров'я. Тому молоді батьки з маленькими дітьми в будинку і власникам домашніх тварин повинні ретельно підходити до вибору кімнатних рослин.

р.

Я не сперечався з старшою жінкою, щоб не зробити ворогів, які живуть з мене на одній платформі. Якщо є енергетичні вампіри, це люди! А деякі сусіди подразнюють мене багато, і жити поруч з кімнатними рослинами комфортні і затишні для мене!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное