Моя друзі і я вирішив влаштувати сімейний відпочинок з дітьми, я думав, що я можу легко впоратися з сином, але все вийшло неправильно.

Сімейні свята з дітьми - мій викарана мрія. Це ще труба. Ми не залишаємо будинку. І тому, що відпочинок не можна назвати до тих пір, поки дитина не виростає. Він мені цілодобово сім днів на тиждень, і ніхто не залишає сина. Я роблю все з мене - це про мене.

р.

Вечору або вечори задекларують, що потрібно відпочивати від дитини. Ця ситуація не завжди підходить мені, тому що ніхто не скасував інші обов'язки. Я дуже втомився і я не можу тримати. Я дуже хочу залишити наодинці.

Я пам'ятаю лову до. Я був відпочинком від роботи, суєти міста і може до ранку захопити місяць на водній поверхні. Я люблю природу, я люблю риболовлі, як літо, так і взимку. Але з приходом довгоочікуваного малюка в нашій родині я зрозумів, що рибальство може тільки мріяти.



Коли наша дитина перетворилася на півтора роки, ми вирішили організувати сімейне свято з дітьми. Разом вони зробили список необхідних речей і продуктів харчування на тиждень, а потім почали готуватися до риболовлі.

Я не хвилююсь про молоко для дитини. Ми придбали деякі крупи, і я зробив деякі домашні тушки. І все інше можна відварити на газовому туристичному баку або пожежі. Тоді всі зібралися разом і невелика група шести осіб (чотири дорослих і два дітей) пішли на тиждень з наметами до річки.

499.00 Р

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Подруга прикрашає маленькі діти, і я був панування, відверто, що вона буде грати з сином, і в той же час я можу тримати стрижень. І вона відіграла з маленькою дитиною іноді, але вона тривала десять хвилин. І решта часу мій карапаце з мене.

Я зрозумів, що в денний час я не зможе розслабитися і рибу. Після того, як нам необхідно періодично варити, а також потрібно подбати про дитину. Я вирішив зосередитись на ранковому ударі.

Моя дитина зазвичай скидається до 9 ранку Так я прокинувся рано і висить з намету. Я зробив каву для себе і наших чоловіків, і ми сиділи поруч з лушпиннями. До того, як я був готовим питтям, я почув, «Мом!» Ось 6:30. Половина риби!



Я зрадив себе, можливо, увечері для приманки «направо» Я поставив сина на ліжко і пішов до наших хлопчиків.
- Як це відбувається?
до Останній прикус був 3 години тому! – відповів хору.

Після перегляду зірок на півгодини я повернувся до намету, бо очі застряглися з втомою. Ми маленькі сини скидають більш мирно в природі: вона не була гарячою в наметі вночі, як в нашій квартирі. Але він кине рано вранці. Справжній рибалець вирощує: боятися спати через ранкову красу!



У щоденному догляді час вибігається заєць. І я зрозумів, що я можу вільно рибитися, коли моя дитина була вісімкою. Зважаючи на допомогу інших людей, коли це не частина своїх планів, не варто.

Ми були чудовими сім днів на річці. У свіжому повітрі варене вухо, смажена риба, запечена картопля на кілці. Якщо я зробив все, кожен спробував допомогти мені, особливо мій малюк. Так що на тиждень з'явився непристойний.



Коли ми зібралися наступного року на нічну рибну подорож на кілька днів, я не мав ілюзій, і заздалегідь я готувався, щоб відчути не «рибаря», але «мама» і «мистецька». Зростаємо рибу в річці!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное