Я прийшов додому, щоб відпочивати і лікувати, але мій дочка не хотів, що я не приніс гроші для них.

Іноді ви знаєте, в шлюбі, Що таке mercantile партнер. Коли ваші відносини буквально пов'язані з фінансовим зростанням, і від вимог різних видів «гіфти» - це лише голова шпинделя. Не важливо, щоб він був. І чоловіки і жінки самолюбні. Що робити про це і як поводитися.



Чим гірше, коли діти стають mercantile. Не можна розводити їх. Їх апетит не менше, ніж у дорослих. Після 18 років ви не повинні тримати їх. Не дивлячись на те, що вони навчаються і не можуть знайти роботу. Але серце батьків відрізняється. Отже, самозаміжня може бути спокійним: тато і мама обов'язково допоможе знову. Як завжди, насправді.

Коли ви працюєте за кордоном, це якби ви не володієте своїм розумом і душею. Я серйозний, без перебільшення. Монотонічна робота, не один навколо, тільки незнайомці говорять іноземною мовою. Іноді доводиться мати довгі внутрішні монологи і навіть діалоги. Анотація та думка про щось інше. Так ви не тут, але десь ще.



Потім, звичайно, ви звикли до неї. Але до кінця, щоб подолати почуття безглуздості, особисто не вдалося. Я не думаю, що мій психічний здоров'я був уражений. Але я все ж тримаю на притулок insane до тих пір, поки я отримую. Але через стоячи на ногах весь день внизу назад просто кричить. І зуби не всі права. Але це, мабуть, вік.

Через спину і зубів я вирішив піти додому. Щоб вилікувати, і в той же час бути з родичами. Мій чоловік залишив нам кілька років тому. Але у нас є три діти. Син і дві дочки. Так сталося, що я вже дав мої дочки, які я хотів: піднялася, освічена і купила кожну квартиру на весілля. А син Діма пішов з мене без доври.

Я думав, що я повинен купити його квартиру. Але це займає час, багато роботи. Він вже одружений, що щітка? Допоможи мені. Крім того, наші лікарні та західні, звичайно, відрізняються якістю, відсутністю спору. Але ціни також доречні. Що мені подобається, скільки зубів у мене є? За кілька днів. Але економія величезна.



Пельс прибув, розподіляючи готель, кілька днів просто відпочивалося, не хотілося б піти кудись на прогулянку. Ось багато часу, так що немає щітки. Моя сина зустрічала мене в аеропорту, взяла мене додому, поділилася новинами. Моя дочка-в-одному приготувала багато смачних речей. Від знайомих домашніх рецептів. Це небо. Я не поспішав.

Мої дочки прибули лише другий день. Бізнес. І коли вони приїхали, вони відразу почали підказувати мені, що готелі були одними. Але я доводжу щось інше, крім них? Я не хочу розчарувати їх, але ні. Немає телефонів з-за кордону або іншого обладнання. Я просто необхідний відпочинок і лікування. У своїх змінних особах було легко читати ноти занурення і розчарування.

Так ввечері, коли мій син прийшов додому від роботи, я тільки сказав йому. І сестра-в-права. І ось що хочу сказати: це не місце, що робить тепле спілкування, це співрозмовники. Мій син і дочка-в-завдяки мене нічого. У роті, як мій дочка. Так бесіда добре й плавно. Я дізнався, де отримати краще, мій син знову попросив мене не піти за кордоном.



Це було реально, ви знаєте? Для наступної пари тижнів я лікував і ставив ситуацію. До лікарні приніс дочку. Дочки відмовилися, сказали, що у них багато робити вдома, і я можу купити щось готове себе. Немає подарунків, немає спілкування.

І ось що я дізнався. У той час як я вдома, я просто відпочию і насолоджуюсь природою. У нашому місті, на жаль, є багато місць, де можна відпочити. Не працює. Я працюю за кордоном понад 10 років. Я не занурю їх.



Мій син, як я сказав, дав свою квартиру, хоче мені залишитися. Але йому потрібна допомога. Не ярмарок. Я, ймовірно, дізнався, скільки це буде коштувати, щоб принести нормальний чужорідний автомобіль до нас і дати йому сина і дочку. І я виконую своє прохання, і для себе я залишаю чоловіка, який має науку.

Моя дочка, звичайно, є ще однією справою. Мій батько лікував їх як принцеси. Він захотів сина бути спортсменом. Але тепер вони дорослі. І вони продовжують поводитися як дві захоплюючі жінки. Що це таке? Якщо ви хочете подарунки від вашої матері в цей вік, принаймні спробуйте приготувати щось.



Ні, що не працює. Більше подарунків або дорогих покупок. Нехай вони навчаються жити тільки самостійно. Далі я прийшов, не хочу склянки води. Чому я хочу, щоб такі спадкоємці?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное