Нещодавно я вирішив переїхати до с. моєї мами від негабаритного капіталу, тільки після життя з нею помітив, що я не бачив раніше.

Ми звикли до того, що свінгери Вони утворюються в ранньому дитинстві. Це те, як вони будуть отримувати разом один з одним, тому в майбутньому все станеться. Якщо вони сперечають, звернеться з будь-якої причини, хтось полетить в будь-яку точку і не запам'ятається один одному. Вони будуть бачити один одного на сімейних святах. Якщо вони приймають один одного, то це буде назавжди.

3864954

Але є інший фактор, який впливає на їх відносини. Параметр, який краще відомий в сільських сім'ях, і в місті не так популярний. Дуже просто: батьки. Якщо батьки люблять один з дітей більше, то вони настоять таке ставлення до іншої дитини з раннього віку. Це особливо вірно, коли мова йде про вік: молодший брат або сестра завжди легше дихати.

У зв'язку з ситуацією в країні я вирішив переїхати з непристойного міста до мами, до села. Мій чоловік пішов, щоб захистити нас, і мій син ще чотири роки. А в с. є свіже повітря, тиша, природа. І я повинен визнати, що я пропустив мами багато. Так, придбавши деякі готелі і впакували деякі речі, ми отримали в машині і поїхали.



Моя мама була попереджена заздалегідь, але вона зустрічала мене трохи роги. Як вона хотіла сказати мені щось, але вона не могла отримати нерв. Ну, я приймав до будинку речі, укладав дитину і сіла на столі, щоб поділитися враженнями моєї матері, розповісти про новинки. Неймовірно приніс ложку до рота, ніж роял старого, втомленого Нави.

Звук був знайомий мені, як був водієм автомобіля, який бачив його: Дядько Федор. Моя мати брат і мій дядько. Людина, як це було, його погляди на життя. Я не намагаюся бути дипломатичним. У сім'ї молодша дитина. Моя бабуся не схожа на це, коли мій мама зробив всі роботи для двох. Що було звичаєм.

І коли він впав з дерева у віці шістнадцяти років і погано травмував свою руку, він був буквально «забражений ранок» вічно хворого хлопчика, який завжди потрібна допомога. В цілому, дядько виросла досить скромно, викрали і поведіли, якби кожен кинув його щось. Особливо, на жаль, мою маму піддається цьому впливу. Я завжди зробив. Це, як вона була запрограмована, як це.



Коли п'ята вийшли в будинок, не турбуючись, він так само, як він був, одягаючи взуття, піднімаючись вгору, щоб обхопити спочатку матір'ю, а потім з мене. У двох словах він вивів пляшку і поклав його на стіл. Якщо є причина. Я ніколи не п'ятаю з дядечком. Здоров'я коштує дорожче.

Після серйозної вечері, мій дядько спробував опинитися і піти в гостьовий номер, але я перетягував його. Після того, як мій маленький син вже хропіння. До коридору до коридору доїхати до великого приміщення. Що він доглядає, де він спить? Він не відчував свого светра, незважаючи на те, що є непристойним?

Як я пізніше зрозумів, що мій дядько не прийшов до сестри, щоб жити або допомогти з господинею. Дуже сподобалося санаторію. Він їсти живіт. Ні, що занурив його, щоб пити. Його дружина, бідна жінка, повинна подякувати Богу за можливість. Я не заздрив її. О, він також знайшов друзів. Також, якщо ви розумієте, не на всіх освічених джентльменах.



Щоразу я побачила ще одну іржавну дядьку, я відразу сказав йому про це. Припинено, іноді навіть кричуща. Я міг бачити, як він не схожий на це, але нічого не може зробити. І він не один з тих, хто кине, особливо в жінці. Але гроші ще одна справа. Спокій під нісом, сниться. Я не дуже зацікавлений в цьому. Нехай це.

Через тиждень, з’явився час для мого співака. Скільки він їсти і скільки він працював, немає нічого порівняти. Затишний і неармоїдний, як світло я ніколи не бачив. Але, я бачу, я працюю з ранку. Він надходить до льоху, потім до гуси. Я думаю, що це так званий, що я кінець змінити мій розум. Ні, мед, я не те, що приплив.

А потім я ходжу погорнути його скинею і подивитися: акуратно складені банки зі скручками! Всі гриби, ягоди, тушковані, крильця. Тут приходять гусячі яйця, будь ласка! І багато, половина салону! Я пам'ятаю, що малина і розкочуючи їх мами. Насолодіться цим бором, щоб прийняти все?

р.

Я назвав мій дядько, щоб отримати деякі води, сказав, що я повинен зробити будинок. Тексти пісень, а це означає: Він трохи кинув, але він пішов. І в той час я взяв яйце спиною. Усередині. Я просто залишила деякі непристойні речі - достатньо для нього. Я думаю, що ви повинні приїхати додому і харчуватися. Чому? Але це те, якось запашло мої рухи і прийшов, бігаючи до одягу.

Мама почула нашу боротьбу, і поїдемо разом з нею. Як, нехай його взяти. Вони мають погану їжу в місті. Вона не може їсти її самостійно. І ось ми йдемо. Я мав дати йому пара більше банок, але на стані, що він, без часу, відразу листя. Так він зробив, по суті, взявши курку з ним по дорозі. Я не знаю, що вона була сусідом. Я отримав кладку.

Після серйозної розмови з матір'ю я дізнався, що, на її думку, вона все одно кине його. Після того, як він пішов до міста і дав його частину будинку. Він може навіть претендувати і судити. Звісно, я сказав, що будинок в селі зараз не коштує багато грошей, і тому він має власну дачу і не потрібно працювати. Але моя мама не почула мене. Вона залишалася з нею.



Що відбувається. Як довго це з дитинства? Занадто багато. І як їх батьки навчають один одному, щоб бути майстрами і службовцями, так це було. Я сумний, що я не можу переконувати мами. Але це лише за свою владу. Я спробую знайти свого дядька в місті і поговорити з ним у людини. Я запитую чоловіка. Ви думаєте, що ми повинні потрапити в брат-сестра відносини? Я не думаю, що я можу це зробити інакше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное