Я посипаю баклажанів крохмалю, а через півгодини я лікую своїх членів з смачною стравою.

Я повинен визнати, що я не люблю синів, оскільки я був дитиною. Але кожен сезон я намагаюся знайти страву, яка змушує мене любити цей овоч. Я думаю, що мені вдалося зробити це літо! Я просто зробив його. баклажани Сметана і солодкий соус. О, це смачно! Він був ідеальним балансом смаків, які мріяли про нас. Я поділився рецептом в нашій статті.



Мені сподобалося баклажани в крохмаль закуски так багато, що я тепер варю його до сезону баклажанів і сквошу. Цей рецепт обов'язково варто звернути увагу! Крім того, на кухні практично немає труднощів. Чи не так красиво?

інгредієнти
  • 2 середніх баклажани
  • 1 цибулина
  • 1 болгарський перець
  • 2 зуба. Кошик
  • 1 перець чилі
  • 1 ст. л. мед
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 50мл соєвий соус
  • 4 ст.л. крохмаль
  • 1 ч.л. кунжут
  • Латинки


Підготовка
  1. По-перше, змиваємо баклажани, відрізаємо дюнкули і виріжте овочі на ідентичні шматочки. Потім посипають їх в 3 ст.л. крохмалю. У мене є кукурудза, мені подобається краще і я раджу використовувати його.



  2. Розмаїття баклажанів в рослинній олії до половини готовності. Вони будуть скорятися. Потім подрібніть цибулину і 1 зубчик часнику. Поставте овочі на одному диску, ви не повинні їх мити. Щоб обсмажити цибулю, додайте перець чилі (може бути цілим) і струганий болгарський перець. Овочі на канавці 5 хвилин.



  3. Потім додайте баклажани до овочів і добре перемішайте овочі. Покі готують, змішують соєвий соус, мед, 1 зубчик часнику (віджуйте краще через часник) і решту крохмаль. В результаті повинна бути суміш без грудочок.



  4. Залийте цю суміш в овочі і перемішайте це бульйон квітів. Потім додайте щебеню і знову перемішайте. Боже!





Баклажани в крохмаль: редакційна консультація Я не їсть меду, тому замість того, щоб я використовував дата сиропу. Але ви можете використовувати будь-який інший солодкий. Наприклад, сироп агаве або сироп цикорію. Саме завдяки цим інгредієнтам, які баклажани набувають дуже цікавий смак.

Якщо в рецептурі не вистачає солі, сміливо додавати продукт за смаком. Але не раджу використовувати будь-які інші спеції, так як дуже важливо смакувати соєвий соус, чилі і щось солодке.



Я подається баклажани разом з пастою - дешево і сердитися! Однак, ви можете використовувати абсолютно будь-яку сторону. Я впевнений, що ці баклажани будуть чудово поєднуватися з картоплею та крупами. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное