Моя сестра приходить до нашого будинку кожен день, і все буде добре, але її син є справжньою, вирішив обговорити це питання з нею.

Відносні засоби, що живуть на великому житловому просторі, рано чи пізно стикаються не дуже приємні, але дуже життєві проблеми. Як поділитися будиночком Так що для всіх і ніхто не болить листя? Це особливо правда після того, як діти виростають і одружилися.



Небезпечна тема для діалогу. Завжди викликає суперечки, дискримінації, змагання в рамках кола родичів і друзів. І, на жаль, дуже часто після таких розмов, деякі приховані резиденції і почуття ранної гордості. Сад, але правда.

Моя мати досить харизматична людина. Вона може говорити будь-яким іншим. На жаль, вона відіграла досить жорстокий жарт з родиною.

Я виріс в країні. Ну, як в с., тепер його називають сільським У 15 кілометрах від міста є хороший асфальт і деякі інфраструктури. Звісно, все це з'явилося не так давно і так далеко він виглядає трохи колгоспу. Тексти пісень, а це означає: Але трохи мало, я думаю, що це буде. Більшість міст тепер розширюється і перетворюється на великі підпіллі.



Ми хочемо, щоб вам було якомога більше, ніж наша родина. З дружинами, в великому будинку. Ми повинні бути достатніми місцями, і ми будемо разом. Знову природа, річка, повітря. У місті немає такої речі. Моя сестра і я знав, що ми повинні жити окремо. І не існує роботи в с., а мама і тато просто не хочуть, щоб ми пішли. Але це тільки в моїй голові, що це так просто.

Наймолодші одружилися першим. Я не даю в будь-якому з моїх рідних, Зняти будинок, оселився вниз, знайшов свою роботу. А потім вона вагітна. Я був дуже щасливим і навіть трохи ревнощим. Але потім мій погляд змінився. Виявляється, що живеться далеко, в новому місці і з шлунком не так легко. Мій чоловік не пропускає роботу, а квартира коштує дорого, але досить мало. Дуже незвичайний.

У той час я готувався на весілля. І після прослуховування моєї сестри я думав. А потім мій мама підхопився. Вона також пообіцяла зібрати свою дитину при необхідності. Ні няня. Так, не турбуючись, дочка, якщо всі задні будуть покриті. Я подарував і переконав чоловіка жити з батьками.



Peels Timur погодилися, але за умови: ми робимо розширення, ремонт і окремий вихід. Ми не просто перейдемо до нових мешканців. Ми стаємо сусідами з власними квадратними ніжками. І це було питання принципу для нього. Ми інвестували в кредит, але варто. Я щасливий, що мій чоловік має золоті руки. Навіть Дад оцінив його.

Після того, як у нас є два суміжні номери, нова ванна кімната з туалетом і сучасним душем. Всі свіжі, за європейськими стандартами. Крім того, ми вирішили зробити косметичний ремонт в декількох кімнатах «старого будинку». Але все ж різниця була драматичною. З іншого боку, чому слід здивувати? Оригінальні матеріали та стиль. Варто.

А потім один день мій сестра прийшов до нас. Я довго говорю про життя. Я бачив, що вона любила наш ремонт, і вона не пошкодила компліменти. Ну, було задоволення. Хоча тільки Тимур і я знав, скільки грошей ми все ще повинні платити за все це пишність. Так ми просто усміхнулися скромно.



Але не закінчилося там. Сестра почала ходити частіше і не тільки, але з чоловіком і дитиною. І якщо не існує скарг до чоловіка, то хлопчик виявився незрівняним. Я люблю мій нефрит. Але не коли він розрізає нові штори і фарбує білосніжні стіни. Це дійсно поціновує мене. Мій чоловік не радий, до речі.

На фоні всіх цього я колись звернулася до моєї сестри і розповіли про своє невдоволення. Я хотів би зустріти її на своєму місці або на нейтральній території. Потім нам необхідно очистити все і підготуватися до нового прибуття. Не готель. Для чого сестра відповіла досить гостро і не без прикметників.

Вона не приїжджає до мене, але до батьків. Це її будинок, теж. Я спробую жити в маленькій квартирі міста, і навіть з дитиною. Тоді я знаю, що це так. І тепер я влаштував своє життя, і вона не зможе. Оскільки вкладення до батьків не працюватиме: це не "Гуард". Вона повинна послухати її матері, не мене.



Після того, як я зустрівся з матір'ю, наша "кутна" кварель, вона одностороння з братом. Підтверджено, що це наш загальний будинок і вона є безкоштовним, щоб приїхати до нього в будь-який час. І, звичайно, не тільки. Ви думаєте, що вони руйнують деякі штори. Це спосіб його нашивки! А стіни перефарбовані ... Ну, люди не розуміють, що наслідки будуть видимими і будуть виглядати розпади.

Тоді я консультую чоловіка і прийшов до батьків з важкою розмовою. Про нас Ми прийшли до висновку, що з нашого будинку все так поширене, то кожен повинен платити за його ремонт однаково. Іншими словами, дорогі батьки, дарують монету. Так ми закриємо кредит і купимо нові штори. Ми надаємо стародавні, ви можете застроїти.

Що відбулося? І ніхто не просить нас залишитися. І ми, такі і такі, старі люди вексель (на нашому ярмарку зауважили, що моя молодша сестра і чоловік може платити відсутню кількість, вони мовчать). В цілому, незважаючи на нас, вони не бачать точки. Як ви хочете.



Зараз ситуація: ми живемо в нашій анексі, батьки - в головному будинку. Моя сестра прийшла тільки раз і ніколи не сказала hello. На жаль, вони скаржаться на мене і чоловіка. А тепер з якоїсь причини вона не приїжджає, а син-в-право і ненав'язується з ним. Що потрібно змінити. Я, за одного, спокійний. І Тимур, теж. Ми живемо, оплачуємо кредит, роботу. Ми повинні відходити від негативного і зберегти мислення позитивно. Але ми порадуємо вас, щоб подивитися на окремий будинок перед одруженням. Зберігати багато нервових клітин.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное