Все моє життя, я працюю самостійно, щоб дати дітям краще майбутнє, але це, здається, був вайн.

Кожна з батьків відрізняється різним. доглядй Про нього. Збір дітей дуже важливо, тому що він безпосередньо визначає відносини дітей до батька і матері в майбутньому. Важливо знайти правильний підхід, поведінку, навіть подумати про деякі зовнішні умови, такі як соціальний коло. Тільки тоді ми сподіваємося на адекватне ставлення дітей до віку.



І все ж це не гарантує сто відсотків результату. Навколо Вашої дитини з любов’ю та феєроном. Ви даєте йому хорошу освіту і лікуєте його як нормальну людину. Не турбуйте мрії. І забуває все це, як тільки він виходить за межі будинку батьків. Це шампан, але ніхто не безпечний.

Все моє життя я не розумію, як інші люди будують сильні, надійні стосунки між собою. Я може бути вовк, що люди намагаються бути так важко. Я не маю кращого друга, коли я був дівчина. Сім'я, закрити і не дуже знайомі. Але нічого більше. Я не думаю, що жіноча дружба існує.

Коли я одружився, я впевнений, що мій партнер і я не тільки чоловік і дружина, але і хороші партнери і друзі. І спочатку це було. Ми навчимося в одному університеті, розуміючи всі інші проблеми і спробували якось показати взаємодопомогу і підтримку.



Поведи мене, у юнацькій молоді не було навіть близько до такого ставлення жінки до чоловіка. Чоловік - це підтримка. Але жінка зуміла щось. Я ніколи не думав, що я раптом починаюсь. Подаруйте подарунки незнімним для будь-якого або будь-якого типу. Букет квітів або поїздка в театр був святом, а не рутину - як це зараз.

Але ми розірвали будь-яку сторону. Після школи я хотів зробити деякі загальні бізнес, заробити гроші, рости. Мій чоловік вибрав ще один. Звичайна робота з переміщенням, термін служби Paycheck-to-paycheck і типова рутина в двокімнатній квартирі з старими ремонтами.

Я не бачу, що це шлях. І не боїться брати ризики. Але чоловік вирішив, що головна мета життя вже досягнута і тепер ви можете просто піти з потоком. Ми поділимося майном та дітьми, які проживають у мене. І ми просто побігли. Без будь-якого суду або аліменту.



Я продовжував шукати можливості, способи заробити гроші, але також займаюся дітьми. Я спробував вирощувати свою незалежність і прагнення до нової інформації. Це, до речі, допомогли мені в школі роки. Я був часто з дому, але я не боявся, що вони спали будинок або затопити сусідів. Віка і Ілля у віці від 12-13 років відмінно варять найпростіші страви, промивають страви, навіть ходять з собакою без нагадування.

І я нарешті знайшов, що я шукав. Я був в бізнес-продажі речей. Наше місто досить мало, периферія. Так модні речі, навіть якщо не брендовані бренди, але подібні до них, були досить затребувані. Все, що залишилося, щоб піти в столицю, купити на місцевому ринку, намагаючись забути з прибутком, і продати його в домашніх умовах.

р.

Він збирався. Спочатку я сидів в наметі себе і продаю речі. Тоді я отримував кілька оболонок і поставила там найманих жінок. Дуже хороший прибуток. Чоловіча любов до сукні і завжди готові купити щось, що підходить для їх смаку. Так, в якомусь моменті я зрозуміла, що я можу отримати щось значуще для себе.

Ми отримали трикімнатну квартиру. Не вдалося. У дітей вирощено, у Дікі є фенке. Але я був радий, що я хотів. В інтернеті було так багато магазинів, які мій весь бізнес став непристойним і мав бути продано. У мене є деякі заощадження, але це не так багато грошей, які я можу керувати на пікових продажах.

Не дуже гарне весілля моєї дочки. Відповідачі дали гроші, я також інвестував. Але я попередив, що я єдина жінка і не працюю в житті. Що робити? А юнаки здаються щасливими. Не потрібно більше, ніж це.



Тепер вони знайшли себе і пішли за кордоном. Моя дочка дзвонила мені кожну пару місяців тільки за потенцію. Він не пропонує мені допомогти або принести мене до свого місця. Хоча вона може добре робити це. Де її вдячність за роботу? Вона пішов. Так, це.

Ілля син також знайшов свою другу половину. Попсована, гучна бабка, абсолютно без будь-яких перешкод або спраги для розвитку. Проживати дні в кімнаті, не виходити зовні і просто сидіти на телефоні. Проксимус Я думав, що хоча б вона була очищена на рівні. Як якщо ні, вона задоволена пилом на столі з сантиметровим шаром і напівфабрикати з магазину. Ось і вона молодий і тонкий. А потім що?

Як ви вже знаєте, син з цим «красою» живе з мене. Він робить щось. Працює з дому. У загальному, одноклітинному житті у всій красі. Ви думаєте, що я маю надію допомогти мені сина в своєму старій епоху? Це не зовсім близько. Імовірно, його подруга вже активно порадує його про те, як продати квартиру, коли я гине.



Ось справа. Я провів своє життя на роботі та дітей. Вона не відпочила, лікувала її сім'ю добре, не шкодував себе. Він прагнув досягти чогось і пройти його на своїх спадкоємцях. Не працює. Все пропалюється. А тепер, як в жарті, склянка води може бути подана мені. Я не відчуваю себе як пити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное